LESTVICA 2012/2013

PO 2. KROGU

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

3 T 2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. TABOR
2 2 0 0 0 6 24-12 + 12
2. DUPLJE GAMSI
2 2 0 0 0 6 24-12 + 12
3. GORIŠKA BRDA  2 2 0 0 0 6 23-13 + 10
4. NANOS
2 1 0 0 1 3 20-16 +  4
5. PODSKALA
2 1 0 0 1 3 19-17 +  2
6. HUBELJ 2 0 0 0 2 0 14-22 -  8
7. ŠAMPIONKA 2 0 0 0 2 0 10-26 - 16
8. CESTA 2 0 0 0 2 0 10-26 - 16

PO 3. KROGU

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

3 T 2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. GORIŠKA BRDA 
3 3 0 0 0 9 35-19 + 16
2. NANOS 3 2 0 0 1 6 34-20 + 14
3. PODSKALA 3 2 0 0 1 6 33-21 + 12
4. TABOR
3 2 0 0 1 6 30-24 +  6
5. DUPLJE GAMSI
3 2 0 0 1 6 28-26 +  2
6. CESTA 3 1 0 0 2 3 20-34 - 14
7. HUBELJ 3 0 0 0 3 0 22-32 - 10
8. ŠAMPIONKA 3 0 0 0 3 0 14-40 - 26

PO 4. KROGU

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

3 T 2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. GORIŠKA BRDA
4 4 0 0 0 12 45-27 + 18
2. TABOR 4 3 0 0 1 9 43-29 + 14
3. DUPLJE GAMSI  4 3 0 0 1 9 38-34 +  4
4. NANOS
4 2 0 0 2 6 42-30 + 12
5. PODSKALA
4 2 0 0 2 6 41-31 + 10
6. CESTA 4 2 0 0 2 6 30-42 - 12
7. HUBELJ 4 0 0 0 4 0 27-45 - 18
8. ŠAMPIONKA 4 0 0 0 4 0 22-50 - 28

PO 5. KROGU

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

3 T 2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. TABOR
5 4 0 0 1 12 55-35 + 20
2. GORIŠKA BRDA  5 4
0 0 1 12 53-37 + 16
3. DUPLJE GAMSI 5 4 0 0 1 12 48-42 +  6
4. PODSKALA
5 3 0 0 2 9 57-33 + 24
5. CESTA
5 3 0 0 2 9 40-50 - 10
6. NANOS 5 2 0 0 3 6 48-42 +  6
7. ŠAMPIONKA 5 0 0 0 5 0 30-60 - 30
8. HUBELJ 5 0 0 0 5 0 29-61 - 32

PO 6. KROGU

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

3 T 2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. TABOR
6 5
0 0 1 15 65-43 + 22
2. GORIŠKA BRDA  6 5
0 0 1 15 65-43 + 22
3. PODSKALA 6 4 0 0 2 12 69-39 + 30
4. DUPLJE GAMSI
6 4 0 0 2 12 56-52 +  4
5. NANOS
6 3 0 0 3 9 58-50 +  8
6. CESTA 6 3 0 0 3 9 46-62 - 16
7. HUBELJ 6 0 0 0 6 0 37-71 - 34
8. ŠAMPIONKA 6 0 0 0 6 0 36-72 - 36

PO 7. KROGU

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

3 T 2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. GORIŠKA BRDA 
7 6
0 0 1 18 78-48 + 30
2. TABOR 7 6
0 0 1 18 77-49 + 28
3. PODSKALA 7 4 0 0 3 12 74-52 + 22
4. NANOS 7 4 0 0 3 12 72-54 + 18
5. DUPLJE GAMSI
7 4 0 0 3 12 60-66 -  6
6. CESTA 7 3 0 0 4 9 52-74 - 22
7. HUBELJ 7 1 0 0 6 3 51-75 - 24
8. ŠAMPIONKA 7 0 0 0 7 0 40-86 - 46

PO 8. KROGU

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

3 T 2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. GORIŠKA BRDA 
8 7
0
0
1
21
94-50
+ 44
2. TABOR 8 7
0
0
1
21
91-53
+ 38
3. NANOS 8 4
1
0
3
14
82-63
+ 19
4. DUPLJE GAMSI 8 4
1
0
3
14
70-75
-  5
5. PODSKALA 8 4
0
0
4
12
78-66
+ 12
6. CESTA 8 3
0
1
4
10
61-84
- 23
7. HUBELJ 8 1
0
1
6
4
60-85
- 25
8. ŠAMPIONKA 8 0
0
0
8
0
34-92
- 58

PO 9. KROGU

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

3 T 2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. TABOR            
9 8
0
0
1
24
103-59
+ 44
2. GORIŠKA BRDA
9 7 0
0
2
21
98-64
+ 34
3. NANOS 9 5
1
0
3
17
92-72
+ 21
4. DUPLJE GAMSI 9 4
1
0
4
14
76-87
- 11
5. CESTA 9 4
0
1
4
13
73-90
- 17
6. PODSKALA
9 4
0
0
5
12
86-76
+ 10
7. HUBELJ 9 2
0
1
6
7
74-89
- 15
8. ŠAMPIONKA 9 0 0 0 9 0 48-114 - 66

PO 10. KROGU

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

3 T 2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. TABOR            
10 9
0
0
1
27
119-67
+ 46
2. GORIŠKA BRDA
10 7 0
0
3
21
106-74
+ 32
3. NANOS 10 6
1
0
3
20
101-76
+ 31
4. PODSKALA 10 5
0
0
5
15
98-82
+ 18
5. DUPLJE GAMSI 10 4
0
1
5
14
82-99
- 17
6. CESTA
10 4
0
1
5
13
80-101
- 21
7. HUBELJ 10 3
0
1
6
10
85-96
- 11
8. ŠAMPIONKA 10 0 0 0 10 0 52-128 - 76

 

PO 11.KROGU

 

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

3 T 2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. TABOR            
11 9
0
0
2
27
121-77
+ 44
2. GORIŠKA BRDA
11 8 0
0
3
24
118-80
+ 38
3. NANOS 11 6
1
0
4
20
112-88
+ 24
4. PODSKALA 11 6
0
0
5
18
108-90
+ 18
5. DUPLJE GAMSI 11 5
1
0
5
17
92-107
- 15
6. HUBELJ
11 4
0
1
6
13
95-104
-  9
7. CESTA 11 4
0
1
6
13

 88-111

- 23
8. ŠAMPIONKA 11 0 0 0 11 0 60-138 - 78

 

PO 12.KROGU

 

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

3 T 2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. TABOR            
12 10
0
0
2
30
135-81
+ 54
2. GORIŠKA BRDA
12 9 0
0
3
27
130-86
+ 44
3. NANOS 12 6
1
0
5
20
116-102
+ 14
4. PODSKALA 12 6
0
1
5
19
117-100
+ 17
5. DUPLJE GAMSI 12 5
1
0
6
17
98-119
- 21
6. CESTA
12 5
0
1
6
16
102-115
- 13
7. HUBELJ 12 4
1
1
6
15

105-113

- 8
8. ŠAMPIONKA 12 0 0 0 12 0 64-152 - 88

 

PO 13.KROGU

 

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

3 T 2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. TABOR            
13 11
0
0
2
33
146-88
+ 58
2. GORIŠKA BRDA
13 9 0
0
4
27
138-96
+ 42
3. PODSKALA
13 7
1
0
5
22
127-108
+ 19
4. NANOS 13 6
1
1
5
21
125-112
+ 13
5. CESTA 13 6
1
0
6
19
112-123
- 11
6. HUBELJ
13 4
2
1
6
17
115-122
- 7
7. DUPLJE GAMSI
13 5
1
0
7
17

105-130

- 25
8. ŠAMPIONKA 13 0 0 0 13 0 72-162 - 90

 

PO 14.KROGU

 

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

3 T 2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. TABOR            
14 11
0
0
3
33
153-99
+ 54
2. GORIŠKA BRDA
14 9 0
0
5
27
144-108
+ 36
3. PODSKALA
14 8
1
0
5
25
139-114
+ 25
4. CESTA 14 7
1
0
6
22
123-130
- 7
5. NANOS 14 6
1
1
5
21
130-125
+ 5
6. DUPLJE GAMSI
14 6
1
0
7
20
118-135
- 17
7. HUBELJ
14 4
3
1
6
19

125-131

- 6
8. ŠAMPIONKA 14 0 0 1 13 1 81-172 - 91

 

OBMOČNA BALINARSKA ZVEZA

NOVA GORICA

NOVICE

DRŽAVNA PRVENSTVA 2020 - ČLANI

PRIJAVA ZA KANDIDATURO

Balinarska zveza Slovenije (IO) objavlja termine za državna prvenstva vseh kategorij  tekmovalcev.

KLubi naše OBZ, ki ste morda  interesenti za izvedbo kateregakoli tekmovanja, se lahko prijavite do 11. 3. 2020 na naslov BZS v pisni obliki, in sicer:

simon.maljevac@balinarska-zveza.si  ali

balinarska.zveza@gmail.com

Vašo prijavo dajte v vednost tudi na našo OBZ, in sicer:

marjanferfolja@gmail.com

Termini  datumov državnih prvenstev so nalsednji:

-10.5. -ČLANI Enojke 1/2 Fin.

-10.5. U-18 ENOJKE -finale

- 31.5.      ČLANI, U-18, U-14

                 Natančno zbijanje

-7.6. ČLANI- ENOJKE- FINALE

-7.6. U-18 -KROG -FINALE 

-14.6. ST. ČLANI- POKALNO

-21.6. ČLANICE -zbij.Hit in nat

-5.7. ČLANICE-POKALNO

-30.8. ČLANI -KROG 1/2 finale

-6.9 . ČLANI -KROG - FINALE

-6.9. ČLANICE-KROG.FINALE

-13.9.ČLANI-DVOJICE 1/2 Fin.

-27.9. ČLANI-DVOJICE-Finale

-18.10.ČLANI,U-18,U-1-Hit.zb.

-24.10.ČLANICE- DVOJICE-Fin.

-7.11. ČLANICE-ENOJKE

 

 

 

 

OBMOČNE KVALIFIKACIJE - ČLANI POSAMEZNO  2020

Letošnje kvalifikacije za člane POSAMEZNO bodo v Novi Gorici takoj po končani zimski ligi.

Tekmovanja bodo med tednom v popoldanskem času od 18.00 ure dalje.

 Začetek po 20. februarju 2020

Prijavne obvezno v pisni obliki po e pošti ali po SMS na naslednje naslove:

Email: marjanferfolja@gmail.com

SMS : 041 258 198

Rok za prijave do vključno 15. FEBRUARJA 2020

 

 

 

 

 

Neposredni prenosi

Novice - tujina

Spletne povezave

       Oblikovanje in izdelava:  espeho_logo