1.SKUPINA                 1.KOLO - KVALIFIKACIJE
    PARI    DATUM: PONEDELJEK, 18. 3. 2013    URA:18,00  REZULTAT
  1-2  NABERGOJ S.        1  MIHELJ D.               13   :   4 
  3-4

 FURLAN  N.                 

2  JAKOPIČ I.    0 :  13 
  Por.

 MIHELJ D.

3  FURLAN N.    3 : 13
  Zmag.  JAKOPIČ I. 4  NABERGOJ S.    0 : 13
  Rep.  JAKOPIČ I.  1  FURLAN N.   13 :   4 
  A1  NABERGOJ S.                                                             
  A2  JAKOPIČ I.
8.SKUPINA                  1.KOLO - KVALIFIKACIJE
    PARI    DATUM: PONEDELJEK, 18. 3. 2013    URA:18,00
 REZULTAT
  1-2  ŠTOR S.    
3  PISK B.                   
  11 
:   9  
  3-4

 JAKOPIČ M.                

4
 TROŠT B.                        0
:  13
  Por.  JAKOPIČ M.  1  PISK B.     7 :  13 
  Zmag.  ŠTOR S.  2  TROŠT B.      5
:   6
  Rep.  PISK B.  3  ŠTOR S.     3 :  13 
  A15
 TROŠT B.                                                             
  A16  ŠTOR S.
2.SKUPINA                  1.KOLO - KVALIFIKACIJE
    PARI   DATUM: TOREK, 19. 3. 2013             URA: 18,00
  REZULTAT
  1-2  BLAGOJEVIĆ I.           
1  VIŽIN K.                 
 13   :   3 
  3-4  ŽIŽMOND D.   2
 KETE F.                   
  6
:   8  
  Por.  VIŽIN K.   3  ŽIŽMOND D.             
  5 :   7
  Zmag.  BLAGOJEVIČ I.   4  KETE F.     6 :   5
  Rep.  KETE F.   1  ŽIŽMOND D.      7
:   8 
  A3
 BLAGOJEVIČ I.                                                              
  A4  ŽIŽMOND D. 
3.SKUPINA                  1.KOLO - KVALIFIKACIJE
    PARI   DATUM: TOREK, 19. 3. 2013              URA:18,00
  REZULTAT
  1-2  JURCA M.                  
3  TURK J.                    
  6  :  11
  3-4  PETRIČ M.                  
4
 MERVIČ M.   13
:   5
  Por.  JURCA M.  1  MERVIČ M.   10 :  11
  Zmag.  PETRIČ M.  2  TURK J.   10 :   4
  Rep.  MERVIČ M.  3  TURK J.    3 :   9 
  A5
 PETRIČ M.                                                             
  A6  TURK J.
4.SKUPINA

                  1.KOLO - KVALIFIKACIJE

    PARI   DATUM: SREDA, 20. 3. 2013             URA: 18,00
  REZULTAT
  1-2  MRAK D.                     
1  MARC A.                 
  9  :   5
  3-4  GOMIŠČEK D.  2
 GREGORIČ B.                 4
:  13
  Por.  GOMIŠČEK D.  3  MARC A.   10 :  11 
  Zmag.  GREGORIČ B.  4  MRAK D.   10 :   7
  Rep.  MRAK D.  1  MARC A.   12
:   9
  A7
 GREGORIČ B.                                                             
  A8  MRAK D.
5.SKUPINA                  1.KOLO - KVALIFIKACIJE
    PARI   DATUM: SREDA, 20.3. 2013              URA: 18,00
  REZULTAT
  1-2  RENAR S.                    
3  ŠRAJ M.                  
 12 :   7
  3-4  POBERAJ Z.                    4
 ŽVOKELJ M.                   6  
:   0  
  Por.  ŠRAJ M.  1  ŽVOKELJ M.   6 :   0
  Zmag.  POBERAJ Z. 2  RENAR S.  13 :   6
  Rep.  RENAR S. 3  ŠRAJ M.   10
:   4 
  A9
 POBERAJ Z.                                                            
  A10  RENAR S.
6.SKUPINA

                  1.KOLO - KVALIFIKACIJE

    PARI   DATUM: PETEK, 22. 3. 2013              URA: 18,00
  REZULTAT
  1-2  SILIČ M.                  
1  NUSDORFER J.          
 10 
:   7 
  3-4  FERFOLJA G.                   2
 MUNIH D.    7
:   6
  Por.  NUSDORFER. J              3  MUNIH D.   3 :  13 
  Zmag.  FERFOLJA G. 4  SILIČ M.   13
:   3
  Rep.  SILIČ M. 1  MUNIH D.    8 :   9
  A11
 FERFOLJA G.                                                            
  A12  MUNIH D.
7.SKUPINA                    1.KOLO - KVALIFIKACIJE
    PARI   DATUM:  PETEK, 22. 3. 2013              URA: 18,00
  REZULTAT
  1-2  BREZAVŠČEK I.          
3  PERIC R.                  
  0   :   6 
  3-4  FAJFAR A.                       4
 MERVIČ S.     6
:   0
  Por.  ...................... 1  .....................          
  X :   X
  Zmag.  PERIC R.  2  FAJFAR A.  13 :   0
  Rep.  ................... 3  .....................   X :   X 
  A13
 PERIC R.                                                             
  A14  FAJFAR A.
1.SKUPINA                    2.KOLO - 1/16 FINALA
    PARI   DATUM:  TOREK, 26. 3. 2013              URA: 18,00
  REZULTAT
  A1-A16  NABERGOJ S.            
1  ŠTOR S.                     
  3 :   7   
  A5-A12  PETRIČ M.             2
 MUNIH D.                         10 
:   5
  Por.  MUNIH D.                  
3  NABERGOJ S.   4  :   7
  Zmag.  PETRIČ M. 4  ŠTOR S.   9
:   1
  Rep.  ŠTOR S.  1  NABERGOJ S.   6 :   8
  B1
 PERTIČ M.                                                             
  B2  NABERGOJ S.
2.SKUPINA                   2.KOLO  - 1/16 FINALA
    PARI   DATUM:  TOREK, 26. 3. 2013              URA: 18,00
  REZULTAT
  A2-A15  JAKOPIČ I.                 
3  TROŠT B.                   
  3
:  13
  A6-A11  TURK J.       4
 FERFOLJA G.     9
:   6
  Por.  JAKOPIČ I. 1  FERFOLJA G.   13 :   4
  Zmag.  TROŠT B.  2  TURK J.    5 :   7
  Rep.  JAKOPIČ I.  3  TURK J.    9 :   8
  B3
 TROŠT B.                                                             
  B4  JAKOPIČ I.
3.SKUPINA                    2.KOLO - 1/16 FINALA
    PARI   DATUM:  SREDA, 27. 3. 2013              URA: 18,00
  REZULTAT
  A3-A14  BLAGOJEVIČ I.           
1   FAJFAR A.                 
  3  :   9 
  A7-A10  GREGORIČ B.             2
  RENAR S.     7
:   8
  Por.  BLAGOJEVIČ I.  3   GREGORIČ B.   7
:   6
  Zmag.  FAJFAR A.  4   RENAR S.    5 :   9
  Rep.  FAJFAR A 1   BLAGOJEVIČ I.  11 :   4 
  B5
 RENAR S.                                                              
  B6  FAJFAR A. 
4.SKUPINA                   2.KOLO - 1/16 FINALA
    PARI   DATUM:  SREDA, 27. 3. 2013              URA: 18,00
  REZULTAT
  A4-A13  ŽIŽMOND D.               
3  PERIC R.                    
   5   :   8  
  A8-A9  MRAK D.                       4
 POBERAJ Z.       8
:   7
  Por.  ŽIŽMOND D.  1  POBERAJ Z.     13
:   9
  Zmag.  PERIC R.  2  MRAK D.     10 :   3
  Rep.  ŽIŽMOND D.  3  MRAK D.      5 :  10
  B7
 PERIC R.                                                             
  B8  MRAK D.
1.SKUPINA                     3.KOLO - 1/8 FINALA
    PARI   DATUM:  TOREK, 2. 4. 2013                 URA: 18,00
  REZULTAT
  B1-B16  PETRIČ M.                  
1  JUKIĆ A.                   
  9   :    4 
  B5-B12  RENAR S.               2
 FERFOLJA M.                  13
:    8
  Por.  FERFOLJA M.  3  JUKIĆ A.    4 :   13
  Zmag.  RENAR S.  4  PETRIČ M.     4 :    9
  Rep.  RENAR S.  1  JUKIĆ A.    13 :    2
  C1
 PETRIČ M..                                                             
  C2  RENAR S.
2.SKUPINA                     3.KOLO - 1/8 FINALA
    PARI   DATUM:  SREDA, 2. 4. 2013              URA: 18,00
  REZULTAT
  B2-B15  NABERGOJ S.                
3  KOCINA L.                      7
:   5  
  B6-B11  FAJFAR A.              
4
 MERVIČ D.                        7 
:   8
  Por.  KOCINA L.
1  FAJFAR A.            
  11
:   2
  Zmag.  NABRGOJ S.
2  MERVIČ D.     3 :  13
  Rep.  NABRGOJ S.  3  KOCINA L.    10 :  11
  C3
 MERVIČ D.                                                            
  C4  KOCINA L.
3.SKUPINA                     3.KOLO - 1/8 FINALA
    PARI   DATUM:  SREDA, 3. 4. 2013              URA: 18,00
  REZULTAT
  B3-B14  TROŠT B.                   
1  BASTJANČIČ M            
  10   :   9  
  B7-B10  PERIC R. 2
 BRATINA S.                       7
:  13
  Por.  PERIC R.
3  BASTJANČIČ M.    10
:   5
  Zmag.  BRATINA S.  4  TROŠT B.     5
:   9
  Rep.  PERIC R.  1  BRATINA S.    13
:   0
  C5
 TROŠT B.                                                             
  C6  PERIC R.
4.SKUPINA                     3.KOLO - 1/8 FINALA
    PARI   DATUM:  SREDA, 3. 4. 2013              URA: 18,00
  REZULTAT
  B4-B13  JAKOPIOČ I.                  
3  LIPUŽIČ                    
  7 
:
 10 
  B8-B9  MRAK D.   4
 FERFOLJA A.                  5  :   6
  Por.  JAKOPIČ I.  1  MRAK D.    13
:   4 
  Zmag.  LIPUŽIČ V.  2  FERFOLJA A.    8 :   9
  Rep.  JAKOPIČ I.  3  LIPUŽIČ V.    13 :   5
  C7
 FERFOLJA A.                                                            
  C8  JAKOPIČ I.
1.SKUPINA                      4. KOLO - 1/4 FINALA
    PARI   DATUM:  PETEK, 5. 4. 2013              URA: 18,00
  REZULTAT
  C1-C8   PETRIČ M.
1  JAKOPIČ.               
  7
:   4
  C3-C6  MERVIČ D.           2  PERIC R                       3

:

 13
  Por.  MERVIČ D.              
3  JAKOPIČ I.               
  5 :  10
  Zmag.  PERIC R.                    
4  PETRIČ M.                       11  
:  10 
  Rep.  JAKOPIČ I.  1  PETRIČ M.    9 :   4
  D1
 PERIC R.                                                             
  D2  JAKOPIČ I.
2.SKUPINA                      4.KOLO - 1/4 FINALA
    PARI   DATUM:  PETEK, 5. 4. 2013              URA: 18,00
  REZULTAT
  C2-C7  RENAR S.                     3  FERFOLJA A.               

  4  

:   8   
  C4-C5

 KOCINA L.          

4
 TROŠT B.    
  4
:

 10  

  Por.  KOCINA L.  1  RENAR S.   13 :   3
  Zmag.  TROŠT B. 2  FERFOLJA A.    6 :   7
  Rep.  KOCINA L. 3  TROŠT B.    8 :   4
  D3
 FERFOLJA A.                                                            
  D4  KOCINA L.
                        POLFINALE - IGRALNI ČAS 1 URA 15 MINUT                       
    PARI    DATUM:  TOREK,9. 4. 2013                   URA: 18,00
  REZULTAT
  D1-D4  PERIC R.                        
2
 KOCINA L.                 
  13
:   5
  D2-D3  JAKOPIČ I.                   
4  FERFOLJA A.     
   9
:
 12  
                               FINALE:ZA 3.-4.MESTO                       
    PARI    DATUM:  TOREK, 9. 4. 2013                    URA:18,00
  REZULTAT
  P1-P2  KOCINA L.                      
1   JAKOPIČ I.                
  13
:
9    
                               FINALE:ZA 1.-2.MESTO                       
    PARI    DATUM:  TOREK, 9. 4. 2013                    URA:18,00
  REZULTAT
  Z1-Z2 FERFOLJA A.                   
3   PERIC R.                  
  9   
:
  6   

 

OBMOČNA BALINARSKA ZVEZA

NOVA GORICA

NOVICE

DRŽAVNA PRVENSTVA 2020 - ČLANI

PRIJAVA ZA KANDIDATURO

Balinarska zveza Slovenije (IO) objavlja termine za državna prvenstva vseh kategorij  tekmovalcev.

KLubi naše OBZ, ki ste morda  interesenti za izvedbo kateregakoli tekmovanja, se lahko prijavite do 11. 3. 2020 na naslov BZS v pisni obliki, in sicer:

simon.maljevac@balinarska-zveza.si  ali

balinarska.zveza@gmail.com

Vašo prijavo dajte v vednost tudi na našo OBZ, in sicer:

marjanferfolja@gmail.com

Termini  datumov državnih prvenstev so nalsednji:

-10.5. -ČLANI Enojke 1/2 Fin.

-10.5. U-18 ENOJKE -finale

- 31.5.      ČLANI, U-18, U-14

                 Natančno zbijanje

-7.6. ČLANI- ENOJKE- FINALE

-7.6. U-18 -KROG -FINALE 

-14.6. ST. ČLANI- POKALNO

-21.6. ČLANICE -zbij.Hit in nat

-5.7. ČLANICE-POKALNO

-30.8. ČLANI -KROG 1/2 finale

-6.9 . ČLANI -KROG - FINALE

-6.9. ČLANICE-KROG.FINALE

-13.9.ČLANI-DVOJICE 1/2 Fin.

-27.9. ČLANI-DVOJICE-Finale

-18.10.ČLANI,U-18,U-1-Hit.zb.

-24.10.ČLANICE- DVOJICE-Fin.

-7.11. ČLANICE-ENOJKE

 

 

 

 

OBMOČNE KVALIFIKACIJE - ČLANI POSAMEZNO  2020

Letošnje kvalifikacije za člane POSAMEZNO bodo v Novi Gorici takoj po končani zimski ligi.

Tekmovanja bodo med tednom v popoldanskem času od 18.00 ure dalje.

 Začetek po 20. februarju 2020

Prijavne obvezno v pisni obliki po e pošti ali po SMS na naslednje naslove:

Email: marjanferfolja@gmail.com

SMS : 041 258 198

Rok za prijave do vključno 15. FEBRUARJA 2020

 

 

 

 

 

Neposredni prenosi

Novice - tujina

Spletne povezave

       Oblikovanje in izdelava:  espeho_logo