Razpored z rezultati

   1. KROG:  
PETEK, 24. 8. 2012 - ob 18. uri  
REZULTAT
Duplje   DUPLJE GAMSI     
:   HUBELJ
 11 :   7
Cesta   CESTA :   NANOS   5
:  13
Vipava   PODSKALA :   TABOR   8 :  10
Renče   ŠAMPIONKA :   GORIŠKA BRDA       6 :  12
   2. KROG:  
PETEK, 31. 8. 2012 - ob 18. uri  
REZULTAT
Ajdovščina   HUBELJ              
:   GORIŠKA BRDA    
  7 :  11
Podnanos   NANOS :   PODSKALA   7
:  11
Ozeljan    TABOR :   ŠAMPIONKA  14 :   4
Duplje   DUPLJE GAMSI     
:   CESTA      13 :   5
   3. KROG:  
PETEK, 7. 9. 2012 - ob 18. uri  
REZULTAT
Cesta   CESTA
:   HUBELJ   
 10 :   8
Renče   ŠAMPIONKA :   NANOS   4
:  14
Vipolže   GORIŠKA BRDA      :   TABOR  12 :   6
Vipava   PODSKALA   :   DUPLJE GAMSI      14 :   4
   4. KROG:  
PETEK, 14. 9. 2012 - ob 18. uri  
REZULTAT
Ajdovščina   HUBELJ
:   TABOR
  5 :  13
Podnanos   NANOS :   GORIŠKA BRDA       8
:  10
Duplje   DUPLJE GAMSI      :   ŠAMPIONKA  10 :   8
Cesta   CESTA :   PODSKALA      10 :   8
   5. KROG:  
PETEK, 21. 9. 2012 - ob 18. uri  
REZULTAT
Vipava   PODSKALA
:   HUBELJ
 16 :   2
Ozeljan   TABOR :   NANOS      12
:   6
Vipolže   GORIŠKA BRDA      :   DUPLJE GAMSI       8 :  10
Renče   ŠAMPIONKA :   CESTA   8 :  10
   6. KROG:  
PETEK, 28. 9. 2012 - ob 18. uri  
REZULTAT
Ajdovščina   HUBELJ
:   NANOS
  8 :  10
Duplje   DUPLJE GAMSI      :   TABOR   8
:  10
Cesta   CESTA      :   GORIŠKA BRDA       6 :  12
Vipava   PODSKALA :   ŠAMPIONKA  12 :   6
   7. KROG:  
PETEK, 5. 10. 2012 - ob 18. uri  
REZULTAT
Renče   ŠAMPIONKA
:   HUBELJ
  4 :  14
Podnanos   NANOS      :   DUPLJE GAMSI      14
:   4
Ozeljan   TABOR :   CESTA      12 :   6
Vipolže   GORIŠKA BRDA      :   PODSKALA  13 :   5
   8. KROG:  
PETEK, 12. 10. 2012 - ob 18. uri  
REZULTAT
Ajdovščina   HUBELJ
:   DUPLJE GAMSI    
  9 :  10
Podnanos   NANOS      :   CESTA      10
:   9
Ozeljan   TABOR :   PODSKALA  14 :   4
Vipolže   GORIŠKA BRDA      :   ŠAMPIONKA  16 :   2
   9. KROG:  
PETEK, 3. 5. 2013 - ob 18. uri  
REZULTAT
Vipolže   GORIŠKA BRDA     
:   HUBELJ   
  4 :   14
Vipava   PODSKALA :   NANOS   8
:   10
Renče   ŠAMPIONKA :   TABOR   6 :   12
Cesta   CESTA      :   DUPLJE GAMSI      12 :    6
   10. KROG:  
PETEK, 10. 5. 2013 - ob 18. uri  
REZULTAT
Ajdovščina   HUBELJ      :   CESTA
  11 :   7
Podnanos   NANOS :   ŠAMPIONKA   14
:   4
Ozeljan   TABOR :   GORIŠKA BRDA      10 :   8
Duplje   DUPLJE GAMSI     :   PODSKALA        6 :  12
   11. KROG:  
PETEK, 17. 5. 2013 - ob 18. uri  
REZULTAT
Ozeljan   TABOR :   HUBELJ
  8 :  10
Vipolže   GORIŠKA BRDA    :   NANOS  12
:   6
Renče   ŠAMPIONKA :   DUPLJE GAMSI       8 :  10
Vipava   PODSKALA     :   CESTA  10 :   8
   12. KROG:  
PETEK, 24. 5. 2013 - ob 18. uri  
REZULTAT
Ajdovščina   HUBELJ :   PODSKALA
  10 :   9
Podnanos   NANOS    :   TABOR   4
:  14
Duplje   DUPLJE GAMSI    :   GORIŠKA BRDA       6 :  12
Cesta   CESTA :   ŠAMPIONKA   14 :   4
   13. KROG:  
PETEK, 31. 5. 2013 - ob 18. uri  
REZULTAT
Podnanos   NANOS :   HUBELJ
  9 :  10
Ozeljan   TABOR :   DUPLJE GAMSI      11
:   7
Vipolže   GORIŠKA BRDA    :   CESTA       8 :  10
Renče   ŠAMPIONKA :   PODSKALA   8 :  10
   14. KROG:  
PETEK, 7. 6. 2013 - ob 18. uri  
REZULTAT
Ajdovščina   HUBELJ :   ŠAMPIONKA
  10 :   9
Duplje   DUPLJE GAMSI    :   NANOS       13
:   5
Cesta   CESTA    :   TABOR   11 :   7
Vipava   PODSKALA :   GORIŠKA BRDA       12 :   6

 

OBMOČNA BALINARSKA ZVEZA

NOVA GORICA

NOVICE

DRŽAVNA PRVENSTVA 2020 - ČLANI

PRIJAVA ZA KANDIDATURO

Balinarska zveza Slovenije (IO) objavlja termine za državna prvenstva vseh kategorij  tekmovalcev.

KLubi naše OBZ, ki ste morda  interesenti za izvedbo kateregakoli tekmovanja, se lahko prijavite do 11. 3. 2020 na naslov BZS v pisni obliki, in sicer:

simon.maljevac@balinarska-zveza.si  ali

balinarska.zveza@gmail.com

Vašo prijavo dajte v vednost tudi na našo OBZ, in sicer:

marjanferfolja@gmail.com

Termini  datumov državnih prvenstev so nalsednji:

-10.5. -ČLANI Enojke 1/2 Fin.

-10.5. U-18 ENOJKE -finale

- 31.5.      ČLANI, U-18, U-14

                 Natančno zbijanje

-7.6. ČLANI- ENOJKE- FINALE

-7.6. U-18 -KROG -FINALE 

-14.6. ST. ČLANI- POKALNO

-21.6. ČLANICE -zbij.Hit in nat

-5.7. ČLANICE-POKALNO

-30.8. ČLANI -KROG 1/2 finale

-6.9 . ČLANI -KROG - FINALE

-6.9. ČLANICE-KROG.FINALE

-13.9.ČLANI-DVOJICE 1/2 Fin.

-27.9. ČLANI-DVOJICE-Finale

-18.10.ČLANI,U-18,U-1-Hit.zb.

-24.10.ČLANICE- DVOJICE-Fin.

-7.11. ČLANICE-ENOJKE

 

 

 

 

OBMOČNE KVALIFIKACIJE - ČLANI POSAMEZNO  2020

Letošnje kvalifikacije za člane POSAMEZNO bodo v Novi Gorici takoj po končani zimski ligi.

Tekmovanja bodo med tednom v popoldanskem času od 18.00 ure dalje.

 Začetek po 20. februarju 2020

Prijavne obvezno v pisni obliki po e pošti ali po SMS na naslednje naslove:

Email: marjanferfolja@gmail.com

SMS : 041 258 198

Rok za prijave do vključno 15. FEBRUARJA 2020

 

 

 

 

 

Neposredni prenosi

Novice - tujina

Spletne povezave

       Oblikovanje in izdelava:  espeho_logo