MLADINCI - DRŽAVNO PRVENSTVO V NATANČNEM ZBIJANJU

V nedeljo, 26.5.2013 se je na balinišču v Vipolžah odvijalo državno prvenstvo v natančnem zbijanju za dečke in mladince. Pri dečkih je slavil Gašper Povh - Skala Sežana, pri mladincih pa Jaka Kosirnik - Tržič. Vreme je Bricem tokrat bilo naklonjeno, tako, da so prvenstvo, kljub velikemu številu tekmovalcev varno spravili "pod streho".

 

Tudi tokrat je bila celotna organizacija izpeljana kot je potrebno. Domači tekmovalci se žal, niso odrezali najbolje. Omeniti velja 7. mesto Žana Kocine in uvrstitev mladega Matjaža Zalatela v drugi krog.

V Brdih je veliko mladih, ki se ukvarjajo z balinanjem, z dobrim delom pa bodo zagotovo tudi rezultati in tega se v BK Brda zavedamo.

V letošnji sezoni tekmujeta v ligi ekipa dečkov in ekipa mladincev. Obe ekipi bosta v letošnji sezoni nabirali dragocene tekmovalne izkušnje, kar še ne pomeni, da bosta igrali vlogo "outsiderja".

      Z.ŠT.    PRIIMEK IN  IME:               KLUB:                       1. SERIJA:    
      1   LIČEN LAN TIMOTEJ
  ZABIČE   13
      2   DURCIK PRIMOŽ
  PLISKOVICA    8
      3   KURINČIČ RUBEN
  GORIČKA BRDA    7
      4   DODIG ANŽE   KRIM   11
      5   JANEV BLAŽ
  POSTOJNSKA JAMA
  20
      6   POVH MATIJA
  SKALA   1
      7   MAHNE TILEN
  KORTE   11
      8   PIPAN DOMEN
  PL. RIBNIKAR AS
  3
      9   DEDIČ EDIN
  POSTOJNSKA JAMA
  9 ( 5 )
      10   BOŽIČ KEVIN
  KORTE   9 (10)
      11   HERVOL ŽAN
  BISTRICA   3
      12   ČERNIGOJ KEVIN
  SKALA   4
      13   KORENJAK JURE
  GORIŠKA BRDA   7
      14   LULIK MATIC
  POSTOJNSKA JAMA
  1
      15   VEHOVEC ŽAN
  PLANINA RIBNIKAR AS
  3
      16   RUSJAN DOMINIK
  GORIŠKA BRDA
  2
      17   PIRJEVEC ROK
  SKALA   14
      18   LIČAN ANDRAŽ
  ZABIČE   16
      19   ZAKRAJŠEK JAN
  POSTOJNSKA JAMA
  7
      20   ŽERJAL NEJC
  PLISKOVICA   17
      21   PETELIN KLEMEN
  PLISKOVICA   12
      22   POŽAR SIMON
  BRINJ POVIR
  7
      23   DOLENC GREGA
  EIS BUDNIČAR
  11
      24   ANDRIOLI BLAŽ
  KORTE   0
      25   VEHOVEC LUKA
  PLANINA RIBNIKAR AS
  3
      26   KOCINA ŽAN
  GORIŠKA BRDA   16
      27   KOSIRNIK JAKA
  TRŽIČ   22
      28   HUJIĆ ANEL
  KORTE   7

MLADINCI- DRUGA SERIJA:

zap. št, PRIIMEK IN IME:            KLUB:                 2.SERIJA:   
1   BOŽIČ KEVIN
  KORTE    8
2   DOLENC GREGA   EIS BUDNIČAR
  10
3   MAHNE TILEN
  KORTE   15
4   DODIG ANŽE
  KRIM    3
5   PETELIN KLEMEN
  PLISKOVICA   17
6   LIČEN LAN TIMOTEJ   ZABIČE    8
7   PIRJEVEC ROK
  SKALA
  13
8   KOCINA ŽAN
  GORIŠKA BRDA
   9
9   LIČAN ANDRAŽ
  ZABIČE    5
10   ŽERJAL NEJC
  PLISKOVICA   16
11   JANEV BLAŽ
  POSTOJNSKA JAMA
   8
12   KOSIRNIK JAKA
  TRŽIČ   26

MLADINCI- FINALE:

zap.št. PRIIMEK IN IME:                KLUB:         3. SERIJA: 
1   MAHNE TILEN
  KORTE    4
2   ŽERJAL NEJC
  PLISKOVICA    10  ( 10)
3   PETELIN KLEMEN
  PLISKOVICA   10   ( 5)
4   KOSIRNIK JAKA
  TRŽIČ   18

MLADINCI - KONČNI VRSTNI RED:

zap. št. PRIIMEK IN IME:      KLUB:               1.SERIJA: 2. SERIJA: 3.SERIJA:
1   KOSIRNIK JAKA    TRŽIČ   22   26   18
2   ŽERJAL NEJC
  PLISKOVICA   17   16   10 (10)
3   PETELIN KLEMEN
  PLISKOVICA   12   17   10 ( 5)
4   MAHNE TILEN
  KORTE   11
  15    4
5   PIRJEVEC ROK
  SKALA   14   13  
6   DOLENC GREGA   EIS BUDNIČAR   11
  10  
7   KOCINA ŽAN   GORIŠKA BRDA
  16    9  
8   JANEV BLAŽ
  POSTOJNSKA J.
  20
   8  
9   BOŽIČ KEVIN
  KORTE 
   9 (10)
   8  
10   LIČEN LAN TIMOTEJ
  ZABIČE   13
   8
 
11   LIČAR ANDRAŽ
  ZABIČE   16
   5
 
12   DODIG ANŽE   KRIM   11
   3
 
13   DEDIČ EDIN
  KRIM    9 (5)
  
 
14   DURCIK PRIMOŽ   PLISKOVICA
   8
   
15   KURINČIČ RUBEN
  GORIŠKA BRDA
   7
   
16   KORENJAK JURE
  GORIŠKA BRDA
   7
   
17   ZAKRAJŠEK JAN
  POSTOJNSKA J,
   7
   
18   POŽAR SIMON
  BRINJ POVIR
   7
   
19   HUJIĆ ANEL
  KORTE 
   7
   
20   ŠERNIGOJ KEVIN
  SKALA    4
   
21   PIPAN DOMEN
  PLANINA R. AS
   3
   
22   HERVOL  ŽAN   BISTRICA    3
   
23   VEHOVEC ŽAN
  PLANINA R. AS    3
   
24   VEHOVEC LUKA   PLANINA R. AS
   3
   
25   RUSJAN DOMINIK   GORIŠKA BRDA
   2
   
26   POVH MATIJA
  SKALA    1
   
27   LULIK MATIC
  POSTOJNSKA J.
   1
   
28   ANDRIOLI BLAŽ   KORTE    0
   

 

OBMOČNA BALINARSKA ZVEZA

NOVA GORICA

NOVICE

DRŽAVNA PRVENSTVA 2020 - ČLANI

PRIJAVA ZA KANDIDATURO

Balinarska zveza Slovenije (IO) objavlja termine za državna prvenstva vseh kategorij  tekmovalcev.

KLubi naše OBZ, ki ste morda  interesenti za izvedbo kateregakoli tekmovanja, se lahko prijavite do 11. 3. 2020 na naslov BZS v pisni obliki, in sicer:

simon.maljevac@balinarska-zveza.si  ali

balinarska.zveza@gmail.com

Vašo prijavo dajte v vednost tudi na našo OBZ, in sicer:

marjanferfolja@gmail.com

Termini  datumov državnih prvenstev so nalsednji:

-10.5. -ČLANI Enojke 1/2 Fin.

-10.5. U-18 ENOJKE -finale

- 31.5.      ČLANI, U-18, U-14

                 Natančno zbijanje

-7.6. ČLANI- ENOJKE- FINALE

-7.6. U-18 -KROG -FINALE 

-14.6. ST. ČLANI- POKALNO

-21.6. ČLANICE -zbij.Hit in nat

-5.7. ČLANICE-POKALNO

-30.8. ČLANI -KROG 1/2 finale

-6.9 . ČLANI -KROG - FINALE

-6.9. ČLANICE-KROG.FINALE

-13.9.ČLANI-DVOJICE 1/2 Fin.

-27.9. ČLANI-DVOJICE-Finale

-18.10.ČLANI,U-18,U-1-Hit.zb.

-24.10.ČLANICE- DVOJICE-Fin.

-7.11. ČLANICE-ENOJKE

 

 

 

 

OBMOČNE KVALIFIKACIJE - ČLANI POSAMEZNO  2020

Letošnje kvalifikacije za člane POSAMEZNO bodo v Novi Gorici takoj po končani zimski ligi.

Tekmovanja bodo med tednom v popoldanskem času od 18.00 ure dalje.

 Začetek po 20. februarju 2020

Prijavne obvezno v pisni obliki po e pošti ali po SMS na naslednje naslove:

Email: marjanferfolja@gmail.com

SMS : 041 258 198

Rok za prijave do vključno 15. FEBRUARJA 2020

 

 

 

 

 

Neposredni prenosi

Novice - tujina

Spletne povezave

       Oblikovanje in izdelava:  espeho_logo