KVALIFIKACIJE ZA DRŽAVNO PRVENSTVO 2013

ČLANI - NATANČNO ZBIJANJE

VRSTNI RED NASTOPAJOČIH:

Z. ŠT.
PRIIMEK IN IME:          
    KLUB:              
   1  PERIC RAJKO  TITA DU ŠEMPETER
   2  ŽVOKELJ MATEJ  PLANINA PETRIČ
   3  RENAR SAŠO  TITA DU ŠEMPETER
   4  MARC ALEKSANDER  PLANINA PETRIČ
   5  PETRIČ MITJA   TITA DU ŠEMPETER
   6  ŠČEK BRANKO
 PLANINA PETRIČ
   7  MRAK DAVORIN  TABOR OZELJAN    
   8  ŠTOR SEBASTJAN  PLANINA PETRIČ
   9  TURK JOŽE  PODSKALA VIPAVA
  10  NUSDORFER JAN  DUPLJE GAMSI
  11  KOŠUTA BRANKO  TABOR OZELJAN
  12  MERVIČ DARJO  TABOR OZELJAN
  13  VALENČIČ ALEKSANDER   TITA DU ŠEMPETER
  14  JAKOPIČ IGOR  TITA DU ŠEMPETER
  15  SKRT SREČKO  KANAL
  16  ŠRAJ MATEJ
 TABOR OZELJAN
  17  RENAR EVGEN   PLANINA PETRIČ
  18  FURLAN NEJC
 DUPLJE GAMSI
  19  ČESNIK GREGOR  DUPLJE GAMSI
  20  FERFLOJA ALJOŠA   TABOR OZELJAN 

REZULTATI KVALIFIKACIJ:

 Z.ŠT.
IME IN PRIIME                  1.SERIJA V 1/4 FINALE 
   1  NUSDORFER JAN  14  DA 
2  ŠČEK BRANKO  11  DA
3  KOŠUTA BRANKO   
4  FURLAN NEJC   
5  JAKOPIČ IGOR   
6  MARC ALEKSANDER  10  DA 
7  PERIC RAJKO  10 DA 
8  MERVIČ DARJO   
9  ŠRAJ MATEJ                  
   10  PETRIČ MITJA          16          DA 
11  ŠTOR SEBASTJAN  11  DA 
12  ČESNIK GREGOR   
13  VALENČIČ ALEKSANDER   
14  RENAR SAŠO  21  DA 
15  TURK JOŽE  11  DA 
16  RENAR EVGEN   
  17  MRAK DAVORIN          10          DA 
18  SKRT SREČKO  
19  ŽVOKELJ MATEJ  14  DA 
20  FERFOLJA ALJOŠA   NI NASTOPIL   

DRUGI KROG: 1/4 FINALE- REZULTATI:

Z. ŠT.
PRIIMEK IN IME:            REZULTAT: V FINALE 
   1  MARC ALEKSANDER
      13        
     DA      
   2  PERIC RAJKO      16
     DA
   3  ŠTOR SEBASTJAN
      8
 
   4  TURK JOŽE         8
 
   5  ŠČEK BRANKO
     10
 
   6  MRAK DAVORIN
     10
 
   7  ŽVOKELJ MATEJ
     22      DA
   8  NUSDORFER JAN
      3
 
   9  PETRIČ MITJA        11
 
  10  RENAR SAŠO
     15
     DA

FINALE:- REZULTATI 

Z.ŠT. PRIIMEK IN IME:                 
REZULTAT: UVRSTITEV:
  1  MARC ALEKSANDER 6 4 mesto
  2  RENAR SAŠO       10
3 mesto
  3  PERIC RAJKO
      17
1 mesto
  4  ŽVOKELJ MATEJ       12
2 mesto

 

OBMOČNA BALINARSKA ZVEZA

NOVA GORICA

NOVICE

RAZPIS ZA ZIMSKO LIGO 2019- 2020

POPRAVEK DISCIPLIN IGER

Balinarski klub GORICA objavlja razpis za  ZIMSKO LIGO 2019- 2020, katera se bo začela v sredo 20. novembra 2019.

Vse tekme bodo v balinarski dvorani v Novi Gorici.

V letošnjem letu delno spreminjamo sestav iger glede na lansko leto. Povdarek smo dali na bližanje tako, da imajo tudi ekipe z manj zbijalci večjo priložnost za zmago.

Sistem iger je naslednji:

1. krog:

  1 x TROJKA in 1x ENOJKA

2. krog:

2 x DVOJICE - KLASIČNO

3. krog:

1x TROJKA in 1X BLIŽANJE V KROG ( osem obratov igre)

 

Igralni čas za klasične igre je ena  ura

DRESI: obvezno vrhnji del enak.

 

Prijave do 10. 11. 2019

na tel:

041 810 358 IZTOK Čeperli

Kotizacija je enka kot v lanskem letu, katero se po prejemu računa poravna do konca novembra 2019 na TTR BK Gorica

 

                       za BK Gorica:

                      Iztok ČEPERLI

 

 

 

SODNIŠKI IZPITI

Sodniški zbor pri Balinarski Zvezi Slovenije razpisuje tečaj, oziroma izpite za sodnike začetnike in sodnike, ki si želijo napredovanja v višji rang.

Tečaj z izpiti traja en dan.

Prijave zbira predsednik sodniškega zbora OBZ N. Gorica Jožko Petrič  na e naslov:

jozko.petric@petrol.si, ali na telefonsko šrevilko:

051 306 703.

Rok za prijavo je do vključno 10. oktobra 2019

Stroške tečaja - potne stroške krije OBZ Nova Gorica

( za dogovorjen skupinski prevoz).

Tečaj, oziroma izpiti naj bi bili že v tem letu 2019.

Kraj dogodka ali Ljubljana ali Postojna, odvisno od števila prijavljenh kandidatov.

Naprošam predsednike klubov, da izmed svojih članov v klubu predlagajo primerne kandidate

( ki si to tudi želijo) za opravljanje te funkcijo. Kandidati naj bi bili srednjih let tako,da bi  kasneje lahko napredovali vse do sodnika prve kategorije, oziroma do ranga mednarodnega sodnika.

 

LICENCIRANJE 2019

Balinarska zveza Slovenije, oziroma STROKOVNI SVET v sodelovanju s SODNIŠKIM ZBOROM pri BZS organizirata vsakoletno LICENCIRANJE za vodje ekip in sodnike državnih lig.

Kraji in datumi licenciranja:

Torek 20. 8. 2019 ob 18.00 uri

        Količevo BK Budničar.

Četrtek 22.8.2019 ob18.00 uri

      Postojna (Nov gasliski dom)

Pon.26. 8. 2019 ob 18.00 uri

        Ljubljana (sejna soba BZS)

 

 

 

 

RAZPORED ZA  OBMOČNO LIGO 2019/2020

Na spletni strani OBZ je objavljen razpored za obe območni ligi za sezono 2019 - 2020

 

 

 

Neposredni prenosi

Novice - tujina

Spletne povezave

       Oblikovanje in izdelava:  espeho_logo