Kvalifikacije za drugo državno ligo 2013/2014

1. SKUPINA  - PRVI KROG:

   2. PAR    :          PETEK, SOBOTA  - 17. 30 uri          REZULTAT     
14. 6. 2013
TABOR OZELJAN  : LOŠKA DOLINA       
     22 :  0     
15. 6. 2013
LOŠKA DOLINA     : TABOR OZELJAN
      0  : 22

Ekipa Loške Doline je odpovedala nastop na kvalifikacijah

2. SKUPINA - PRVI KROG:

   1. PAR    :          PETEK, SOBOTA  - 17. 30 uri          REZULTAT     
14. 6. 2013
             KOSEZE : 4. JULIJ                 
        8 : 14  
15. 6. 2013
               4. JULIJ  : KOSEZE
      12 : 10

V drugi krog kvalifikacuj se je uvrstila ekipa 4.JULIJ iz Kopra.

Prva tekma bo v Kopru.

   2. PAR    :          PETEK, SOBOTA  - 17. 30 uri          REZULTAT     
14. 6. 2013
  GORIŠKA BRDA   : GRADNA GIK          
     11 : 11    
15. 6. 2013
      GRADNA GIK   : GORIŠKA BRDA
      12 : 11

Tudi druga tekma med tema dvema ekipama se je po rednem delu končala z neodločenim rezultatom, čemur je sledilo razigravanje.

Rezultat razigravanja je baje bil le 1: 0 za domače.

Tako se je kot četrta ekipa polek TABORJA, GRMADE in 4. JULIJA  uvrstila v drugi krog tekmovanja tudi GRADNA GIK iz Obrova.

1. SKUPINA - DRUGI KROG:

    PAR    :          PETEK, SOBOTA  - 17. 30 uri          REZULTAT     
21. 6. 2013           TABOR  : GRMADA                                22 : 0          
22. 6. 2013       GRMADA : TABOR                   0 : 22

NOVI DRUGOLIGAŠ ZA SEZONO 2013-2014 JE EKIPA:TABOR OZELJAN

2. SKUPINA - DRUGI KROG:

    PAR    :          PETEK, SOBOTA  - 17. 30 uri          REZULTAT     
21. 6. 2013      4. JULIJ  : GRADNA GIK                            6 : 16              
22. 6. 2013 GRADNA GIK  : 4. JULIJ      
           8 : 0

NOVI DRUGOLIGAŠ ZA SEZONO 2013-2014 JE EKIPA:GRADNA GIK

 

OBMOČNA BALINARSKA ZVEZA

NOVA GORICA

NOVICE

DRŽAVNA PRVENSTVA 2020 - ČLANI

PRIJAVA ZA KANDIDATURO

Balinarska zveza Slovenije (IO) objavlja termine za državna prvenstva vseh kategorij  tekmovalcev.

KLubi naše OBZ, ki ste morda  interesenti za izvedbo kateregakoli tekmovanja, se lahko prijavite do 11. 3. 2020 na naslov BZS v pisni obliki, in sicer:

simon.maljevac@balinarska-zveza.si  ali

balinarska.zveza@gmail.com

Vašo prijavo dajte v vednost tudi na našo OBZ, in sicer:

marjanferfolja@gmail.com

Termini  datumov državnih prvenstev so nalsednji:

-10.5. -ČLANI Enojke 1/2 Fin.

-10.5. U-18 ENOJKE -finale

- 31.5.      ČLANI, U-18, U-14

                 Natančno zbijanje

-7.6. ČLANI- ENOJKE- FINALE

-7.6. U-18 -KROG -FINALE 

-14.6. ST. ČLANI- POKALNO

-21.6. ČLANICE -zbij.Hit in nat

-5.7. ČLANICE-POKALNO

-30.8. ČLANI -KROG 1/2 finale

-6.9 . ČLANI -KROG - FINALE

-6.9. ČLANICE-KROG.FINALE

-13.9.ČLANI-DVOJICE 1/2 Fin.

-27.9. ČLANI-DVOJICE-Finale

-18.10.ČLANI,U-18,U-1-Hit.zb.

-24.10.ČLANICE- DVOJICE-Fin.

-7.11. ČLANICE-ENOJKE

 

 

 

 

OBMOČNE KVALIFIKACIJE - ČLANI POSAMEZNO  2020

Letošnje kvalifikacije za člane POSAMEZNO bodo v Novi Gorici takoj po končani zimski ligi.

Tekmovanja bodo med tednom v popoldanskem času od 18.00 ure dalje.

 Začetek po 20. februarju 2020

Prijavne obvezno v pisni obliki po e pošti ali po SMS na naslednje naslove:

Email: marjanferfolja@gmail.com

SMS : 041 258 198

Rok za prijave do vključno 15. FEBRUARJA 2020

 

 

 

 

 

Neposredni prenosi

Novice - tujina

Spletne povezave

       Oblikovanje in izdelava:  espeho_logo