Razpored z rezultati

   2. KROG:  
PETEK, 7. 9. 2012 - ob 18. uri  
REZULTAT
Spodnja Idrija    FARA
:   DESKLE
 14 :   2
Opatje selo   KRAS :   KANAL
  6
:  10
Bovec   ROMBON            
:   FAJTI HRIB  12 :   4
Tolmin   SOČA :   ŽELEZNIKAR         12 :   4
Nova Gorica   GORICA :   OREHOVLJE   6 :  10
  SLATNA - PROSTA
 
   3. KROG:  
PETEK, 14. 9. 2012 - ob 18. uri  
REZULTAT
Gradišče    ŽELEZNIKAR       
:   GORICA   8 :   9
Kostanjevica     FAJTI HRIB :   SOČA
 10
:   6
Kanal   KANAL :   ROMBON            
  9 :   8
Deskle   DESKLE :   KRAS  11 :   5
Grgar   SLATNA :   FARA  14 :   2
           OREHOVLJE - PROSTO
 
   4. KROG:  
PETEK, 21. 9. 2012 - ob 18. uri  
REZULTAT
Opatje selo      KRAS
:   SLATNA   9 :   8
Bovec   ROMBON            
:   DESKLE   7
:   9
Tolmin   SOČA :   KANAL
 14 :   2
Nova Gorica   
  GORICA :   FAJTI HRIB   5 :  11
Orehovlje   OREHOVLJE :   ŽELEZNIKAR       
  9 :   8
                     FARA - PROSTA
 
   5. KROG:  
PETEK, 28. 9. 2012 - ob 18. uri  
REZULTAT
Kostanjevica     FAJTI HRIB         
:   OREHOVLJE        
  9 :   8
Kanal   KANAL
:   GORICA  10
:   6
Deskle   DESKLE :   SOČA
  9 :   7
Grgar   SLATNA  :   ROMBON  12 :   4
Spodnja Idrija   FARA :   KRAS   8 :   9
           ŽELEZNIKAR - PROST
 
   6. KROG:  
PETEK, 3. 5. 2013 - ob 18. uri  
REZULTAT
Bovec   ROMBON        
:   FARA
 11 :   5
Tolmin   SOČA
:   SLATNA  12
:   4
Nova Gorica      GORICA :   DESKLE
  9  :   7
Orehovlje   OREHOVLJE :   KANAL   9 :   7
Gradišče   ŽELEZNIKAR       
:   FAJTI HRIB            9 :   7
                    KRAS - PROST
 
   7. KROG:  
PETEK, 10. 5. 2013 - ob 18. uri  
REZULTAT
Kanal   KANAL :   ŽELEZNIKAR       
 10 :   6
Deskle   DESKLE :   OREHOVLJE         
 10
:   6
Grgar      SLATNA             :   GORICA 
  9 :   8
Spodnja Idrija    FARA  :   SOČA   7 :   9
Opatje selo   KRAS :   ROMBON              6 :  10
           FAJTI HRIB - PROST
 
   8. KROG:  
PETEK, 17. 5. 2013 - ob 18. uri  
REZULTAT
Tolmin   SOČA :   KRAS
 11 :   5
Nova Gorica   GORICA :   FARA
 13
:   3
Orehovlje   OREHOVLJE        
:   SLATNA             
  9 :   8
Gradišče    ŽELEZNIKAR :   DESKLE   6 :  10
Kostanjevica     FAJTI HRIB :   KANAL   8 :   9
               ROMBON - PROST
 
   9. KROG:  
PETEK, 24. 5. 2013 - ob 18. uri  
REZULTAT
Deskle   DESKLE :   FAJTI HRIB   10 :   6
Grgar   SLATNA             :   ŽELEZNIKAR         7
:   9
Spodnja Idrija    FARA
:   OREHOVLJE            8 :   9
Opatje selo   KRAS :   GORICA   5 :  11
Bovec   ROMBON :   SOČA   3 :  13
                  KANAL - PROST
 
   10. KROG:  
PETEK, 31. 5. 2013 - ob 18. uri  
REZULTAT
Nova Gorica   GORICA :   ROMBON  10 :  6
Orehovlje   OREHOVLJE :   KRAS   9
:  7
Gradišče    ŽELEZNIKAR       
:   FARA   6 : 10
Kostanjevica     FAJTI HRIB :   SLATNA             
  6 : 10
Kanal   KANAL :   DESKLE   9 :   8
                    SOČA - PROSTA
 
   11. KROG:  
PETEK, 7. 6. 2013 - ob 18. uri  
REZULTAT
Grgar   SLATNA :   KANAL   8 :   9
Spodnja Idrija    FARA :   FAJTI HRIB  10
:   6
Opatje selo   KRAS
:   ŽELEZNIKAR       
 12 :   4
Bovec   ROMBON            :   OREHOVLJE         
  6 :  10
Tolmin   SOČA :   GORICA   6 :  10
                DESKLE - PROSTO
 
  PLAY OFF
PETEK, 14. 6. 2013 - ob 18. uri  
REZULTAT
Kanal               KANAL              :   DESKLE                   6 :  10
Orehovlje    OREHOVLJE :   SOČA   6 :  10
  PLAY OFF
SOBOTA, 15. 6. 2013 - ob 18. uri  
REZULTAT
 Deskle          DESKLE    :

  KANAL             

  4 :  12 
Tolmin    SOČA              :   OREHOVLJE  10 :   6
  PLAY OFF
PETEK, 21. 6. 2013 - ob 18. uri  
REZULTAT
 Kanal         KANAL   :

  SOČA          

  10 :  6
  PLAY OFF
SOBOTA, 22. 6. 2013 - ob 18. uri  
REZULTAT
 Tolmin      SOČA :

  KANAL        

  10 :  6

Po razigravanju je ekipa KANALA postala prvak Druge lige

 

* Opomba:

Klubi, ki si niso rezervirali rezervnih igrišč, naj se naknadno dogovorijo s klubi, ki ta igrišča imajo.

Za koriščenje igrišč v Novi Gorici pa bodo klubi morali podpisati pogodbo o uporabi s Športnim zavodom v Novi Gorici.

 

OBMOČNA BALINARSKA ZVEZA

NOVA GORICA

NOVICE

IN MEMORIAM

CESTA

V 78. letu starosti je umrl  Albin BRATINA , oče Silvija Bratina, Cesta 66.

Žarni pogreb pokojnega bo v TOREK, 5. 11. 2019, ob 15.00 uri v Vipavskem Križu.

Na dan pogreba bo žara pokojnega od 13. ure dalje v župnijski cerkvi v Vipavskem Križu.

Svojci cvetje in sveče hvaležno odklanjajo v korist domače cerkve.

V imenu OBZ Nova Gorica izražam svojcem pokojnika iskreno sožalje.

 

             Marjan Ferfolja

          Tajnik OBZ Nova Gorica

 

 

 

RAZPIS ZA ZIMSKO LIGO 2019- 2020

POPRAVEK DISCIPLIN IGER

Balinarski klub GORICA objavlja razpis za  ZIMSKO LIGO 2019- 2020, katera se bo začela v sredo 20. novembra 2019.

Vse tekme bodo v balinarski dvorani v Novi Gorici.

V letošnjem letu delno spreminjamo sestav iger glede na lansko leto. Povdarek smo dali na bližanje tako, da imajo tudi ekipe z manj zbijalci večjo priložnost za zmago.

Sistem iger je naslednji:

1. krog:

  1 x TROJKA in 1x ENOJKA

2. krog:

2 x DVOJICE - KLASIČNO

3. krog:

1x TROJKA in 1X BLIŽANJE V KROG ( osem obratov igre)

 

Igralni čas za klasične igre je ena  ura

DRESI: obvezno vrhnji del enak.

 

Prijave do 10. 11. 2019

na tel:

041 810 358 IZTOK Čeperli

Kotizacija je enka kot v lanskem letu, katero se po prejemu računa poravna do konca novembra 2019 na TTR BK Gorica

 

                       za BK Gorica:

                      Iztok ČEPERLI

 

 

 

SODNIŠKI IZPITI

Sodniški zbor pri Balinarski Zvezi Slovenije razpisuje tečaj, oziroma izpite za sodnike začetnike in sodnike, ki si želijo napredovanja v višji rang.

Tečaj z izpiti traja en dan.

Prijave zbira predsednik sodniškega zbora OBZ N. Gorica Jožko Petrič  na e naslov:

jozko.petric@petrol.si, ali na telefonsko šrevilko:

051 306 703.

Rok za prijavo je do vključno 10. oktobra 2019

Stroške tečaja - potne stroške krije OBZ Nova Gorica

( za dogovorjen skupinski prevoz).

Tečaj, oziroma izpiti naj bi bili že v tem letu 2019.

Kraj dogodka ali Ljubljana ali Postojna, odvisno od števila prijavljenh kandidatov.

Naprošam predsednike klubov, da izmed svojih članov v klubu predlagajo primerne kandidate

( ki si to tudi želijo) za opravljanje te funkcijo. Kandidati naj bi bili srednjih let tako,da bi  kasneje lahko napredovali vse do sodnika prve kategorije, oziroma do ranga mednarodnega sodnika.

 

LICENCIRANJE 2019

Balinarska zveza Slovenije, oziroma STROKOVNI SVET v sodelovanju s SODNIŠKIM ZBOROM pri BZS organizirata vsakoletno LICENCIRANJE za vodje ekip in sodnike državnih lig.

Kraji in datumi licenciranja:

Torek 20. 8. 2019 ob 18.00 uri

        Količevo BK Budničar.

Četrtek 22.8.2019 ob18.00 uri

      Postojna (Nov gasliski dom)

Pon.26. 8. 2019 ob 18.00 uri

        Ljubljana (sejna soba BZS)

 

 

 

 

RAZPORED ZA  OBMOČNO LIGO 2019/2020

Na spletni strani OBZ je objavljen razpored za obe območni ligi za sezono 2019 - 2020

 

 

 

Neposredni prenosi

Novice - tujina

Spletne povezave

       Oblikovanje in izdelava:  espeho_logo