Kvalifikacije za drugo državno ligo 2013/2014

1. SKUPINA  - PRVI KROG:

   2. PAR    :          PETEK, SOBOTA  - 17. 30 uri          REZULTAT     
14. 6. 2013
TABOR OZELJAN  : LOŠKA DOLINA       
     22 :  0     
15. 6. 2013
LOŠKA DOLINA     : TABOR OZELJAN
      0  : 22

Ekipa Loške Doline je odpovedala nastop na kvalifikacijah

2. SKUPINA - PRVI KROG:

   1. PAR    :          PETEK, SOBOTA  - 17. 30 uri          REZULTAT     
14. 6. 2013
             KOSEZE : 4. JULIJ                 
        8 : 14  
15. 6. 2013
               4. JULIJ  : KOSEZE
      12 : 10

V drugi krog kvalifikacuj se je uvrstila ekipa 4.JULIJ iz Kopra.

Prva tekma bo v Kopru.

   2. PAR    :          PETEK, SOBOTA  - 17. 30 uri          REZULTAT     
14. 6. 2013
  GORIŠKA BRDA   : GRADNA GIK          
     11 : 11    
15. 6. 2013
      GRADNA GIK   : GORIŠKA BRDA
      12 : 11

Tudi druga tekma med tema dvema ekipama se je po rednem delu končala z neodločenim rezultatom, čemur je sledilo razigravanje.

Rezultat razigravanja je baje bil le 1: 0 za domače.

Tako se je kot četrta ekipa polek TABORJA, GRMADE in 4. JULIJA  uvrstila v drugi krog tekmovanja tudi GRADNA GIK iz Obrova.

1. SKUPINA - DRUGI KROG:

    PAR    :          PETEK, SOBOTA  - 17. 30 uri          REZULTAT     
21. 6. 2013           TABOR  : GRMADA                                22 : 0          
22. 6. 2013       GRMADA : TABOR                   0 : 22

NOVI DRUGOLIGAŠ ZA SEZONO 2013-2014 JE EKIPA:TABOR OZELJAN

2. SKUPINA - DRUGI KROG:

    PAR    :          PETEK, SOBOTA  - 17. 30 uri          REZULTAT     
21. 6. 2013      4. JULIJ  : GRADNA GIK                            6 : 16              
22. 6. 2013 GRADNA GIK  : 4. JULIJ      
           8 : 0

NOVI DRUGOLIGAŠ ZA SEZONO 2013-2014 JE EKIPA:GRADNA GIK

 

OBMOČNA BALINARSKA ZVEZA

NOVA GORICA

NOVICE

IZIDI ŽREBA ZA OBZ LIGE 2020 - 2021

Na letni skupščini OBZ Nova Gorica je bil izveden žreb za območne lige 2020 - 2021, katerih začetek naj bi bil

28. avgusta , v kolikor  bodo razmere glede COVIDA 19 to dovoljevale.

Pari za 1. krog so naslednji:

- PRVA LIGA:

HUBELJ     : OREHOVLJE

RENČE      : GORICA

SLATNA    : KRAS

ŠEMPETER : PODSKALA

 

- DRUGA LIGA:

ROMBON  : SOČA

DESKLE    : KANAL

CERKNO PROSTO

 

Sistem tekmovanja bo isti kot v letu 2019 - 2020 s to razliko, da se bo v 1. ligi hitrostno zbijanje izvajalo samo na prve tri pozicije. Tak sistem bo tudi v vseh državnih ligah.

 

OBMOČNO PRVENSTVO DVOJIC ČLANI  2020

Neposredni prenosi

Novice - tujina

Spletne povezave

       Oblikovanje in izdelava:  espeho_logo