LESTVICA 2012/2013

PO 1. KROGU

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

3 T 2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. DESKLE
1 1 0 0 0 3 10-6 +  4
2. ROMBON 1 1
0 0 0 3 9-7 +  2
3. KANAL 1 1 0 0 0 3 9-7 +  2
4. SOČA 1 0 1 0 0 2 9-8 +  1
5. KRAS 1 0 1 0 0 2 9-8 +  1
6. OREHOVLJE 1 0 0 1 0 1 8-9 -  1
7. FAJTI HRIB 1 0 0 1 0 1 8-9 -  1
8. ŽELEZNIKAR      1 0 0 0 1 0 7-9 -  2
9. FARA 1 0 0 0 1 0 7-9 -  2
10. SLATNA
1 0 0 0 1 0 6-10 -  4
11. GORICA 0 0 0 0 0 0 0-0 +/-0

PO 2. KROGU

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

3 T 2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. ROMBON
2 2 0 0 0 6 21-11 + 10
2. KANAL 2 2
0 0 0 6 19-13 +  6
3. SOČA 2 1 1 0 0 5 21-12 +  9
4. OREHOVLJE 2 1 0 1 0 4 18-15 +  3
5. FARA 2 1 0 0 1 3 21-11 + 10
6. DESKLE 2 1 0 0 1 3 12-20 -  8
7. KRAS 2 0 1 0 1 2 15-18 -  3
8. FAJTI HRIB 2 0 0 1 1 1 12-21 -  9
9. GORICA 1 0 0 0 1 0 6-10 -  4
10. SLATNA
1 0 0 0 1 0 6-10 -  4
11. ŽELEZNIKAR     2 0 0 0 2 0 11-21 - 10

PO 3. KROGU

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

3 T 2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. KANAL
3 2 1 0 0 8 28-21 +  7
2. ROMBON 3 2
0 1 0 7 29-20 +  9
3. DESKLE 3 2 0 0 1 6 23-25 -  2
4. SOČA 3 1 1 0 1 5 27-22 +  5
5. OREHOVLJE 2 1 0 1 0 4 18-15 +  3
6. FAJTI HRIB 3 1 0 1 1 4 22-27 -  5
7. SLATNA 2 1 0 0 1 3 20-12 +  8
8. FARA 3 1 0 0 2 3 23-25 -  2
9. GORICA 2 0 1 0 1 2 15-18 -  3
10. KRAS
3 0 1 0 2 2 20-29 -  9
11. ŽELEZNIKAR     3 0 0 1 2 1 19-30 - 11

PO 4. KROGU

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

3 T 2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. DESKLE
4 3
0 0 1 9 32-32 +/-0
2. SOČA 4 2
1 0 1 8 41-24 + 17
3. KANAL 4 2 1 0 1 8 30-35 -  5
4. ROMBON 4 2 0 1 1 7 36-29 +  7
5. FAJTI HRIB 4 2 0 1 1 7 33-32 +  1
6. OREHOVLJE    3 1 1 1 0 6 27-23 +  4
7. SLATNA 3 1 0 1 1 4 28-21 -  7
8. KRAS 4 0 2 0 2 4 29-37 -  8
9. FARA 3 1 0 0 2 3 23-25 -  2
10. ŽELEZNIKAR    
4 0 0 2 2 2 27-39 - 12
11. GORICA 3 0 1 0 2 2 20-29 -  9

PO 5. KROGU

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

3 T 2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. DESKLE
5 4
0 0 1 12 41-39 +  2
2. KANAL 5 3
1 0 1 11 40-41 -  1
3. FAJTI HRIB 5 2 1 1 1 9 42-40 +  2
4. SOČA 5 2 1 0 2 8 48-33 + 15
5. SLATNA 4 2 0 1 1 7 40-25 + 15
6. OREHOVLJE    4 1 1 2 0 7 35-32 +  3
7. ROMBON 5 2 0 1 2 7 40-41 -  1
8. KRAS 5 0 3 0 2 6 38-45 -  7
9. FARA 4 1 0 1 2 4 31-34 -  3
10. ŽELEZNIKAR    
4 0 0 2 2 2 27-39 - 12
11. GORICA 4 0 1 0 3 2 26-39 - 13

PO 6. KROGU

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

3 T 2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. DESKLE
6 4 0 0 2 12 48-48    0
2. SOČA              
6 3 1 0 2 11 60-37 + 23
3. KANAL 6 3 1 0 2 11 47-50 -  3
4. OREHOVLJE 5 2 1 2 0 10 44-39 +  5
5. ROMBON 6 3 0 1 2 10 51-46 +  5
6. FAJTI HRIB 6 2 1 1 2 9 49-49     0
7. SLATNA 5 2 0 1 2 7 44-37 +  7
8. KRAS 5 0 3 0 2 6 38-45 -  7
9. žELEZNIKAR 5 1 0 2 2 5 36-46 - 10
10. GORICA  
5 1 1 0 3 5 35-46 - 11
11. FARA
5 1 0 1 3 4 36-45 -  9

PO 7. KROGU

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

3 T 2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. DESKLE
7 5 0 0 2 15 58-54 + 4
2. SOČA              
7 4 1 0 2 14 69-44 + 25
3. KANAL 7 4 1 0 2 14 47-50 + 1
4. ROMBON 7 4 0 1 2 13 61-52 + 9
5. OREHOVLJE 6 2 1 2 1 10 50-49 + 1
6. SLATNA 6 2 1 1 2 9 53-45 + 8
7. FAJTI HRIB 6 2 1 1 2 9 49-49    0
8. KRAS 6 0 3 0 3 6 44-55 - 11
9. GORICA 6 1 1 1 3 6 43-55 - 12
10. ŽELEZNIKAR
6 1 0 2 3 5 42-56 - 14
11. FARA
6 1 0 1 4 4 43-54 - 11

PO 8. KROGU


KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

3 T 2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. DESKLE
8 6 0 0 2 18 68-60 + 8
2. SOČA              
8 5 1 0 2 17 80-49 + 31
3. KANAL 8 4 2 0 2 16 66-64 + 2
4. ROMBON 7 4 0 1 2 13 61-52 + 9
5. OREHOVLJE 7 2 2 2 1 12 59-57 + 2
6. SLATNA 7 2 1 2 2 10 61-54 + 7
7. FAJTI HRIB 7 2 1 2 2 10 57-58 - 1
8. GORICA 7 2 1 1 3 9 56-58 - 2
9. KRAS 7 0 3 0 4 6 49-66 - 17
10. ŽELEZNIKAR
7 1 0 2 4 5 48-66 - 18
11. FARA
7 1 0 1 5 4 46-67 - 21

PO 9. KROGU


KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

3 T 2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. DESKLE
9 7 0 0 2 21 78-66 + 12
2. SOČA              
9 6 1 0 2 20 93-52 + 41
3. KANAL 8 4 2 0 2 16 66-64 + 2
4. OREHOVLJE 8 2 3 2 1 14 68-65 + 3
5. ROMBON 8 4 0 1 3 13 64-65 - 1
6. GORICA 8 3 1 1 3 12 67-63 + 4
7. SLATNA 8 2 1 2 3 10 68-63 + 5
8. FAJTI HRIB 8 2 1 2 3 10 63-68 - 5
9. ŽELEZNIKAR 8 2 0 2 4 8 57-73 - 16
10. KRAS
8 0 3 0 5 6 54-77 - 23
11. FARA
8 1 0 2 5 5 54-76 - 22

PO 10. KROGU

 

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

3 T 2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. DESKLE
10 7 0 1 2 22 86-75 + 11
2. SOČA              
9 6 1 0 2 20 93-52 + 41
3. KANAL 9 4 3 0 2 18 75-72 + 3
4. OREHOVLJE 9 3 3 2 1 17 77-72 + 5
5. GORICA 9 4 1 1 3 15 77-69 + 8
6. SLATNA 9 3 1 2 3 13 78-69 + 9
7. ROMBON 9 4 0 1 4 13 70-75 - 5
8. FAJTI HRIB 9 2 1 2 4 10 69-78 - 9
9. FARA 9 2 0 2 5 8 64-82 - 18
10. ŽELEZNIKAR
9 2 0 2 5 8 63-83 - 20
11. KRAS
9 0 3 0 6 6 61-86 - 25

PO 11. KROGU

 

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

3 T 2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. DESKLE
10 7 0 1 2 22 86-75 + 11
2. SOČA              
10 6 1 0 3 20 99-62 + 37
3. OREHOVLJE 10 4 3 2 1 20 87-78 + 9
4. KANAL 10 4 4 0 2 20 84-80 + 4
5. GORICA 10 5 1 1 3 18 87-75 + 12
6. SLATNA 10 3 1 3 3 14 86-78 + 8
7. ROMBON 10 4 0 1 5 13 76-85 - 9
8. FARA 10 3 0 2 5 11 74-88 - 14
9. FAJTI HRIB
10 2 1 2 5 10 75-88 - 13
10. KRAS
10 1 3 0 6 9 73-90 - 17
11. ŽELEZNIKAR
10 2 0 2 6 8 67-95 - 28

 

OBMOČNA BALINARSKA ZVEZA

NOVA GORICA

NOVICE

DRŽAVNA PRVENSTVA 2020 - ČLANI

PRIJAVA ZA KANDIDATURO

Balinarska zveza Slovenije (IO) objavlja termine za državna prvenstva vseh kategorij  tekmovalcev.

KLubi naše OBZ, ki ste morda  interesenti za izvedbo kateregakoli tekmovanja, se lahko prijavite do 11. 3. 2020 na naslov BZS v pisni obliki, in sicer:

simon.maljevac@balinarska-zveza.si  ali

balinarska.zveza@gmail.com

Vašo prijavo dajte v vednost tudi na našo OBZ, in sicer:

marjanferfolja@gmail.com

Termini  datumov državnih prvenstev so nalsednji:

-10.5. -ČLANI Enojke 1/2 Fin.

-10.5. U-18 ENOJKE -finale

- 31.5.      ČLANI, U-18, U-14

                 Natančno zbijanje

-7.6. ČLANI- ENOJKE- FINALE

-7.6. U-18 -KROG -FINALE 

-14.6. ST. ČLANI- POKALNO

-21.6. ČLANICE -zbij.Hit in nat

-5.7. ČLANICE-POKALNO

-30.8. ČLANI -KROG 1/2 finale

-6.9 . ČLANI -KROG - FINALE

-6.9. ČLANICE-KROG.FINALE

-13.9.ČLANI-DVOJICE 1/2 Fin.

-27.9. ČLANI-DVOJICE-Finale

-18.10.ČLANI,U-18,U-1-Hit.zb.

-24.10.ČLANICE- DVOJICE-Fin.

-7.11. ČLANICE-ENOJKE

 

 

 

 

OBMOČNE KVALIFIKACIJE - ČLANI POSAMEZNO  2020

Letošnje kvalifikacije za člane POSAMEZNO bodo v Novi Gorici takoj po končani zimski ligi.

Tekmovanja bodo med tednom v popoldanskem času od 18.00 ure dalje.

 Začetek po 20. februarju 2020

Prijavne obvezno v pisni obliki po e pošti ali po SMS na naslednje naslove:

Email: marjanferfolja@gmail.com

SMS : 041 258 198

Rok za prijave do vključno 15. FEBRUARJA 2020

 

 

 

 

 

Neposredni prenosi

Novice - tujina

Spletne povezave

       Oblikovanje in izdelava:  espeho_logo