DVOJICE 2013 -PRVENSTVO OBZ NOVA GORICA

Vse tekme do polfinala se igrajo na 1 uro - oziroma do 13 puntov

VSE TEKME SE IGRA V NOVI GORICI

1.SKUPINA                 1.KROG - KVALIFIKACIJE
    PARI    DATUM:TOREK: 16.4. 2013   URA:18,00
 REZULTAT
  A-B BRDA2                      
1 PLANINA 1                  
  3
:  4 
  C-D

TABOR4               

2
GORICA4
  8 : 1
  Por.

PLANINA1 

3 GORICA 4
  8 : 5
  Zmag. TABOR 4  4 PLANINA 1
  8 : 4
  Rep. PLANINA 1
1 BRDA 2
 13 :   2
  A1 TABOR 4
  A2 PLANINA 1 

BRDA 2     : KUMAR DANILO - KONCUT RADOŠ

PLANINA 1: ŠČEK BRANKO - MARC ALEKSANDER

TABOR 4   : MERVIČ PRIMOŽ - KENDA ŽELJKO

GORICA 4  : POBERAJ ZORAN - MIHELJ DUŠAN

2.SKUPINA                 1.KROG - KVALIFIKACIJE
    PARI    DATUM: TOREK: 16.4. 2013  URA: 18,00
 REZULTAT
  A-B GORICA 5                     
3 PLANINA 3                    
  3
:  7 
  C-D

SLATNA 2           

4
TABOR 2
  7 : 9
  Por.

GORICA 5 

1 PLANINA 3
 11 : 3
  Zmag. SLATNA 2  2 TABOR 2
  5 : 7
  Rep. GORICA 5
3 SLATNA 2
 11 :   7
  A3 TABOR 2
  A4 GORICA 5 

GORICA 5   : GRUDEN EDI - FAJFAR ALOJZ

PLANINA 3  : FURLAN BOJAN - KOBAL MARJAN

SLATNA 2   : ČUBEJ JOŽEF  GREGORIČ BOGDAN

TABOR 2     : MERVIČ SAŠO - BATIČ VALTER

3.SKUPINA                 1.KOLO - KVALIFIKACIJE
    PARI    DATUM: SREDA 17.4. 2013  URA: 18,00
 REZULTAT
  A-B PLANINA 2                 
1 BRDA 1                   
  0
: 6
  C-D

TABOR  1                    

2
PODSKALA
  2
: 6
  Por.

TABOR 1 

3 PLANINA 2
  6 : 0
  Zmag. BRDA 1  4 PODSKALA
  8 : 5
  Rep. PODSKALA
1 TABOR 1
  9 :   3
  A5 BRDA 1
  A6 PODSKALA 

PLANINA 2   :  ŠTOR SEBASTJAN - BRATINA SILVIJ

TABOR 1      :  ŠRAJ MATEJ - ŽIŽMOND DANIJEL

BRDA 1       :   PRINČIČ ZVEZDAN - GABROVEC ZDRAVKO

PODSKALA   :  TURK JOŽE - LEBAN ŠTEFAN

4.SKUPINA                 1.KROG - KVALIFIKACIJE
    PARI    DATUM: SREDA: 17. 4. 2013  URA: 18,00
 REZULTAT
  A-B  GORICA  3              
3 SLATNA 1                  
  9
:   6  
  C-D

 DUPLJE                

4
KANAL 2
  6 : 5
  Por.

 SLATNA 1

1 KANAL 2
  3 : 7
  Zmag.  DUPLJE 2 GORICA 3
  5 : 9
  Rep.  DUPLJE
3 KANAL 2
  7 :   11
  A7 GORICA 3
  A8 KANAL 2 

GORICA 3  : PISK BRANKO - MARINIČ ANDRAEJ

DUPLJE     : FURLAN NEJC - NUSDORFER JURE

SLATNA 1  : BASTJANČIČ MILENKO . HVALA MILOŠ

KANAL 2    : BREZAVŠČEK IGOR - JAKOPIČ MARKO

5.SKUPINA              1.KROG - KVALIFIKACIJE
    PARI    DATUM: PETEK: 19. 4. 2013   URA: 18,00
  REZULTAT
  A-B GORICA 1                   
1 NANOS 2                    
  2
:
  8  
  C-Z

KANAL 1 

2
NANOS 2   4
:   6
  C-P KANAL 1   3 GORICA 1
  5 :  10 
  A9
NANOS 2                                                              
  A10 GORICA 1 

GORICA 1  : JURCA MLADEN - LIPUŽIČ VOJKO

NANOS 2   : NABERGOJ SIMON - SUŠA JOŽKO

KANAL 1    : JUKIĆ ALAN - JUKIĆ MIJO

6.SKUPINA              1.KROG - KVALIFIKACIJE
    PARI    DATUM: PETEK: 19. 4. 2013   URA: 18,00
  REZULTAT
  A-B NANOS 1                   
3 GORICA 2                     
  7  
:
 10 
  C-Z

TABOR 3 

4
GORICA 2    1
:  11
  C-P TABOR 3   1 NANOS 1  13 :   8
  A11
GORICA 2                                                              
  A12 TABOR 3 

NANOS 1  : TROŠT BOGDAN - MARC MILAN

GORICA 2 : GOMIŠČEK DARJO - ČEPERLI IZTOK

TABOR 3  :  MERVIČ UROŠ - COTIČ GREGOR

DRUGI KROG TEKMOVANJA:

1.SKUPINA                     2.KROG - 1/16 FINALA
    PARI    DATUM: TOREK: 23. 4. 2013   URA: 18,00
  REZULTAT
  A1-A6 TABOR 4                        
1 PODSKALA                 
   6 
:
   0  
  A9-Z

NANOS 2 

2
TABOR 4     9
:    8
  A9-P NANOS 2   3 PODSKALA      1 :   13
  B1
PODSKALA                                                             
  B2 TABOR 4 

TABOR 4:    MERVIČ PRIMOŽ - KENDA ŽELJKO

PODSKALA: TURK JOŽE - LEBAN ŠTEFAN

NANOS 2  : NABERGOJ SIMON - SUŠA JOŽKO

2.SKUPINA                     2.KROG - 1/16 FINALA
    PARI    DATUM: TOREK: 23. 4. 2013  URA: 18,00
  REZULTAT
  A2-A5 PLANINA 1                    
2 BRDA 1                       
   5 
:
  11  
  A10-Z

GORICA 1 

3
BRDA 1      0
:   13
  A10-P GORICA 1   4 PLANINA 1      0
:   11
  B3
BRDA 1                                                              
  B4 PLANINA 1 

PLANINA 1: ŠČEK BRANKO - MARC ALEKSANDER

BRDA 1:     PRINČIČ ZVEZDAN - GABROVEC ZDRAVKO

GORICA 1 : JURCA MLADEN - LIPUŽIČ VOJKO

3.SKUPINA                     2.KROG - 1/16 FINALA
    PARI    DATUM: TOREK: 23. 4. 2013  URA:18,00
  REZULTAT
  A3-A8 TABOR 2                          
3 KANAL 2                   
  5 
:
  11  
  A11-Z

GORICA 2 

4
KANAL 2    10
:    5
  A11-P GORICA 2   1 TABOR 2     6 :    5
  B5
GORICA 2                                                              
  B6 KANAL 2 

TABOR 2:   MERVIČ SAŠO - BATIČ VALTER

KANAL 2:   BREZAVŠČEK IGOR - JAKOPIČ MARKO

GORICA 2: GOMIŠČEK DARJO - ČEPERLI IZTOK

4.SKUPINA                     2.KROG - 1/16 FINALA
    PARI    DATUM: TOREK: 23. 4. 2013  URA:18,00
  REZULTAT
  A4-A7 GORICA 5                 
4 GORICA 3                        
   6 
:
  10  
  A12-Z

TABOR 3 

1
GORICA 3      8
:    5
  A12-P TABOR 3   2 GORICA 5      9 :    5
  B7
TABOR 3                                                              
  B8 GORICA 3 

GORICA 5: GRUDEN EDI - FAJFAR ALOJZ

GORICA 3: PISK BRANKO - MARINIČ ANDREJ

TABOR 3 : MERVIČ UROŠ - COTIČ GREGOR

TRETJI KROG TEKMOVANJA:

1.SKUPINA                 3.KROG - 1/8  FINALA:
    PARI
  DATUM:SREDA: 24. 4. 2013    URA: 18,00
 REZULTAT
  B1-L12 PODSKALA                       
1 KANAL 3                 
   6
:  4 
  B4-L9

 PLANINA 1                 

2
TABOR 5
   9
: 3
  Por.

 TABOR 5

3 KANAL 3
  12
: 1
  Zmag.  PLANINA 1 4 PODSKALA
   5
: 4
  Rep. TABOR 5
1 PODSKALA
   6
:   1
  C1  PLANINA 1
  C2  TABOR 5

PODSKALA:TURK JOŽE - LEBAN ŠTEFAN

PLANINA 1:ŠČEK BRANKO - MARC ALEKSANDER

KANAL 3  : SKRT SREČKO - MUNIH DEJAN

TABOR 5  : FERFOLJA GORAZD - FERFOLJA MARJAN

2.SKUPINA                 3.KROG - 1/8 FINALA:
    PARI
  DATUM:SREDA: 24. 4. 2013    URA: 18,00
 REZULTAT
  B2-L11 TABOR 4                         
3 DESKLE 1                 
   3
:   10   
  B3-L10

 BRDA 1                 

4
TITA 1
   7
: 8
  Por.

TABOR 4 

1 BRDA 1
   3
: 13
  Zmag. DESKLE  2 TITA 1
   2
: 8
  Rep. BRDA 1
3 DESKLE
   7
:    5
  C3 TITA 1
  C4 BRDA 1 

TABOR 4:  MERVIČ PRIMOŽ - KENDA ŽELJKO

DESKLE:   KODERMAC BRUNO - LIPICER IGOR 

BRDA 1:    PRINČIČ ZVEZZDAN - GABROVEC ZDRAVKO

TITA 1:    JAKOPIČ IGOR - PERIC RAJKO

3.SKUPINA                 3.KROG -1/8 FINALA:
    PARI
  DATUM:PETEK: 26. 4. 2013    URA: 18,00
 REZULTAT
  B5-L16 GORICA 2                      
1  TITA 2                 
    4
:   8 
  B8-L13

GORICA 3                  

2
 TABOR 7
    3
: 9
  Por.

GORICS 3 

3  GORCA 2
     7
: 6
  Zmag. TABOR 7
4  TITA2
     9
: 4
  Rep. TITA 2
1  GORICA 3
    10
:   2
  C5 TABOR 7
  C6 TITA 2 

GORICA 2 : GOMIŠČEK DARJO - ČEPERLI IZTOK

GORICA 3:  PISK BRANKO - MARINIČ ANDREJ

TITA 2    : VALENČIČ ALEKSANDER- KOCINA LUČANO

TABOR 7 :  MRAK DAVORIN - MERVIČ MARJAN

4.SKUPINA                 3.KROG - 1/8 FINALA:
    PARI
  DATUM: PETEK:26. 4. 2013    URA: 18,00
 REZULTAT
  B6-L15  KANAL 2                       
3 TABOR 6                 
   3
:   11  
  B7-L14

 TABOR 3                 

4
TITA 3
   4
: 7
  Por.

 KANAL 2

1 TABOR 3
   6
: 2
  Zmag.  TABOR 6 2 TITA 3
   3
: 7
  Rep.  KANAL 2
3 TABOR 6
   2
:   10
  C7  TITA 3
  C8  TABOR 6

 

KANAL 2:   BREZAVŠČEK IGOR - JAKOPIČ MARKO

TABOR 3:   MERVIČ UROŠ - COTIČ GREGOR

TABOR 6  : KOŠUTA BRANKO - BATIČ ALEŠ

TITA 3    : CURK ROMAN - STOPAR DARKO

ČETRTI KROG TEKMOVANJA:

1.SKUPINA                 4. KROG: - 1/4 FINALA:
    PARI
  DATUM:PONEDELJEK 29.4. 2013    URA: 18,00
 REZULTAT
  C1-C4 PLANINA 1
1   BRDA 1                 
   8
:   7 
  C5-C8

TABOR 7                  

2
  TABOR 6
   4
: 5
  Por.

BRDA 1 

3   TABOR 7
   3
: 9
  Zmag. PLANINA 1 4   TABOR 6
   8
: 5
  Rep. TABOR 7
1   TABOR 6
   8
:   4
  D1 PLANINA 1
  D2 TABOR 7 

C1: PLANINA 1:  ŠČEK BRANKO -MARC ALEKSANDER

C4: BRDA 1:      PRINČIČ ZVEZZDAN - GABROVEC ZDRAVKO - PULEC RATKO

C5: TABOR 7:    MRAK DAVORIN - FERFOLJA ALJOŠA - MERVIČ MARJAN

C8: TABOR 6:    KOŠUTA BRANKO - BATIČ ALEŠ 

2.SKUPINA                 4. KROG: - 1/4  FINALA:
    PARI
  DATUM: PONEDELJEK:29. 4. 2013    URA: 18,00
 REZULTAT
  C2-C7 TABOR 5
3   TITA 3                 
   5
:  9 
  C3-C6

TITA 1                 

4
  TITA 2
   8
: 3
  Por.

TITA 2 

1   TABOR 5
   8
: 2
  Zmag. TITA 1  2   TITA 3
   9
: 3
  Rep. TITA 3
3   TITA 2
   7
:   8
  D3 TITA 1
  D4 TITA 2

C2: TABOR 5: FERFOLJA GORAZD - FERFOLJA MARJAN - MERVIČ DARJO

C7: TITA 3:   CURK ROMAN - STOPAR DARKO - ČUČAT FAUSTO

C3: TITA 1:   JAKIPOČ IGOR - PERIC RAJKO - PETRIČ MITJA

C6:TITA 2:    VALENČIČ ALEKSANDER - RENAR SAŠA - KOCINA LUČANO

PETI KROG TEKMOVANJA - POLFINALE - FINALE

                       POLFINALE: IGRALNI ČAS 1 URA 15 MINUT                        
    PARI    DATUM: TOREK : 7. 5. 2013  URA: 18,00
  REZULTAT
  D1-D4 PLANINA 1  1
TITA 2    7 :   11
  D2-D3 TABOR 7                 
3 TITA 1                              
  3 
:
  13  

PLANINA 1: ŠČEK BRANKO - MARC ALEKSANDER

TITA 2:      VALENČIČ ALEKSANDER - KOCINA LUĆANO -RANAR SAŠO

TABOR 7:    FERFOLJA ALJOŠA - MRAK DAVORIN - MERVIČ MARJAN

TITA 1:      JAKOPIČ IGOR - PERIC RAJKO - PETRIČ MITJA

  FINALE:ZA 3.-4.MESTO- IGRALNI ČAS 1 URA 15 MINUT
    PARI    DATUM: TOREK: 7. 5. 2013  URA: 19,30
  REZULTAT
 POR.1/2
TABOR 7                    
4   PLANINA 1                  
  2 
:
13  
  FINALE:ZA 1.-2.MESTO - IGRALNI ČAS 1URA 15 MINUT
    PARI    DATUM: TOREK: 7. 5. 2013   URA: 19,30
  REZULTAT
  ZM1/2 TITA 1                      
2   TITA 2                           
   9 
:
   4 

DRŽAVNO POLFINALE DVOJICE 2013 - ČLANI

REZULTATI TEKEM PRVEGA KROGA POLFINALA:

PRVA SKUPINA:

PARI        KOŠANA 2                    :        HRAST 2              5     :    6   
  "        LUKA KOPER :        TITA 1   9 :   11
  "        KOŠANA 2 :        LUKA KOPER   11 :    8
  "        HRAST 2 :        TITA 1   11 :   10
  "        TITA 1
:        KOŠANA 2
   7
:   13

NAPREDUJETA: HRAST 2 in KOŠANA 2

DRUGA  SKUPINA:

PARI        JADRAN H. K.              :       TITA 2                    12   :    5  
  "        KOŠANA 1   :       MLINAR PADNA    13 :    3
  "        TITA 2 :       MLINAR PADNA    11
:    7
  "        JADRAN H. K. :       KOŠANA 1    13
:    4
  "        TITA 2
:       KOŠANA 1
   13
:
   2 

NAPREDUJETA: JADRAN H. K. in TITA 2

DRUGI KROG:

PARI    HRAST 2                        :   TITA 2                         13    :    1   
  "    JADRAN H. K.
:   KOŠANA 2
   10
:
  11 

V FINALE DRŽAVNEGA PRVENSTVA - ČLANI DVOJICE 2013, KI BO NASLEDNJI VIKEND V TRŽIČU, STA SE UVRSTILI NASLEDNJI DVOJICI:

 

1. HRAST 2 -( RAVBAR PETER - SOSIČ IZTOK)

2. KOŠANA 2. ( MILAVEC DANIJEL - ZEGA ALEŠ)

 

Dvojica HRASTA je brez večjih težav premagala ekipo TITE 2.

Druga tekma med ekipama JADRAN H.K. in KOŠANO 2 je bila zelo zanimiva. Dvojica JADRANA je vodila z rezultatom 10:1. Sledil je preobrat igre. V zadnjih štirih obratih igre je dvojica KOŠANE spreobrnila rezultat v svojo korist in tako dobila srečanje s točko prednosti. JADRANOVA ekipa je v zadnjem obratu igre naredila veliko napako, ko je njen igralec hotel z zbijanjem balina po izteku časa dobiti to srečanje. Da je bila napaka še večja, je namesto balina zbil svojo najbližjo kroglo in tako omogočil lahko delo dvojici KOŠANE, katera je približala še dve krogli za zmago.

 

ZMAGOVALNIMA DVOJICAMA ČESTITAMO ZA DOSEŽEN USPEH IN ŽELIMO VELIKO ŠPORTNE SREČE NA FINALU NASLENJI TEDEN V TRŽIČU.

 

NOVA GORICA, 2. JUNIJA 2013                         BALINARSKI KLUB TABOR OZELJAN

 

OBMOČNA BALINARSKA ZVEZA

NOVA GORICA

NOVICE

DRŽAVNA PRVENSTVA 2020 - ČLANI

PRIJAVA ZA KANDIDATURO

Balinarska zveza Slovenije (IO) objavlja termine za državna prvenstva vseh kategorij  tekmovalcev.

KLubi naše OBZ, ki ste morda  interesenti za izvedbo kateregakoli tekmovanja, se lahko prijavite do 11. 3. 2020 na naslov BZS v pisni obliki, in sicer:

simon.maljevac@balinarska-zveza.si  ali

balinarska.zveza@gmail.com

Vašo prijavo dajte v vednost tudi na našo OBZ, in sicer:

marjanferfolja@gmail.com

Termini  datumov državnih prvenstev so nalsednji:

-10.5. -ČLANI Enojke 1/2 Fin.

-10.5. U-18 ENOJKE -finale

- 31.5.      ČLANI, U-18, U-14

                 Natančno zbijanje

-7.6. ČLANI- ENOJKE- FINALE

-7.6. U-18 -KROG -FINALE 

-14.6. ST. ČLANI- POKALNO

-21.6. ČLANICE -zbij.Hit in nat

-5.7. ČLANICE-POKALNO

-30.8. ČLANI -KROG 1/2 finale

-6.9 . ČLANI -KROG - FINALE

-6.9. ČLANICE-KROG.FINALE

-13.9.ČLANI-DVOJICE 1/2 Fin.

-27.9. ČLANI-DVOJICE-Finale

-18.10.ČLANI,U-18,U-1-Hit.zb.

-24.10.ČLANICE- DVOJICE-Fin.

-7.11. ČLANICE-ENOJKE

 

 

 

 

OBMOČNE KVALIFIKACIJE - ČLANI POSAMEZNO  2020

Letošnje kvalifikacije za člane POSAMEZNO bodo v Novi Gorici takoj po končani zimski ligi.

Tekmovanja bodo med tednom v popoldanskem času od 18.00 ure dalje.

 Začetek po 20. februarju 2020

Prijavne obvezno v pisni obliki po e pošti ali po SMS na naslednje naslove:

Email: marjanferfolja@gmail.com

SMS : 041 258 198

Rok za prijave do vključno 15. FEBRUARJA 2020

 

 

 

 

 

Neposredni prenosi

Novice - tujina

Spletne povezave

       Oblikovanje in izdelava:  espeho_logo