PRVA SKUPINA-SEZNAM IMEN:

DESKLE 3:     MOČNIK JOŽICA-TINTA MARIZA

DESKLE 1:     TINTA MARUŠA-MARKOČIČ DENIS

DESKLE 4:     MILOJEVIČ KARMEN-STUBIČAR ANICA

PODSKALA 1: KOMPARA SONJA-MARC SILVA

1.SKUPINA                 1.KOLO - KVALIFIKACIJE - DESKLE
    PARI             DATUM: 20. 04. 2013     URA:09,00
 REZULTAT
1-2 DESKLE-3          1 DESKLE-1   0 :   6  
3-4 DESKLE - 4                       2
PODSKALA - 1                9 : 4
Por.

DESKLE 3 

3 PODSKALA
  0  
: 6
Zmag. DESKLE 4  4 DESKLE 1
 11 : 5
Rep. PODSKALA
1 DESKLE 1
  1 :  13
A1 DESKLE 4
A2 DESKLE 1 

DRUGA SKUPINA- SEZNAM IMEN:

DESKLE 5:     PRINČIČ NEVENKA-ČARGO JELKA

DESKLE 2:     FELTRIN KATJUŠA-KODERMAC MERI

KANAL:         SIMČIČ KAZIMIRA-MIKLAVC ALENKA

PODSKALA 2: MARC SONJA-LAVRENIČ ANUŠKA

2.SKUPINA                 1.KOLO - KVALIFIKACIJE - DESKLE
    PARI                 DATUM: 20. 04. 2013    URA: 09,00      
 REZULTAT
1-2 DESKLE-5 3 DESKLE-2  5 : 4
3-4

KANAL                     

4

PODSKALA -2             

11 
:   4   
Por.

DESKLE 2 

1 PODSKALA-2
13 : 1
Zmag. KANAL  2 DESKLE 5
 9 : 6
Rep. DESKLE 2
3 DESKLE 5
13 :   0
A3 KANAL
A4 DESKLE 2 
                              POLFINALE - DESKLE                       
    PARI    DATUM:                                                 URA:
  REZULTAT
  A1-A4 DESKLE 4  1
DESKLE 2
 3
 6
  A2-A3 KANAL                 
3 DESKLE 1                             
 3 
:
 8
  FINALE:ZA 3.-4.MESTO - DESKLE
    PARI    DATUM:                                                 URA:
  REZULTAT
  P.POLF.                 KANAL        
4 DESKLE 4     
  8 
:
  4  
  FINALE:ZA 1.-2.MESTO - DESKLE
    PARI    DATUM:                                                 URA:
  REZULTAT
  ZM.POLF DESKLE 1                    
2 DESKLE 2                   
  5  
:
  8  

Uvrstitev ekip:

1. mesto: FELTIN KATJUŠA - KODERMAC MERI

2. mesto: TINTA MARUŠA - MARKOČIČ DENIS

3. mesto: MIKLAVC ALENKA - PAVŠIČ ZDENKA

4. mesto: MILOJEVIČ KARMEN - STUBIČAR ANICA

5. mesto: KOMPARA SONJA - MARC SILVA

6. mesto: PRINČIČ NENENKA - ČARGO JELKA

7. mesto: MARC SONJA - LAVRENČIČ ANUŠKA

8. mesto: MOČNIK JOŽICA - TINTA MARIZA ( nista nastopali)

Na državno prvenstvo, ki bo 12. maja v Ljubljani( BK Krim), se uvrstita prvi dve dvojici

 

OBMOČNA BALINARSKA ZVEZA

NOVA GORICA

NOVICE

DRŽAVNA PRVENSTVA 2020 - ČLANI

PRIJAVA ZA KANDIDATURO

Balinarska zveza Slovenije (IO) objavlja termine za državna prvenstva vseh kategorij  tekmovalcev.

KLubi naše OBZ, ki ste morda  interesenti za izvedbo kateregakoli tekmovanja, se lahko prijavite do 11. 3. 2020 na naslov BZS v pisni obliki, in sicer:

simon.maljevac@balinarska-zveza.si  ali

balinarska.zveza@gmail.com

Vašo prijavo dajte v vednost tudi na našo OBZ, in sicer:

marjanferfolja@gmail.com

Termini  datumov državnih prvenstev so nalsednji:

-10.5. -ČLANI Enojke 1/2 Fin.

-10.5. U-18 ENOJKE -finale

- 31.5.      ČLANI, U-18, U-14

                 Natančno zbijanje

-7.6. ČLANI- ENOJKE- FINALE

-7.6. U-18 -KROG -FINALE 

-14.6. ST. ČLANI- POKALNO

-21.6. ČLANICE -zbij.Hit in nat

-5.7. ČLANICE-POKALNO

-30.8. ČLANI -KROG 1/2 finale

-6.9 . ČLANI -KROG - FINALE

-6.9. ČLANICE-KROG.FINALE

-13.9.ČLANI-DVOJICE 1/2 Fin.

-27.9. ČLANI-DVOJICE-Finale

-18.10.ČLANI,U-18,U-1-Hit.zb.

-24.10.ČLANICE- DVOJICE-Fin.

-7.11. ČLANICE-ENOJKE

 

 

 

 

OBMOČNE KVALIFIKACIJE - ČLANI POSAMEZNO  2020

Letošnje kvalifikacije za člane POSAMEZNO bodo v Novi Gorici takoj po končani zimski ligi.

Tekmovanja bodo med tednom v popoldanskem času od 18.00 ure dalje.

 Začetek po 20. februarju 2020

Prijavne obvezno v pisni obliki po e pošti ali po SMS na naslednje naslove:

Email: marjanferfolja@gmail.com

SMS : 041 258 198

Rok za prijave do vključno 15. FEBRUARJA 2020

 

 

 

 

 

Neposredni prenosi

Novice - tujina

Spletne povezave

       Oblikovanje in izdelava:  espeho_logo