ČLANI DVOJICE - OBMOČNE KVALIFIKACIJE 2019

KRAJ IGRANJA:   PLANINA

PROPOZICIJE:

 

Igralni čas VKLJUČNO do FINALA je 1 ura 15 minut, oziroma do 13 puntov.

Na tekmovanju je obvezno nošenje klubskega dresa - VRHNJI DEL - z napisom kluba, oziroma imenom kluba, katero je lahko tudi na hrbtni strani.

DRESA MORATA BITI ENAKEGA KROJA IN BARVE. ČE IMA EDEN OD IGRALCEV TRENIRKO, MORA TA BITI KLUBSKA, Z IMENOM KLUBA.

IGRANJE V KAVBOJKAH NI DOVOLJENO.

EKIPA,ki ni oblečena po navedenih predpisih, ne more nastopati na tekmovanju - niti z odobritvijo sodnika, oziroma nasprotne ekipe.

Vodstva klubov naprošam, da o tem obvestijo svoje igralce.

Izgovori - nisem vedel ali sem pozabil - ne pridejo v poštev kot opravičilo.

Na teh kvalifikacijah je možna menjava rezervnega igralca. Igralci,ki so izpadli v določenem krogu tekmovanja, ne morejo več nastopati za drugo dvojico, ki se je uvrstila v naslednji krog tekmovanja.

EKIPE, ki se uvrstijo na državno polfinale pa lahko po želji sestavijo svojo dvojico.

 

PS:

DRŽAVNO POLFINALE  BO NA PLANINI IN V IL. BISTRICI  V NEDELJO 12. MAJA 2019.

NA POLFINALE DRŽAVNEGA PRVENSTVA SE UVRSTIJO PRVE TRI DVOJICE IZ OBMOČNIH KVALIFIKACIJ.

 

                                                                  Tekmovalna komisija OBZ Nova Gorica:

                                                                                   Predsednik: Mirjan Pahor  l.r.

 

PRVI KROG : datum: PETEK 12. 4.  ob 18.00 uri

SKUPINA A:

A.  PLANINA 3     - PETRIČ IVO - MIKUŽ SLAVKO

B.        X

C.  NANOS 1       - FURLAN NEJC - BOŽIČ SERGEJ

D.  PODSKALA 2  - PERIČ JOŽKO - MARC NEJC

    PARI
                   TEKMOVALNI PARI:  REZULTAT
  A - B
 PLANINA 3         
1
       X
  6 : 0
   C - D

 NANOS 1  

2  PODSKALA 2
 13 : 8
  Por. PODSKALA 2 
3        X
  6 : 0
  Zmag.  PLANINA 3
4  NANOS 1
  5 : 6
  Rep. PODSKALA 2
1 PLANINA 3
  9 :     13 
 POZ A1
 NANOS 1
 POZ A2
 PLANINA 3

SKUPINA B:

A.  TABOR 1          - FAGANEL BOŠTJAN - MERVIČ DARJO BATIČ VALTER

B.   PODSKALA 3  - KETE FRANC - TOMAŽIČ ALFRED

C.  PLANINA 2      - RENAR SAŠO - RENAR EVGEN

D.  HUBELJ           - ČERNOGOJ BRANKO - MARC MAKSIMILJAN

    PARI
                   TEKMOVALNI PARI:  REZULTAT
  A - B
 TABOR 1         
1
 PODSKALA 3     
 8 : 7
   C - D

 PLANINA 2

2  HUBELJ
 13 : 0
  Por.  PODSKALA 3
3  HUBELJ 
  2 : 9
  Zmag. TABOR 1 
4  PLANINA 2
  2 : 13
  Rep. TABOR 1
1 HUBELJ   0 :      13 
 POZ B1
 PLANINA 2
 POZ B2
 HUBELJ

SKUPINA C: datum: PONEDELJEK: 15. 4. ob 18.00 uri

A. PODSKALA 1  - BUKOVIČ JAN - JEŽ MIŠEL

B. TABOR 2        - TURK JOŽE - KOŠUTA BRANKO

C. NANOS 3       - FURLAN BOJAN - KOBAL MARJAN

D. GORICA        - FAJFAR ALOJZ - ČEPERLI IZTOK

    PARI
                   TEKMOVALNI PARI:  REZULTAT
  A - B
 PODSKALA 1         
1
 TABOR 2    
 8 : 12
   C - D

 NANOS 3

2  GORICA
 11 : 10
  Por.  PODSKALA
3  GORICA
 10 : 4
  Zmag. TABOR  2
4  NANOS 3
  2 : 13
  Rep. TABOR 2
1 PODSKALA 1
 11 :     6
 POZ C1
NANOS 3
 POZ C2
TABOR 2

SKUPINA D:

A. NANOS 2    - TROŠT BOGDAN - FURLAN JOŽE

B. CESTA 1     - POŽAR SIMON - FAGANEL DENIS

C.     X

D. PLANINA 1  - URŠIČ URBAN - NUSDORFER JURE

    PARI
                   TEKMOVALNI PARI:  REZULTAT
  A - B
 NANOS 2         
1
 CESTA 1    
  1 : 12
   C - D

 X

2  PLANINA 1
  0 : 6
  Por.   NANOIS 2 3   X   6 : 0
  Zmag.   CESTA 1 4 PLANINA 1   8 : 9
  Rep. NANOS 2
1 CESTA 1
  9 :      4
 POZ D1
 PLANINA 1
 POZ D2
 NANOS 2

DRUGI DEL TEKMOVANJA:

PRVA SKUPINA: datum: SREDA 17. 4. ob 18.00 uri

A. PLANINA 4       - ŠČEK BRANKO - TRBIŽAN SILVO

B. A2 PLANINA 3   - PETRI IVO - MIKUŽ SLAVKO

C. B1 PLANINA 2   - RENAR SAŠO - RENAR EVGEN

D. X          

    PARI
                   TEKMOVALNI PARI:  REZULTAT
  A - B
PLANINA 4          
1
 A2 PLANINA 3  
 13 : 3
   C - D

 B1 PLANINA 2

1  X
  6   : 0
  Por.  PLANINA 3
1  X
  6 : 0
  Zmag. PLANINA 2 
1  PLANINA 4
  8 : 7
  Rep. PLANINA 3
1 PLANINA 4
  3 :    10
 POZ 1
 PLANINA 2
 POZ 2
 PLANINA 4

DRUGA SKUPINA:

A.  A1 NANOS 1    -FURLAN NEJC - BOŽIČ SERGEJ

C.  B2 HUBELJ    - ČERNIGOJ BRANKO - MARC MAKSIMILJAN

D.  NANOS           - SUŠA JOŽKO - NABERGOJ SIMON

    PARI
                   TEKMOVALNI PARI:  REZULTAT
  A - B
A1 NANOS 1         
2
  X   
  6 : 0
   C - D

B2 HUBELJ

2  NANOS 4
  5 : 7
  Por. HUBELJ 
2   X
  6 : 0
  Zmag. NANOS 1
2  NANOS 4
  12 : 11
  Rep. HUBELJ
2 NANOS 4
   7 :     11 
 POZ 3
 NANOS 1
 POZ 4
 NANOS 4

TRETJA SKUPINA:

A. CESTA 2        - ŠTOR SEBASTJAN - FAGANEL PATRIK

B. X

C. C1 NANOS 3   - FURLAN BOJAN - KOBAL MARJAN

D. D2 NANOS 2   - TROŠT BOGDAN - FURLAN JOŽE

    PARI
                   TEKMOVALNI PARI:  REZULTAT
  A - B
 CESTA 2         
3
  X   
  6 : 0
   C - D

 C1 NANOS 3

3  D2 NANOS 2
  13 : 7
  Por. NANOS 2 
3   X
   6 : 0
  Zmag.  CESTA 2
3  NANOS 3
  13 : 0
  Rep. NANOS 2
3 NANOS 3
   9 :     6 
 POZ 5
 CESTA 2
 POZ 6
NANOS 2

ČETRTA SKUPINA:

A. X

B. D1 PLANINA 1  - URŠIČ URBAN - NUSDORFER JURE

C. CESTA 3          - ŠTOR ALEKSANDER - BRATINA SILVESTER

D. C2 TABOR 2     - TURK JOŽE - KOŠUTA BRANKO

    PARI
                   TEKMOVALNI PARI:  REZULTAT
  A - B
 x         
4
 D1  PLANINA 1  
 0 : 6
   C - D

 CESTA 3

4 C2 TABOR 2
 0 : 6
  Por.   X
4   X
 0 : 0
  Zmag.  PLANINA 1 
4  TABOR 2
 9 : 5
  Rep. .......................
4 ........................     :      
 POZ 7
 PLANINA 1
 POZ 8
 TABOR 2

ČETRT FINALE - IZLOČILNI SISTEM

DATUM IGRANJA: datum: SREDA 24. 4. ob 18.00 uri

1.  :  PLANINA 2  :  RENAR SAŠO - RENAR EVGEN

2.  :  PLANINA4   :  ŠČEK BRANKO - TRBIŽAN SILVO

3.  :  NANOS 1     : FURLAN NEJC - BOŽIČ SERGEJ

4.  :  NANOS 4     : SUSA JOŽKO - NABERGOJ SIMON

5.  :  CESTA2       : ŠTOR SEBASTJAN - FAGANEL PATRIK

6.  :  NANOS 2     : TROŠT BOGDAN - FURLAN JOŽE

7.  :  PLANINA 1  : URŠIČ URBAN - NUSDORFER JURE

8.  :  TABOR 2      : TURK JOŽE - KOŠUTA BRANKO

    PARI
                                              TEKMOVALNI PARI:  REZULTAT
  1 -8 (1)
 PLANINA 2
3  TABOR 2
 10 :

3

  2 -7 (2)

 PLANINA 4

4  PLANINA 1
  6 : 5
  3 -6 (3)
 NANOS 1
1  NANOS 2
  6 : 4
  4 -5 (4)
NANOS 4
2  CESTA 2
  6  : 5

POLFINALE :

    PARI     ..................................................................
 REZULTAT
   1 :  4
PLANINA 4      2
 NANOS 1      13   : 6
   2 :  3
PLANINA 2
4
NANNOS 4       
  5   :
13

MALI FINALE :  - ZA 3. - 4. MESTO

    PARI     REZULTAT
  poraž.
NANOS 1              
1
PLANINA 2       3   : 13

FINALE :   ZA 1. - 2. MESTO

    PARI     REZULTAT
zmag.
PLANINA 4              
3
NANOS 4         7   :

10

 

 

 

Nova Gorica: 5. aprila 2019                                        Tekmovalna komisija OBZ:

                                                                                                   Mirjan PAHOR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ČETRT FINALISTI 2017

    PARI 
                   TEKMOVALNI PARI:  REZULTAT
  1 - 8
 ŽELEZNIKAR             
1  TABOR 2               
  6    :   

 5  

  2 - 7

 TABOR 4       

2  CESTA 2
  7 :  8  
  3 - 6
 CESTA 1 3  GORICA 1  13 : 4
  4 - 5  SLATNA 1 4  TABOR 3
  1 : 13

POLFINALE - SE ŽREBA NASPROTNIKE ( igrajo 1 - 4 in 2 - 3)

    PARI    DATUM: NEDELJA: 24. APRILA 0B 10.45 URI  REZULTAT
   1 :  4
 CESTA -2         2
 TABOR -3         13   :
   2 :  3

 ŽELEZNIKAR

4
 CESTA- 1         
 11   :
5

MALI FINALE - ZA 3. - 4. MESTO

                 
    PARI     REZULTAT
  poraž.
 TABOR - 3                   1
CESTA - 1                0   :

 6 

Opomba:TABOR 3 JE TEKMO PREDAL ZARADI POŠKODBE IGRALCA.

FINALE ZA 1. - 2. MESTO

                 
    PARI     REZULTAT
zmag.
 CESTA - 2                   3
 ŽELEZNIKAR               7   :

8  

OPOMBA:

NA DRŽAVNO POLFINALE SE UVRSTIJO ŠTIRI  DVOJICE.

TEKMOVANJE BO V ORGANIZACIJI BK LOGATEC IN BK MARJETICA - KOPER.

DATUM TEKMOVANJA JE 14. MAJ, s pričetkom ob 9.00 uri.

NA TO TEKMOVANJE GRESTA SAMO DVA IGRALCA  OD POSAMEZNE EKIPE- REZERVE NI!!!

 

                                PRVAKA  OBZ v DVOJICAH 2017: Rajko in Rok PERIC

                                  UDELEŽENCI DRŽAVNEGA POLFINALA DVOJIC:

                                        Z leve proti desni -čepijo:

        Sebastjan ŠTOR, Aleksander ŠTOR, rajko PERIC, Rok PERIC in Branko KOŠUTA.

                                        Z leve proti desni stojijo:

                 Borut DIETZ, Jože TURK, Patrik FAGANEL in Primož MARKOČIČ

SPODAJ SO OSTALI UDELEŽENCI KVALIFIKACIJ   in NAVIJAČI

                                   ZVESTI NAVIJAČI - DESKLANI

POLFINALE - 2016

                        3.KROG: 1/2 FINALE
    PARI    DATUM: NEDELJA: 24. APRILA 0B 10.45 URI  REZULTAT
   1 :  4
TABOR 1           2
AGROCHEM 2            10   : 5  
   2 :  3

 AGROCHEM 3

4
TABOR 2           
  13   :

MALI FINALE :  za 3. - 4. MESTO - ob 12.30 uri

                  3.KROG: MALI FINALE 3.-4. MESTO
    PARI    DATUM:  NEDELJA 24. APRILA  OB 12.30 URI  REZULTAT
  poraž.
 TABOR 2                     1
 AGROCHEM 2                  11    :

 5  

 

FINALE: za 1. - 2. MESTO - ob 12. 30 uri

                  3.KROG:  FINALE ZA 1. - 2. MESTO
    PARI    DATUM:  NEDELJA 24. APRILA  OB 12.30 URI  REZULTAT
  zmagov.
 TABOR 1                    3
 AGROCHEM 3                  13     :

 1  

POMBA: NA DRŽAVNO POLFINALE SE UVRSTIJO PRVE ŠTIRI DVOJICE.

               NA DRŽAVNEM POLFINALU  NI REZERVNEGA IGRALCA.

               POLFINALE DRŽAVNEGA PRVENSTVA ZAHOD BO 15. MAJA 2016,IN SICER

               NA PIVKI IN V ŽIREH

REZULTATI DVOJIC - LETO 2015

IGRALNI ČAS V POLFINALU in FINALU JE 1 ura in 30 minut

B1. PLANINA 3:     FURLAN BOJAN - KOBAL MARJAN....................................

B4. PLANINA 4:     RENAR SAŠO - KOBAL MITJA.........................................

B2. CESTA 3:       ŠTOR ALEKSANDER - VIDI ROK.......................................

B3. AGROCHEM 1: JAKOPIČ IGOR - PETRIČ MITJA......................................

                  4.KROG: 1/2 FINALE
    PARI    DATUM: SREDA:  06. 05. 2015    URA:18.30  REZULTAT
   B1 : B4
PLANINA 3            
2
PLANINA 4          
  5 
  :  9  
   B2 : B3

CESTA 3  

4
AGROCHEM 1           
 10
  :
11

 

MALI FINALE : za 3. - 4. mesto - 6. MAJA 2015 ob 20.00 URI

                  4.KROG: MALI FINALE 3.-4. MESTO
    PARI    DATUM: SREDA :06. 05. 2015    URA:20.00  REZULTAT
  poraž.
 PLANINA 3                      1
 CESTA 3                    4   : 13

 

FINALE za 1. - 2. mesto - 6. MAJA 2015 ob 20.00 URI

                  4. KROG: MALI FINALE 1.-2. MESTO
    PARI    DATUM: SREDA:  06. 05. 2015    URA:20.00  REZULTAT
  zmag.
 AGROCHEM 1                 
3
 PLANINA 4                  
 9   : 13

 

OPOMBA: NA DRŽAVNO POLFINALE SE UVRSTIJO PRVE TRI DVOJICE.

               POLFINALE BO V NEDELJO 24. MAJA 2015 V OZELJANU IN NA CESTI.

               V SLUČAJU SLABEGA VREMENA PA V NOVI GORICI IN NA PLANINI.

               FINALE DVOJIC PA BO NA PLANINI 07. JUNIJA 2015. OBE TEKMOVANJI SE 

               ZAČNETA OB 9.00 URI.

               LJUBITELJI BALINANJA VABLJENI!!!

 

OBMOČNA BALINARSKA ZVEZA

NOVA GORICA

NOVICE

DRŽAVNA PRVENSTVA 2020 - ČLANI

PRIJAVA ZA KANDIDATURO

Balinarska zveza Slovenije (IO) objavlja termine za državna prvenstva vseh kategorij  tekmovalcev.

KLubi naše OBZ, ki ste morda  interesenti za izvedbo kateregakoli tekmovanja, se lahko prijavite do 11. 3. 2020 na naslov BZS v pisni obliki, in sicer:

simon.maljevac@balinarska-zveza.si  ali

balinarska.zveza@gmail.com

Vašo prijavo dajte v vednost tudi na našo OBZ, in sicer:

marjanferfolja@gmail.com

Termini  datumov državnih prvenstev so nalsednji:

-10.5. -ČLANI Enojke 1/2 Fin.

-10.5. U-18 ENOJKE -finale

- 31.5.      ČLANI, U-18, U-14

                 Natančno zbijanje

-7.6. ČLANI- ENOJKE- FINALE

-7.6. U-18 -KROG -FINALE 

-14.6. ST. ČLANI- POKALNO

-21.6. ČLANICE -zbij.Hit in nat

-5.7. ČLANICE-POKALNO

-30.8. ČLANI -KROG 1/2 finale

-6.9 . ČLANI -KROG - FINALE

-6.9. ČLANICE-KROG.FINALE

-13.9.ČLANI-DVOJICE 1/2 Fin.

-27.9. ČLANI-DVOJICE-Finale

-18.10.ČLANI,U-18,U-1-Hit.zb.

-24.10.ČLANICE- DVOJICE-Fin.

-7.11. ČLANICE-ENOJKE

 

 

 

 

OBMOČNE KVALIFIKACIJE - ČLANI POSAMEZNO  2020

Letošnje kvalifikacije za člane POSAMEZNO bodo v Novi Gorici takoj po končani zimski ligi.

Tekmovanja bodo med tednom v popoldanskem času od 18.00 ure dalje.

 Začetek po 20. februarju 2020

Prijavne obvezno v pisni obliki po e pošti ali po SMS na naslednje naslove:

Email: marjanferfolja@gmail.com

SMS : 041 258 198

Rok za prijave do vključno 15. FEBRUARJA 2020

 

 

 

 

 

Neposredni prenosi

Novice - tujina

Spletne povezave

       Oblikovanje in izdelava:  espeho_logo