KVALIFIKACIJE ZA DRŽAVNO PRVENSTVO 2013

ČLANI - NATANČNO ZBIJANJE

VRSTNI RED NASTOPAJOČIH:

Z. ŠT.
PRIIMEK IN IME:          
    KLUB:              
   1  PERIC RAJKO  TITA DU ŠEMPETER
   2  ŽVOKELJ MATEJ  PLANINA PETRIČ
   3  RENAR SAŠO  TITA DU ŠEMPETER
   4  MARC ALEKSANDER  PLANINA PETRIČ
   5  PETRIČ MITJA   TITA DU ŠEMPETER
   6  ŠČEK BRANKO
 PLANINA PETRIČ
   7  MRAK DAVORIN  TABOR OZELJAN    
   8  ŠTOR SEBASTJAN  PLANINA PETRIČ
   9  TURK JOŽE  PODSKALA VIPAVA
  10  NUSDORFER JAN  DUPLJE GAMSI
  11  KOŠUTA BRANKO  TABOR OZELJAN
  12  MERVIČ DARJO  TABOR OZELJAN
  13  VALENČIČ ALEKSANDER   TITA DU ŠEMPETER
  14  JAKOPIČ IGOR  TITA DU ŠEMPETER
  15  SKRT SREČKO  KANAL
  16  ŠRAJ MATEJ
 TABOR OZELJAN
  17  RENAR EVGEN   PLANINA PETRIČ
  18  FURLAN NEJC
 DUPLJE GAMSI
  19  ČESNIK GREGOR  DUPLJE GAMSI
  20  FERFLOJA ALJOŠA   TABOR OZELJAN 

REZULTATI KVALIFIKACIJ:

 Z.ŠT.
IME IN PRIIME                  1.SERIJA V 1/4 FINALE 
   1  NUSDORFER JAN  14  DA 
2  ŠČEK BRANKO  11  DA
3  KOŠUTA BRANKO   
4  FURLAN NEJC   
5  JAKOPIČ IGOR   
6  MARC ALEKSANDER  10  DA 
7  PERIC RAJKO  10 DA 
8  MERVIČ DARJO   
9  ŠRAJ MATEJ                  
   10  PETRIČ MITJA          16          DA 
11  ŠTOR SEBASTJAN  11  DA 
12  ČESNIK GREGOR   
13  VALENČIČ ALEKSANDER   
14  RENAR SAŠO  21  DA 
15  TURK JOŽE  11  DA 
16  RENAR EVGEN   
  17  MRAK DAVORIN          10          DA 
18  SKRT SREČKO  
19  ŽVOKELJ MATEJ  14  DA 
20  FERFOLJA ALJOŠA   NI NASTOPIL   

DRUGI KROG: 1/4 FINALE- REZULTATI:

Z. ŠT.
PRIIMEK IN IME:            REZULTAT: V FINALE 
   1  MARC ALEKSANDER
      13        
     DA      
   2  PERIC RAJKO      16
     DA
   3  ŠTOR SEBASTJAN
      8
 
   4  TURK JOŽE         8
 
   5  ŠČEK BRANKO
     10
 
   6  MRAK DAVORIN
     10
 
   7  ŽVOKELJ MATEJ
     22      DA
   8  NUSDORFER JAN
      3
 
   9  PETRIČ MITJA        11
 
  10  RENAR SAŠO
     15
     DA

FINALE:- REZULTATI 

Z.ŠT. PRIIMEK IN IME:                 
REZULTAT: UVRSTITEV:
  1  MARC ALEKSANDER 6 4 mesto
  2  RENAR SAŠO       10
3 mesto
  3  PERIC RAJKO
      17
1 mesto
  4  ŽVOKELJ MATEJ       12
2 mesto

 

OBMOČNA BALINARSKA ZVEZA

NOVA GORICA

NOVICE

DRŽAVNA PRVENSTVA 2020 - ČLANI

PRIJAVA ZA KANDIDATURO

Balinarska zveza Slovenije (IO) objavlja termine za državna prvenstva vseh kategorij  tekmovalcev.

KLubi naše OBZ, ki ste morda  interesenti za izvedbo kateregakoli tekmovanja, se lahko prijavite do 11. 3. 2020 na naslov BZS v pisni obliki, in sicer:

simon.maljevac@balinarska-zveza.si  ali

balinarska.zveza@gmail.com

Vašo prijavo dajte v vednost tudi na našo OBZ, in sicer:

marjanferfolja@gmail.com

Termini  datumov državnih prvenstev so nalsednji:

-10.5. -ČLANI Enojke 1/2 Fin.

-10.5. U-18 ENOJKE -finale

- 31.5.      ČLANI, U-18, U-14

                 Natančno zbijanje

-7.6. ČLANI- ENOJKE- FINALE

-7.6. U-18 -KROG -FINALE 

-14.6. ST. ČLANI- POKALNO

-21.6. ČLANICE -zbij.Hit in nat

-5.7. ČLANICE-POKALNO

-30.8. ČLANI -KROG 1/2 finale

-6.9 . ČLANI -KROG - FINALE

-6.9. ČLANICE-KROG.FINALE

-13.9.ČLANI-DVOJICE 1/2 Fin.

-27.9. ČLANI-DVOJICE-Finale

-18.10.ČLANI,U-18,U-1-Hit.zb.

-24.10.ČLANICE- DVOJICE-Fin.

-7.11. ČLANICE-ENOJKE

 

 

 

 

OBMOČNE KVALIFIKACIJE - ČLANI POSAMEZNO  2020

Letošnje kvalifikacije za člane POSAMEZNO bodo v Novi Gorici takoj po končani zimski ligi.

Tekmovanja bodo med tednom v popoldanskem času od 18.00 ure dalje.

 Začetek po 20. februarju 2020

Prijavne obvezno v pisni obliki po e pošti ali po SMS na naslednje naslove:

Email: marjanferfolja@gmail.com

SMS : 041 258 198

Rok za prijave do vključno 15. FEBRUARJA 2020

 

 

 

 

 

Neposredni prenosi

Novice - tujina

Spletne povezave

       Oblikovanje in izdelava:  espeho_logo