Svetovno prvenstvo - mladinci in mlajši člani

SREDA: 

 8.00  DVOJICE - PRVI KROG                          U-23

10.00  IGRA V  KROG - PRVI KROG                   U-23

14.00 POSAMEZNO - PRVI KROG                     U-23

16.00 NATANČNO ZBIJANJE - PRVA FAZA         U-18

18.00 URADNA OTVORITEV PRVENSTVA

20.30 HITROSTNO ZBIJANJE - KVALIFIKACIJE    U-18

 

ČETRTEK:

 8.00  POSAMEZNO - DRUGI KROG                   U-23

10.00 ŠTAFETA  - KVALIFIKACIJE                    U-18

14.00 DVOJICE - DRUGI KROG                         U-23

16.00 IGRA V KROG                                       U-23

17.45 HITROSTNO ZBIJANJE - 1/4 FINALE         U-18

20.30 NATANČNO ZBIJANJE - DRUGA FAZA        U-18

 

PETEK:

 8.00 POSAMEZNO - IGRA V KROG - REPASAŽA  U-23

10.00 ŠTAFETA - 1/4 FINALE                         U-18

11.15 DVOJICE - REPASAŽA                           U-23

14.00 NATANČNO ZBIJANJE -1/4 FINALE           U-18

15.15 POSAMEZNO- IGRA V KROG -1/4 FINALE  U-23

17.15 HITROSTNO ZBIJANJE - 1/2 FINALE         U-18

18.00 DVOJICE 1/4 FINALE                            U-23

21.00 ŠTAFETA - 1/2 FINALE                         U-18

21.30 POSAMEZNO- IGRA V KROG -1/2 FINALE  U-23

 

SOBOTA:

  8.00 DVOJICE - 1/2 FINALE                          U-23

10.00 POSAMEZNO - IGRA V KROG - FINALE      U-23

12.00 ŠTAFETA  - FINALE                              U-18

15.00 NATANČNO ZBIJANJE - FINALE 4             U-18

16.00 DVOJICE - FINALE                                U-23

18.00 HITROSTNO ZBIJANJE - FINALE               U-18                      

20.30 ZAKLJUČNA VEČERJA

    

REZULTATI:

 

DVOJICE - KVALIFIKACIJE PO SKUPINAH - U-23:

 

1. SKUPINA:

SRBIJA       : LIBIJA                13:0

ARGENTINA : x                        6:0

SRBIJA       : ARGENTINA          2:13

LIBIJA        : SRBIJA               10:11

naprej: ARGENTINA in SRBIJA

 

2. SKUPINA:

FRANCIJA   : SLOVAŠKA           13:3

BIH           : x                         6:0

FRANCIJA   : BIH                      6:10

SLOVAŠKA  : FRANCIJA             0:13

naperj: BIH in FRANCIJA

 

3. SKUPINA:

ITALIJA      : TURČIJA              13:6

SLOVENIJA  : TUNIZIJA            11:2

ITALIJA      : SLOVENIJA            7:8

TURČIJA     : TUNIZIJA              0:13

TUNIZIJA    : ITALIJA                3:13

naprej: SLOVENIJA in ITALIJA

 

4. SKUPINA:

HRVAŠKA     : ČILE                  13:1

MONACO      : ČRNA GORA          9:10

HRVAŠKA     : ČRNA GORA         10:9

ČRNA GORA  : MONACO              6:8

ČRNA GORA  : MONACO             10:12

naprej: HRVAŠKA in MONACO

 

DVOJICE- 1/4 FINALE: 

1. HRVAŠKA   : SRBIJA                10:9

2. BIH           : MONACO             13:1

3. ARGENTINA: ITALIJA                5:13

4. SLOVENIJA : FRANCIJA            11:8

 

DVOJICE- 1/2 FINALE: ( SLOVENIJA in HRVAŠKA bronasta medalja)

1. HRVAŠKA   : BIH                     7:13

2. ITALIJA      : SLOVENIJA          13:7

 

PLASMA OD 5.- 8. MESTA:

1. MONACO    :  FRANCIJA           0:13

2. SRBIJA       : ARGENTINA         6: 11

 

DVOJICE- FINALE: 

1. BIH            : ITALIJA               8:10    

  ( srebro)           (zlato)

 

IGRA V KROG - KVALIFIKACIJE PO SKUPINAH:

1. SKUPINA:

LIBIJA         : ČRNA GORA             14:15

TURČIJA      : ITALIJA                  22:24

ČRNA GORA  : ITALIJA                  26:22

LIBIJA         : TURČIJA                 12:13

ITALIJA       :TURČIJA                  26:16

naprej: ČRNA GORA in ITALIJA

 

 

2. SKUPINA:

MONACO    : SLOVENIJA               25:19

ARGNTINA  : x                              6:0

MONACO    : ARGENTINA               20:19

SLOVENIJA  :ARGENTINA               19:24

naprej:MONACO in ARGENTINA

 

3. SKUPINA:

TUNIZIJA   : SRBIJA                     24:23

FRANCIJA   : x                              6:0

TUNIZIJA   : FRANCIJA                  24:19

SRBIJA      : FRANCIJA                  17:23

naprej:TUNIZIJA in FRANCIJA

 

4. SKUPINA:

BIH          : SLOVAŠKA                 29:12

HRVAŠKA  : x                               6:0

BIH          : HRVAŠKA                  18:19

SLOVAŠKA : BIH                         10:18

naprej:HRVAŠKA in BIH

 

IGRA V KROG- 1/4 FINALE:

1. ITALIJA      : MONACO        24:13

2. ARGENTINA : HRVAŠKA       17:25  

3. TUNIZIJA    : BIH               24:23

4. ČRNA GORA : FRANCIJA      21:27

 

IGRA V KROG- 1/2 FINALE:  

1. FRANCIJA    : TUNIZIJA        22:25   ( FRANCIJA in ITALIJA bronasta medalja)

2. ITALIJA       : HRVAŠKA       24:25

 

PLASMA OD 5. - 8. MESTA:

1. ČRNA GORA  : ARGENTINA    22:26

2. MONACO      : BIH              17:13

 

IGRA V KROG - FINALE:

 1. TUNIZIJA : HRVAŠKA          24:28

     (srebro)     ( zlato)

 

 POSAMEZNO - KVALIFIKACIJE PO SKUPINAH:

 

1.SKUPINA:

ČRNA GORA  : HRVAŠKA             4:13

SRBIJA        : LIBIJA                13:4

HRVAŠKA     : SRBIJA               13:12

ČRNA GORA  : LIBIJA                13:7

ČRNA GORA  : SRBIJA               13:10

naprej:HRVAŠKA in SRBIJA

 

2.SKUPINA:

FRANCIJA    : TURČIJA              13:3

TUNIZIJA    : x                          6:0

FRANCIJA    : TUNIZIJA             13:4

TURČIJA      : TUNIZIJA             11:7

naprej: FRANCIJA in TURČIJA

 

3. SKUPINA:

ČILE          : SLOVAŠKA             13:2

ŠVICA        : ITALIJA                  0:13

ČILE          : ITALIJA                  0:13

SLOVAŠKA  : ŠVICA                    8:9

ŠVICA        : ČILE                     13:4

naprej:ITALIJA in ČILE

 

4.SKUPINA:

SLOVENIJA  : MONACO               13:0

BIH            : ARGENTINA             6:13

SLOVENIJA  : ARGENTINA             2:13

MONACO     : BIH                      13:10

SLOVENIJA  : MONACO                9:10

naprej:ARGENTINA in MONACO

 

POSAMEZNO-1/4 FINALE: 

1. HRVAŠKA    : TURČIJA       10:11

2. ITALIJA      : SRBIJA         11:12

3. ARGENTINA  : ČILE            13:5

4. FRANCIJA    : MONACO       13:4

 

POSAMEZNO:1/2 FINALE: 

1. SRBIJA       : ARGENTINA     1:13  (SRBIJA  in TURČIJA bronasta medalja)

2. TURČIJA     : FRANCIJA         6:13

 

PLASMA OD 5. - 8. MESTA

1. ČILE           : HRVAŠKA       0:13

2. ITALIJA       : MONACO      13:3

 

POSAMEZNO-FINALE:

1. ARGENTINA:FRANCIJA         8:11

     (srebro)      ( zlato)

 

NATANČNO ZBIJANJE - U-18: ( norma za 1/4 finale je 12 točk)

1.SLOVAŠKA-             4       9

2.BIH-                         25

3.TUNIZIJA-               18

4.ŠVICA-                   3       6

5.ČRNA GORA-           9     12

6.LIBIJA-                   0       9

7.FRANCIJA-              13

8.SRBIJA-                  0       8

9.MONACO-                15

10.HRVAŠKA-             12

11.ČILE-                      13

12.TURČIJA-               5       1

13.ITALIJA-                14

14.SLOVENIJA-          12

15.ARGENTINA-          7     17

 

NATANČNO ZBIJANJE-1/4 FINALE: 

ČRNA GORA       17    ( razigravanje 11)

ARGENTINA       24

HRVAŠKA          16

SLOVENIJA        19

ČILE                 11

FRANCIJA          16

ITALIJA             16

MONACO            17    ( razigravanje 15)

TUNIZIJA           22

BIH                  16

 

NATANČNO ZBIJANJE - FINALE 4: 

1. MONACO         5  ( bronasta medalje

2. SLOVENIJA     16 ( zlata medalja)

3. TUNIZIJA       13  ( bronasta medalja)

4. ARGENTINA    15   ( srebrna medalja)

 

 HITROSTNO ZBIJANJE - KVALIFIKACIJE  U-18:

1. HRVAŠKA-              40/ 47 

2. SLOVAŠKA-           13/ 41

3. ŠVICA-                 11/ 33

4. TURČIJA-                26/ 45

5. ARGENTINA-          22/ 44

6. FRANCIJA-             40/ 48

7. MONACO-             25/ 44

8. SLOVENIJA-           32/ 47

9. ITALIJA-                 43/ 48

10.ČRNA GORA-         32/ 44

11.SRBIJA-               14/ 41

12.ČILE-                      34/ 46

13.BIH-                       28/ 44

14.LIBIJA                  23/ 45

 

 HITROSTNO ZBIJANJE 1/4 FINALE:  

 1. TURČIJA              27/45

 2. BIH                    31/46

 3. ČRNA GORA         34/45

 4. SLOVENIJA          27/47

 5.ČILE                    31/47

 6. FRANCIJA            35/49

 7. HRVAŠKA             35/47

 8. ITALIJA                38/48

 

 

HITROSTNO ZBIJANJE - 1/2 FINALE: 

1. ČRNA GORA      29/45   ( Bronasta medalja)

2. HRVAŠKA         34/44   (     "           "      )

3. FRANCIJA        44/48

4. ITALIJA            42/47

 

HITROSTNO ZBIJANJE - FINALE: ( po programu 30.11. ob 18.00 uri)

1. ITALIJA            42/49 ( srebrna medalja)

2. FRANCIJA         49/50 ( zlata medalja)

 

ŠTAFETA - KVALIFIKACIJE - U- 18:

1. LIBIJA-               23/56

2. MONACO-            36/54

3. SRBIJA-              15/48

4. ČRNA GORA-       37/54

5. FRANCIJA-          52/57

6. ARGENTINA-       39/56

7. TURČIJA-             30/53

8. ITALIJA-              52/58

9. SLOVAŠKA-           8:51

10.SLOVENIJA-      43/58

11.HRVAŠKA-         43/38

 

ŠTAFETA -1/4 FINALE:

1. TURČIJA               32/54

2. MONACO              38/54

3. ČRNA GORA           37/54

4. ARGENTINA           42/56

5. HRVAŠKA              45/57

6. SLOVENIJA           41/59

7. FRANCIJA              51/57

8. ITALIJA                  46/59

 

ŠTAFETA - 1/2 FINALE:

1. ARGENTINA           37/55   ( Bronasta medalja)

2. HRVAŠKA              41/59   (      "        "       )

3. ITALIJA                  50/59

4. FRANCIJA              49/57

 

ŠTAFETA - FINALE:

1. FRANCIJA             50/58     ( srebrna medalja)

2. ITALIJA                53/61       ( zlata medalja )

 

BAHIA BLANCA

Člansko svetovno prvenstvo in rezultati tekmovanja

URADNA OTVORITEV PRVENSTVA:

 

NEDELJA 10. NOVEMBER 2013 - ob 19.00 uri (lokalni čas)

             (srednje evropski čas  - ob 23.00 uri)

 

Program tekmovanja (v oklepaju slovenski čas):
(Razlika v času je 4 ure.)
Ponedeljek - 11. november 2013
09:00 (13:00) uradni trening
10:00 (14:00) žreb
14:00 (18:00) dvojice - predtekmovanje (faza 1) - skupine 1-6
16:30 (20:30) posamezno - predtekmovanje (faza 1) - skupine 1-6
18:30 (22:30) krog - predtekmovanje (faza 1) - skupine 1-6
21:00 (01:00) hitrostno zbijanje - kvalifikacije

Torek - 12. november 2013
08:30 (12:30) dvojice - predtekmovanje - skupini 7-8 (faza 1) in skupine 1-3 (faza 2)
11:00 (15:00) krog - predtekmovanje - skupini 7-8 (faza 1) in skupine 1-4 (faza 2)
14:30 (18:30) posamezno - predtekmovanje - skupini 7-8 (faza 1) in skupine 1-4 (faza 2)
16:30 (20:30) natančno zbijanje - kvalifikacije (serija 1)
20:30 (00:30) štafeta - kvalifikacije

Sreda - 13. november 2013
08:30 (12:30) dvojice - predtekmovanje - skupine 4-8 (faza 2)
11:00 (15:00) hitrostno zbijanje - osmina finala
14:00 (18:00) krog - predtekmovanje - skupini 1-2 (repasaž) in skupine 5-8 (faza 2)
15:45 (19:45) posamezno - predtekmovanje - skupini 1-2 (repasaž) in skupine 5-8 (faza 2)
17:45 (21:45) štafeta - osmina finala
20:30 (00:30) natančno zbijanje - kvalifikacije (serija 2)

Četrtek - 14. november 2013
08:00 (12:00) posamezno + krog - predtekmovanje - skupine 3-8 (repasaž)
10:00 (14:00) posamezno - osmina finala
12:00 (16:00) hitrostno zbijanje - četrtfinale
14:00 (18:00) dvojice - skupine 1-8 (repasaž)
16:30 (20:30) natančno zbijanje - osmina finala
18:30 (22:30) štafeta - četrtfinale
21:00 (01:00) krog - osmina finala

Petek - 15. november 2013
08:30 (12:30) dvojice - osmina finala
10:30 (14:30) posamezno + krog - četrtfinale
12:30 (16:30) hitrostno zbijanje - polfinale
14:30 (18:30) dvojice - četrtfinale
16:30 (20:30) štafeta - polfinale
17:30 (21:30) natančno zbijanje - četrtfinale
21:00 (01:00) posamezno + krog - polfinale + Kl. 5/8

Sobota - 16. november 2013
08:00 (12:00) dvojice - polfinale + Kl. 5/8
10:30 (14:30) posamezno + krog - finale
12:30 (16:30) štafeta - finale
15:00 (19:00) natančno zbijanje - finale (top 4)
15:30 (19:30) dvojice - finale
18:00 (22:00) hitrostno zbijanje - finale

DVOJICE

PRVA SKUPINA:

FRANCIJA:ČILE                     13:2

ESTONIJA:FRANCIJA               1:13

ČILE : ESTONIJA                   10:4

naprej: FRANCIJA in  ČILE

 

DRUGA SKUPINA:

MAROKO : LUXEMBURG           13:2

ČRNA GORA: NIZOZEMSKA      13:3

LUKSEMBURG: NIZOZEMSKA    13:3

MAROKO : ČRNA GORA             6:13

LUKSEMBURG: MAROKO          0:13

naprej:ČRNA GORA in  MAROCO

 

TRETJA SKUPINA:

ŠVICA: RISIJA                        8:7

URUGVAY: PARAGVAY             13:5

RUSIJA:PARAGVAY                   2:13

ŠVICA: URUGVAY                   13:6

PARAGVAY:URUGVAY               3:13

naprej:ŠVICA in URUGVAY

 

ČETRTA SKUPINA:

TURČIJA:TUNIZIJA                   2:12

SLOVAŠKA: ALŽIRIJA              2:13

TUNIZIJA: ALŽIRIJA               12:10

TURČIJA: SLOVAŠKA              13:0

TURČIJA: ALŽIRIJA                 0:13

naprej: TUNIZIJA in ALŽIRIJA

 

PETA SKUPINA:

USA: JAPONSKA                      8:9

HRVAŠKA :  KITAJSKA             13:2

USA: KITAJSKA                       4:13

JAPONSKA: HRVAŠKA                0:13

JAPONSKA:KITAJSKA               1:13

naprej:HRVAŠKA in KITAJSKA

 

ŠESTA SKUPINA:

ARGENTINA: ITALIJA               6:11

SLOVENIJA: ŠPANIJA              13:2

ITALIJA:SLOVENIJA                  9:7

ARGENTINA: ŠPANIJA              13:3

ARGENTINA:SLOVENIJA            5.12

naprej: ITALIJA in SLOVENIJA

 

SEDMA SKUPINA:

PERU: BRAZILIJA                      9:8

NEMČIJA : BOLGARIJA               6:7

PERU : BOLGARIJA                   11:6

BRAZILIJA: NEMČIJA                12:6

BRAZILIJA:BOLGARIJA                6:12  

naprej:PERU in BOLGARIJA

 

OSMA SKUPINA:

MEHIKA: FINSKA                       0:13

MONACO : AUSTRALIJA             13:2

MEHIKA: AVSTRALIJA                 0:13

FINSKA: MONACO                     5:13

AVSTRALIJA:FINSKA                  7:5

naprej:MONACO in AUSTRALIJA

OSMINA FINALA-DVOJICE

ITALIJA : ČILE                          13:4  

HRVAŠKA: URUGVAY                  13:4

SLOVENIJA: PERU                      13:2

MONACO: BOLGARIJA                 13:2

ČRNA GORA : AUSTRALIJA           13:1

FRANCIJA : MAROCO                  10:11

ŠVICA : ALŽIRIJA                       6:13

TUNIZIJA : KITAJSKA                 13:5

ČETRTINA FINALA-DVOJICE

TUNIZIJA(Zouaoui/Ellemsi) : ČRNA GORA (Petković/Stepčević)       6:7

ALŽIRIJA (Zobeidi/Makhloufi): MAROCO (Bouhoud/Hassissi)           3:13

HRVAŠKA (Marčelja/Percan) : SLOVENIJA  ( Janžič/ Kozjek)          8:10

ITALIJA (Grattapaglia/Bruzzone) :MONACO ( Lotto/ Bruni)            13:1

POLFINALE-DVOJICE

SLOVENIJA (Janžič/ Kozjek) : MAROCO (Bouhoud/Hassissi)                   13:0

ITALIJA( Grattapaglia/ Bruzzone) : ČRNA GORA (Petković/ Stepčević)    13:6

 

za 5. - 8. mesto:

ALŽIRIJA(Zobeidi/Makhoufi) : TUNIZIJA(Zouaoui/ Ellemsi)                    13:11

MONACO(Lotto/Bruni) : HRVAŠKA(Marčelja/Percan)                             2:13        

FINALE-DVOJICE

SLO (Janžič/ Kozjek) : ITA(Gratapaglija/Bruzzone)      7:8

 

ITALIJA (Gratapaglija/ Bruzzone ) STA SVETOVNA PRVAKA V PARU

POSAMEZNO

PRVA SKUPINA:

SLOVENIJA: ŠVICA              13:0

BRAZILIJA : TURČIJA           13:3

ŠVICA: TURČIJA                 13:5

SLOVENIJA : BRAZILIJA        13:0

ŠVICA:BRAZILIJA                6:11

naprej:SLOVENIJA in BRAZILIJA

 

DRUGA SKUPINA:

ESTONIJA: BOLGARIJA        10:13

JAPONSKA : ITALIJA            4:13

ESTONIJA : JAPONSKA        12:5

BOLGARIJA: ITALIJA             1:13

ESTONIJA: BOLGARIJA         13:6

naprej: ITALIJA in ESTONIJA

 

TRETJA SKUPINA:

TUNIZIJA: ČRNA GORA         13:3

TUNIZIJA: FINSKA               13:4

ČRNA GORA :FINSKA            13:10                 

naprej: TUNIZIJA in ČRNA GORA

 

ČETRTA SKUPINA:

USA: ČILE                          9:8

ALŽIRIJA: RUSIJA                13:0

ČILE: RUSIJA                      13:0

USA: ALŽIRIJA                    2:13

rep.: ČILE:USA                   13:1

naprej:ALŽIRIJA in ČILE

 

PETA SKUPINA:

PARGVAY : KITAJSKA              6:13

SLOVAŠKA : ARGENTINA          2.13

PARAGVAY: SLOVAŠKA          11:12

KITAJSKA : ARGENTINA           9:8

ARGENTINA:SLOVAŠKA            13:2

 naprej:KITAJSKA in ARGENTINA  

 

ŠESTA SKUPINA:

AVSTRALIJA: FRANCIJA            5:13

LUKSEMBURG :HRVAŠKA          3 :13

AVSTRALIJA: LUKSEMBURG       3:13

FRANCIJA : HRVAŠKA              13:7

HRVAŠKA:LIKSEMBURG             13:3

naprej: FRANCIJA in HRVAŠKA  

 

SEDMA SKUPINA:

NIZOZEMSKA: MONAKO             2:13                                    

NEMČIJA: PERU                        2:13

NIZOZEMSKA: NEMČIJA             4:13

MONAKO: PERU                       13:5

PERU:NEMČIJA                         13:8

naprej: MONACO in  PERU

 

OSMA SKUPINA:

URUGVAY : MAROKO                  3.13

ŠPANIJA : MAROKO                  11:12

ŠPANIJA : URUGVAY                 11:10

naprej: MAROCO in ŠPANIJA                   

 

OSMINA FINALA-POSAMEZNO

MAROCO : PERU                       9:5

KITAJSKA:ŠPANIJA                   9:7

ALŽIRIJA : ARGENTINA             10:9

MONACO : ČRNA GORA              9:8

ITALIJA : ČILE                        13:3

SLOVENIJA : ESTONIJA            13:4

FRANCIJA : BRAZILIJA              13:3

TUNIZIJA : HRVAŠKA               13:4

ČETRTFINALE-POSAMEZNO

KITAJSKA - ITALIJA              7 :10

MAROCO - FRANCIJA             0 :13

ARGENTINA - SLOVENIJA        3 :10

TUNIZIJA - MONACO            13 : 8

POLFINALE-POSAMEZNO

ITALIJA (Mana) - SLOVENIJA( Kozjek)                  8:12

TUNIZIJA ( Ellemsi) - FRANCIJA ( Garsia)              4:13

 

ZA 5. - 8. MESTO:

MONACO - ARGENTINA              8:10

MAROCO - KITAJSKA                 8:12

FINALE-POSAMEZNO

SLOVENIJA ( Kozjek): FRANCIJA( Garcia)      10 : 7

 

JURE KOZJEK JE SVETOVNI PRVEK V IGRI POSAMEZNO

KROG

PRVA SKUPINA:

FRANCIJA: KITAJSKA           22:21

PARAGVAY: FINSKA             14:11

KITAJSKA: FINSKA              17:14

FRANCIJA: PARAGVAY          24:13

KITAJSKA: PARAGVAY          15:17

naprej: FRANCIJA in PARAGVAY

 

DRUGA SKUPINA:

ALŽIRIJA : SLOVAŠKA          27:7

MEHIKA : NEMČIJA               2:11

SLOVAČKA:MEHIKA              7:2

ALŽIRIJA: NEMČIJA             18:21  

SLOVAŠKA: ALŽIRIJA           7:24

naprej: NEMČIJA in ALŽIRIJA

 

TRETJA SKUPINA:

MAROKO: ŠVICA                 16:18

TURČIJA : ITALIJA               10:23

MAROKO : TURČIJA              15:13

ŠVICA: ITALIJA                   27:21

naprej:  ŠVICA in ITALIJA

 

ČETRTA SKUPINA:

MONAKO : HRVAŠKA              21:23

ESTONIJA: USA                    14:5

MONAKO : USA                     17:11

HRVAŠKA: ESTONIJA              18:9

ESTONIJA: MONAKO               14:19

naprej: HRVAŠKA in MONACO

 

PETA SKUPINA:

ČILE : PERU                          15:12

RUSIJA : NIZOZEMSKA            12:6

PERU: NIZOZEMSKA                20:9

ČILE:RUSIJA                          26:13

PERU: RUSIJA                        16:12

naprej: ČILE in PERU

 

ŠESTA SKUPINA:

URUGVAY: LUKSEMBURG           20:14

SLOVENIJA: URUGVAY             29:15

LUKSEMBURG: URUGVAY           18:21

naprej:SLOVENIJA in URUGVAY

 

SEDMA SKUPINA:

ŠPANIJA:ARGENTINA                 14:18

ČRNA GORA : JAPONSKA             23:24

ŠPANIJA : ČRNA GORA               18:19

ARGENTINA: JAPONSKA              19:9

JAPONSKA: ČRNA GORA              16:17

naprej:ARGENTINA in ČRNA GORA  

 

OSMA SKUPINA:

BRAZILIJA: TUNIZIJA                  19:20

AVSTRALIJA: BOLGARIJA             27:11

BRAZILIJA: BOLGARIJA                16:14

TUNIZIJA: AVSTRALIJA               21:22

TUNIZIJA : BRAZILIJA                 25:19

naprej: AUSTRALIJA in TUNIZIJA

 

OSMINA FINALA-KROG

AUSTRALIJA : ALŽIRIJA       22:23

SLOVENIJA : TUNIZIJA        26:21

HRVAŠKA : URUGVAY          21:15

ŠVICA : PERU                    21:22

NEMČIJA : ČRNA GORA        18:24

FRANCIJA : MONACO           25:23

ARGENTINA : PARAGVAY      24:14

ČILE : ITALIJA                   20:22

ČETRTFINALE-KROG

PERU - HRVAŠKA                        17 - 24

ITALIJA - FRANCIJA                    27 - 17

SLOVENIJA - ARGENTINA             27 - 19

ČRNA GORA - ALŽIRIJA                22 - 20

POLFINALE-KROG

FRANCIJA  - HRVAŠKA           29:21     

SLOVENIJA - ČRNA GORA       30:16

 

ZA 5. - 8. MESTO:

PERU  - ITALIJA                   20:24

ARGENTINA  - ALŽIRIJA         27:19

FINALE-KROG

FRANCIJA (Pesheransier) : SLOVENIJA (Tonejc)        28 :29

 

DEJAN TONEJC  JE SVETOVNI PRVAK V IGRI V KROG

KVALIFIKACIJE: ..........................................DRUGI KROG . OSMINA FINALA:

ČRNA GORA               35/49                   NIZOZEMSKA         12/47

HRVAŠKA                  52/60                   ESTONIJA              19/48

ARGENTINA               42/55                   URUGVAY               29/50

URUGVAY                  23/49                   PARAGVAY             20/51

ČILE                        36/57                   SLOVAŠKA             23/49

BRAZILIJA                 16/40                   AUSTRALIJA           35/54

ŠPANIJA                   18/46                   TURČIJA                32/57

SLOVAŠKA                25/50                   PERU                    32/56

RUSIJA                     16/50                   ČRNA GORA           34/51

AUSTRALIJA              34/53                   ČILE                     41/57

JAPONSKA                11/46                    ARGENTINA           48/55

NIZOZEMSKA            19/47                    KITAJSKA              42/56

TURČIJA                   34/56                   ITALIJA                 52/60

ITALIJA                    49/61                   SLOVENIJA             54/61

PERU                       34/47                    HRVAŠKA              53/61

BOLGARIJA                18/53                   FRANCIJA              54/60

PARAGVAY                23/52

ESTONIJA                 22/46

FRANCIJA                 57/60

MEHIKA                     9/44

KITAJSKA                 47/56

SLOVENIJA               51/60

ŠTAFETA

ČETRFINALE-ŠTAFETA

AUSTRALIJA-PASCUZZI/BORRELLI                  36/55

ČILE - BARBANO/TOSO                                39/57

KITAJSKA - FAN S/ LI C                               36/57

ARGENTINA - PRETO/MONTEMERLO                43/54

ITALIJA - ROGGERO/FERRERO                        50/62

HRVAŠKA - BRNIĆ/ŽIVOLIĆ                           56/61

FRANCIJA - CHIRAT/MICOUD                         57/60

SLOVENIJA - BORČNIK/PETRIČ                       52/60

POLFINALE-ŠTAFETA

ITALIJA - GOGGERO/FERRERO             53/62

SLOVENIJA - BORČNIK/PETRIČ            53/61

HRVAŠKA - BRNIĆ/ŽIVOLIĆ                54/61

FRANCIJA - CHIRAT/MICOUD              55/60

 

ALEŠ BORČNIK in ANŽE PETRIČ  STA OSVOJILA BRONASTO MEDALJO

FINALE-ŠTAFETA

FRANCIJA (Schirat / Michoud: HRVAŠKA ( Brnić/ Živolić)    53/61 : 54/61

 

HRVATA  BRNIĆ in ŽIVOLIĆ STA NOVA SVETOVNA PRVAKA V ŠTAFETI

NATANČNO ZBIJANJE

PRVI KROG:............................................................DRUGI KROG:

ALŽIRIJA                          15 ( kvalif.)         

FRANCIJA                        15      "

JAPONSKA                4                              JAPONSKA  9

HRVAŠKA                         19      "

BOLGARIJA               4                              BOLGARIJA 10

URUGVAY                         18       "

USA                                   14       "

ARGENTINA              13                            ARGENTINA 13

BRAZILIJA                10                            BRAZILIJA   12

PERU                       8                             PERU          14

NEMČIJA                  5                             NEMČIJA     13

ITALIJA                            19       "

AUSTRALIJA            12           "                 AUSTRALIJA  10

ČILE                        9                             ČILE             3

NIZOZEMSKA             6                            NIZOZEMSKA  4

RUSIJA                     0                            RUSIJA           1

PARAGVAY                7                            PARAGVAY      7

TUNIZIJA                         21      "

MAROCO                          22      "

ŠVICA                      9                            ŠVICA            10

LUKSEMBURG             3                            LUKSEMBURG   12

ESTONIJA                 9                            ESTONIJA        4

KITAJSKA                        16       "

SLOVENIJA                     28       "

ČRNA GORA              11                           ČRNA GORA      20

MONACO                  10                           MONACO          24

FINSKA                     4                           FINSKA              6

ŠPANIJA                   4                           ŠPANIJA            14

TURČIJA                   11                          TURČIJA           4

SLOVAŠKA                 6                           SLOVAŠKA        4

OSMINA FINALA-NATANČNO ZBIJANJE

NEMČIJA - VENUTI                  7                FRANCIJA - GARSIA            18

ARGENTINA -ZAPATA             16                KITAJSKA - ZHANG             26

PERU - ALTAMIRANO              14                URUGVAY - NUNEZ              5

ŠPANIJA -CARRASCO               5                HRVAŠKA - MARČELJA         12

ČRNA GORA - PETKOVIČ          26               ITALIJA - GRATTAPAGLIA     17

MONACO - PEYRET                  3               TUNIZIJA - SBOUI               15

USA - TOSI                           4                MAROCO - BOUHOUD           16

ALŽIRIJA - BENSAOU               14              SLOVENIJA - JANŽIČ            17

 

ČETRT FINALE-NATANČNO ZBIJANJE

TUNIZIJA - SBOUI                         12

ARGENTINA - ZAPATA                    18

MAROCO - BOUHOUD                       8

ITALIJA - GRATTAPAGLIA                13

SLOVENIJA - JANŽIČ                      26

FRANCIJA - GARSIA                        24

KITAJSKA - ZHANG                         16

ČRNA GORA - PETKOVIČ                    8

POLFINALE-NATANČNO ZBIJANJE

FINALE-NATANČNO ZBIJANJE

KITAJSKA - ZANG              13

ARGENTINA -ZAPATA         21

FRANCIJA - GARSIA           18

SLOVENIJA - JANŽIČ          19

 

ARGENTINEC ZAPATA JE NOVI SVETOVNI PRVAK V NATANČNEM ZBIJANJU

HITROSTNO ZBIJANJE

KVALIFIKACIJE:..................................................OSMINA FINALA:

1.  ESTONIJA            9/38                         ŠPANIJA           12/41

2.  HRVAŠKA            41/49                        URUGVAY         18/41

3.  ITALIJA              45/49                         SLOVAŠKA        24/41

4.  KITAJSKA            34/43                        BOLGARIJA        17/45

5.  AUSTRALIJA      32/46                         FINSKA            16/41                

6.  ARGENTINA         29/44                        JAPONSKA        28/38

7.  BRAZILIJA           11/30                         ARGENTINA      34/45

8.  RUSIJA               11/42                         TURČIJA          32/45

9.  ČILE                  38/46                            AUSTRALIJA     34/46

10. FRANCIJA           44/49                         KITAJSKA         26/43

11. SLOVENIJA         44/49                         ALŽIRIJA          32/46

12. SLOVAŠKA         18/41                          ČILE               32/46

13. URUGVAY           13/40                          HRVAŠKA        47/50

14. JAPONSKA          24/47                         FRANCIJA        42/50

15. NIZOZEMSKA      11/36                          SLOVENIJA       43/50

16. MEHIKA               9/39                          ITALIJA           43/49

17. FINSKA              19/41

18. PARAGVAY          11/41

19. TURČIJA             30/46

20. ŠPANIJA             12/40

21. ALŽIRIJA             34/45

22. BOLGARIJA          18/45

 

 

ČETRTFINALE:                         POLFINALE:            FINALE: 16/11 ob 22.po EU

1.  TURČIJA        34/46   ITA (Ziraldo)44/50         ITA(Ziraldo)     43/48

2.  ALŽIRIJA       33/46   SLO(Borčnik) 46/51        SLO(Borčnik)    46/ 50

3.  ARGENTINA    33/44   FRA( Shirat) 43/51

4.  AUSTRALIJA   34/47   HRV ( Brnić) 41/50

5.  FRANCIJA      46/49

6.  ITALIJA         41/48

7.  SLOVENIJA    41/48

8.  HRVAŠKA      48/50

 

ALEŠ BORČNIK JE SVETOVNI PRVAK V HITROSTNEM ZBIJANJU

Masters prvič v Desklah

Balinarski klub Deskle v sodelovanju z Balinarsko zvezo Slovenije prireja tekmovanje  osmih najboljših igralk v letu 2013.

Tekmovalke bodo nastopale v vseh posamičnih disciplinah športnega balinanja.

Tekmovanje bo v soboto 9. in nedeljo 10. novembra 2013, s pričetkom ob 9.00 uri, v balinarski dvorani v Desklah.

 

Vabljeni vsi ljubitelji športa!

 

                                                                                 Balinarski klub Deskle

 

 

Masters.doc
Microsoft Word Document 1.2 MB
MASTERS.sistem.doc
Microsoft Word Document 66.0 KB
Masters LESTVICA 2013.doc
Microsoft Word Document 61.5 KB

 

OBMOČNA BALINARSKA ZVEZA

NOVA GORICA

NOVICE

IN MEMORIAM

CESTA

V 78. letu starosti je umrl  Albin BRATINA , oče Silvija Bratina, Cesta 66.

Žarni pogreb pokojnega bo v TOREK, 5. 11. 2019, ob 15.00 uri v Vipavskem Križu.

Na dan pogreba bo žara pokojnega od 13. ure dalje v župnijski cerkvi v Vipavskem Križu.

Svojci cvetje in sveče hvaležno odklanjajo v korist domače cerkve.

V imenu OBZ Nova Gorica izražam svojcem pokojnika iskreno sožalje.

 

             Marjan Ferfolja

          Tajnik OBZ Nova Gorica

 

 

 

RAZPIS ZA ZIMSKO LIGO 2019- 2020

POPRAVEK DISCIPLIN IGER

Balinarski klub GORICA objavlja razpis za  ZIMSKO LIGO 2019- 2020, katera se bo začela v sredo 20. novembra 2019.

Vse tekme bodo v balinarski dvorani v Novi Gorici.

V letošnjem letu delno spreminjamo sestav iger glede na lansko leto. Povdarek smo dali na bližanje tako, da imajo tudi ekipe z manj zbijalci večjo priložnost za zmago.

Sistem iger je naslednji:

1. krog:

  1 x TROJKA in 1x ENOJKA

2. krog:

2 x DVOJICE - KLASIČNO

3. krog:

1x TROJKA in 1X BLIŽANJE V KROG ( osem obratov igre)

 

Igralni čas za klasične igre je ena  ura

DRESI: obvezno vrhnji del enak.

 

Prijave do 10. 11. 2019

na tel:

041 810 358 IZTOK Čeperli

Kotizacija je enka kot v lanskem letu, katero se po prejemu računa poravna do konca novembra 2019 na TTR BK Gorica

 

                       za BK Gorica:

                      Iztok ČEPERLI

 

 

 

SODNIŠKI IZPITI

Sodniški zbor pri Balinarski Zvezi Slovenije razpisuje tečaj, oziroma izpite za sodnike začetnike in sodnike, ki si želijo napredovanja v višji rang.

Tečaj z izpiti traja en dan.

Prijave zbira predsednik sodniškega zbora OBZ N. Gorica Jožko Petrič  na e naslov:

jozko.petric@petrol.si, ali na telefonsko šrevilko:

051 306 703.

Rok za prijavo je do vključno 10. oktobra 2019

Stroške tečaja - potne stroške krije OBZ Nova Gorica

( za dogovorjen skupinski prevoz).

Tečaj, oziroma izpiti naj bi bili že v tem letu 2019.

Kraj dogodka ali Ljubljana ali Postojna, odvisno od števila prijavljenh kandidatov.

Naprošam predsednike klubov, da izmed svojih članov v klubu predlagajo primerne kandidate

( ki si to tudi želijo) za opravljanje te funkcijo. Kandidati naj bi bili srednjih let tako,da bi  kasneje lahko napredovali vse do sodnika prve kategorije, oziroma do ranga mednarodnega sodnika.

 

LICENCIRANJE 2019

Balinarska zveza Slovenije, oziroma STROKOVNI SVET v sodelovanju s SODNIŠKIM ZBOROM pri BZS organizirata vsakoletno LICENCIRANJE za vodje ekip in sodnike državnih lig.

Kraji in datumi licenciranja:

Torek 20. 8. 2019 ob 18.00 uri

        Količevo BK Budničar.

Četrtek 22.8.2019 ob18.00 uri

      Postojna (Nov gasliski dom)

Pon.26. 8. 2019 ob 18.00 uri

        Ljubljana (sejna soba BZS)

 

 

 

 

RAZPORED ZA  OBMOČNO LIGO 2019/2020

Na spletni strani OBZ je objavljen razpored za obe območni ligi za sezono 2019 - 2020

 

 

 

Neposredni prenosi

Novice - tujina

Spletne povezave

       Oblikovanje in izdelava:  espeho_logo