Razpored z rezultati

   2. KROG:  
PETEK, 7. 9. 2012 - ob 18. uri  
REZULTAT
Spodnja Idrija    FARA
:   DESKLE
 14 :   2
Opatje selo   KRAS :   KANAL
  6
:  10
Bovec   ROMBON            
:   FAJTI HRIB  12 :   4
Tolmin   SOČA :   ŽELEZNIKAR         12 :   4
Nova Gorica   GORICA :   OREHOVLJE   6 :  10
  SLATNA - PROSTA
 
   3. KROG:  
PETEK, 14. 9. 2012 - ob 18. uri  
REZULTAT
Gradišče    ŽELEZNIKAR       
:   GORICA   8 :   9
Kostanjevica     FAJTI HRIB :   SOČA
 10
:   6
Kanal   KANAL :   ROMBON            
  9 :   8
Deskle   DESKLE :   KRAS  11 :   5
Grgar   SLATNA :   FARA  14 :   2
           OREHOVLJE - PROSTO
 
   4. KROG:  
PETEK, 21. 9. 2012 - ob 18. uri  
REZULTAT
Opatje selo      KRAS
:   SLATNA   9 :   8
Bovec   ROMBON            
:   DESKLE   7
:   9
Tolmin   SOČA :   KANAL
 14 :   2
Nova Gorica   
  GORICA :   FAJTI HRIB   5 :  11
Orehovlje   OREHOVLJE :   ŽELEZNIKAR       
  9 :   8
                     FARA - PROSTA
 
   5. KROG:  
PETEK, 28. 9. 2012 - ob 18. uri  
REZULTAT
Kostanjevica     FAJTI HRIB         
:   OREHOVLJE        
  9 :   8
Kanal   KANAL
:   GORICA  10
:   6
Deskle   DESKLE :   SOČA
  9 :   7
Grgar   SLATNA  :   ROMBON  12 :   4
Spodnja Idrija   FARA :   KRAS   8 :   9
           ŽELEZNIKAR - PROST
 
   6. KROG:  
PETEK, 3. 5. 2013 - ob 18. uri  
REZULTAT
Bovec   ROMBON        
:   FARA
 11 :   5
Tolmin   SOČA
:   SLATNA  12
:   4
Nova Gorica      GORICA :   DESKLE
  9  :   7
Orehovlje   OREHOVLJE :   KANAL   9 :   7
Gradišče   ŽELEZNIKAR       
:   FAJTI HRIB            9 :   7
                    KRAS - PROST
 
   7. KROG:  
PETEK, 10. 5. 2013 - ob 18. uri  
REZULTAT
Kanal   KANAL :   ŽELEZNIKAR       
 10 :   6
Deskle   DESKLE :   OREHOVLJE         
 10
:   6
Grgar      SLATNA             :   GORICA 
  9 :   8
Spodnja Idrija    FARA  :   SOČA   7 :   9
Opatje selo   KRAS :   ROMBON              6 :  10
           FAJTI HRIB - PROST
 
   8. KROG:  
PETEK, 17. 5. 2013 - ob 18. uri  
REZULTAT
Tolmin   SOČA :   KRAS
 11 :   5
Nova Gorica   GORICA :   FARA
 13
:   3
Orehovlje   OREHOVLJE        
:   SLATNA             
  9 :   8
Gradišče    ŽELEZNIKAR :   DESKLE   6 :  10
Kostanjevica     FAJTI HRIB :   KANAL   8 :   9
               ROMBON - PROST
 
   9. KROG:  
PETEK, 24. 5. 2013 - ob 18. uri  
REZULTAT
Deskle   DESKLE :   FAJTI HRIB   10 :   6
Grgar   SLATNA             :   ŽELEZNIKAR         7
:   9
Spodnja Idrija    FARA
:   OREHOVLJE            8 :   9
Opatje selo   KRAS :   GORICA   5 :  11
Bovec   ROMBON :   SOČA   3 :  13
                  KANAL - PROST
 
   10. KROG:  
PETEK, 31. 5. 2013 - ob 18. uri  
REZULTAT
Nova Gorica   GORICA :   ROMBON  10 :  6
Orehovlje   OREHOVLJE :   KRAS   9
:  7
Gradišče    ŽELEZNIKAR       
:   FARA   6 : 10
Kostanjevica     FAJTI HRIB :   SLATNA             
  6 : 10
Kanal   KANAL :   DESKLE   9 :   8
                    SOČA - PROSTA
 
   11. KROG:  
PETEK, 7. 6. 2013 - ob 18. uri  
REZULTAT
Grgar   SLATNA :   KANAL   8 :   9
Spodnja Idrija    FARA :   FAJTI HRIB  10
:   6
Opatje selo   KRAS
:   ŽELEZNIKAR       
 12 :   4
Bovec   ROMBON            :   OREHOVLJE         
  6 :  10
Tolmin   SOČA :   GORICA   6 :  10
                DESKLE - PROSTO
 
  PLAY OFF
PETEK, 14. 6. 2013 - ob 18. uri  
REZULTAT
Kanal               KANAL              :   DESKLE                   6 :  10
Orehovlje    OREHOVLJE :   SOČA   6 :  10
  PLAY OFF
SOBOTA, 15. 6. 2013 - ob 18. uri  
REZULTAT
 Deskle          DESKLE    :

  KANAL             

  4 :  12 
Tolmin    SOČA              :   OREHOVLJE  10 :   6
  PLAY OFF
PETEK, 21. 6. 2013 - ob 18. uri  
REZULTAT
 Kanal         KANAL   :

  SOČA          

  10 :  6
  PLAY OFF
SOBOTA, 22. 6. 2013 - ob 18. uri  
REZULTAT
 Tolmin      SOČA :

  KANAL        

  10 :  6

Po razigravanju je ekipa KANALA postala prvak Druge lige

 

* Opomba:

Klubi, ki si niso rezervirali rezervnih igrišč, naj se naknadno dogovorijo s klubi, ki ta igrišča imajo.

Za koriščenje igrišč v Novi Gorici pa bodo klubi morali podpisati pogodbo o uporabi s Športnim zavodom v Novi Gorici.

 

OBMOČNA BALINARSKA ZVEZA

NOVA GORICA

NOVICE

DRŽAVNA PRVENSTVA 2020 - ČLANI

PRIJAVA ZA KANDIDATURO

Balinarska zveza Slovenije (IO) objavlja termine za državna prvenstva vseh kategorij  tekmovalcev.

KLubi naše OBZ, ki ste morda  interesenti za izvedbo kateregakoli tekmovanja, se lahko prijavite do 11. 3. 2020 na naslov BZS v pisni obliki, in sicer:

simon.maljevac@balinarska-zveza.si  ali

balinarska.zveza@gmail.com

Vašo prijavo dajte v vednost tudi na našo OBZ, in sicer:

marjanferfolja@gmail.com

Termini  datumov državnih prvenstev so nalsednji:

-10.5. -ČLANI Enojke 1/2 Fin.

-10.5. U-18 ENOJKE -finale

- 31.5.      ČLANI, U-18, U-14

                 Natančno zbijanje

-7.6. ČLANI- ENOJKE- FINALE

-7.6. U-18 -KROG -FINALE 

-14.6. ST. ČLANI- POKALNO

-21.6. ČLANICE -zbij.Hit in nat

-5.7. ČLANICE-POKALNO

-30.8. ČLANI -KROG 1/2 finale

-6.9 . ČLANI -KROG - FINALE

-6.9. ČLANICE-KROG.FINALE

-13.9.ČLANI-DVOJICE 1/2 Fin.

-27.9. ČLANI-DVOJICE-Finale

-18.10.ČLANI,U-18,U-1-Hit.zb.

-24.10.ČLANICE- DVOJICE-Fin.

-7.11. ČLANICE-ENOJKE

 

 

 

 

OBMOČNE KVALIFIKACIJE - ČLANI POSAMEZNO  2020

Letošnje kvalifikacije za člane POSAMEZNO bodo v Novi Gorici takoj po končani zimski ligi.

Tekmovanja bodo med tednom v popoldanskem času od 18.00 ure dalje.

 Začetek po 20. februarju 2020

Prijavne obvezno v pisni obliki po e pošti ali po SMS na naslednje naslove:

Email: marjanferfolja@gmail.com

SMS : 041 258 198

Rok za prijave do vključno 15. FEBRUARJA 2020

 

 

 

 

 

Neposredni prenosi

Novice - tujina

Spletne povezave

       Oblikovanje in izdelava:  espeho_logo