ENOJKE 2020 - RAZPORED TEKEM -igra se v Novi Gorici              ORGANIZATOR : BALINARSKI KLUB GORICA Nova Gorica

 

 TEKME SE IGRAJO v Novi Gorici PO SPODAJ NAVEDENEM RAZPOREDU.

POGOJ ZA NASTOP NA TEKMI JE OBVEZEN VRHNJI DEL DRESA Z ZNAKOM ALI IMENOM KLUBA (ime kluba je lahko tudi na hrbtni strani).

KDOR NE BO IZPOLNJEVAL OMENJENEGA POGOJA, NE BO MOGEL NASTOPITI NA TEKMI.

KLUBE NAPROŠAM, DA O TEM OBVESTIJO SVOJE PRIJAVLJENE ČLANE. IZGOVORA - NISEM VEDEL ALI SEM POZABIL, SE NE BO UPOŠTEVALO.

DODATNO ČLANARINO PA SE BO VSEENO OBRAČUNALO!!!

Osem najboljših iz lanskega leta, ki so se letos tudi prijavili, nastopajo šele v tretjem delu tekmovanja. Njihov razpored je tudi že narejen.

ŠTEVILO TEKMOVALCEV ZA DRŽAVNO FINALE ŠE NI ZNAN. Verjetno bodo to pravico dobili PRVI TRIJE.

 

 

 

PRVI KROG TEKMOVANJA - BALINARSKA DVORANA N. GORICA

DATUM IGRANJA: PETEK 21. FEBRUARJA 2020 OB 18.00 URI

                            1. SKUPINA
  Igrajo
                                  IGRIŠČE REZULTAT:
         1-2
GREGORIČ B. Šemp
  1
 KOCINA L. -G.Brda      
  3  : 9
         3-4
Gomišček D.-Gorica
  2
 BATIČ A.- Tabor   
  6  :  7
         3 P

 Gomišček D.

  3   Gregorič B.               
 13  :  9
         4 Z
 KOCINA L     4   BATIČ A.
  9  :  3
         1 R.
 BATIČ A.
  1  Gomišček D.
  9  :   7
 Poz. 1A
 KOCINA LUČANO - G. BRDA                                        
 Poz. 2A
 BATIČ ALEŠ - TABOR

DATUM IGRANJA: PETEK 21. FEBRUARJA 2020 OB 18.00 URI

                            3. SKUPINA
  Igrajo
                                  IGRIŠČE REZULTAT:
         1-2
ČEPERLI I.--Gorica
  3
 MERVIČ D. -Tabor         
 10  :  9
         3-4
RENAR S.-Planina
  4
 PRINČIČ Z.- G. Brda   
  4  :  11
         3 P

 MERVIČ D.

  1  RENAR S.                
  6  :  7
         4 Z
 ĆEPERLI I.     2  PRINČIČ Z.
  9  :  7
         1 R.
 PRINČIČ Z.
  3  RENAR S.
 10  :    9
 Poz. 5A
 ČEPERLI IZTOK- GORICA                                         
 Poz. 6A
 PRINČIČ ZVEZDAN - G. BRDA

DATUM IGRANJA: SOBOTA 22. FEBRUARJA 2020 OB 14.00 URI

                            4. SKUPINA
  Igrajo
                                  IGRIŠČE      REZULTAT:
         1-2
 FERFOLJA M.-Gorica
  1
PISK B. - Slatna      
 8  : 10
         3-4
 KETE F.- Podskala
  2
 ŠRAJ M.-Tabor             
 13  : 0
         3 P

 FERFOLJA M.

  3  ŠRAJ M.                
 13  :  0
         4 Z
 PISK B.     4  KETE F.
  9  : 7
         1R.
 FERFOLJA M.
  1  KETE F
  8  :  12
 Poz. 7A
 PISK BRANKO - SLATNA                                         
 Poz. 8A
 KETE FRANC - PODSKALA

DATUM IGRANJA:SOBOTA 22. FEBRUARJA 2020 OB 14.00 URI

                            6. SKUPINA
  Igrajo
                                  IGRIŠČE      REZULTAT:
         1-2
 LIPUŽIČ V.-Gorica
   
  RIJAVEC M. Slatna        
 13  :  2  
         3-4
Gabrovec Z.-G.Brda 
  
 PETRIČ J.-Pods.             
  9  : 10
         3 P

 RIJAVEC M.

    GABROVEC Z.                
 10  :  6 
         4 Z
 LIPUŽIČ V.       PETRIČ J.
 4  : 8
         1R.
 LIPUŽIČ V.
    RIJAVEC M.
 11  :   4
 Poz. 11A
 PETRIČ JOŽKO - PODSKALA                                         
 Poz. 12A
 LIPUŽIČ VOJKO - GORICA

DATUM IGRANJA: PONEDELJEK 24. FEBRUARJA 2020 OB 18.00 URI

                                 2. SKUPINA
  Igrajo
                                   IGRIŠČE REZULTAT:
         1-2
 HVALA MILOŠ- Slatna
  
          X                
 6  : 0
         3-4
 ČESNIK G.- Podskala
  
JAKOPIČ M. -Deskle   
 3  :  8
         3 P

 ČESNIK GREGOR

              X      
 6  :  0
         4 Z
HVALA MILOŠ       JAKOPIČ MILOŠ 
 11  : 12
         1 R.
 HVALA MILOŠ
    ČESNIK GREGOR   3  :   8
 Poz.  3A
 JAKOPIČ MARKO - DESKLE                                         
 Poz.  4A
 HVALA MILOŠ - SLATNA

DATUM IGRANJA: PONEDELJEK 24. FEBRUARJA 2020 OB 18.00 URI

                            5. SKUPINA
  Igrajo
                                 IGRIŠČE REZULTAT:
         1-2
 BOŽIČ S.- Nanos
  :
 TURK JOŽE-Tabor  
 10  : 7
         3-4
                X
  :
 JURCA Mladen- Gorica   
  0  : 6
         3 P

             X

  :  TURK JOŽE                
  0  : 6
         4 Z
BOŽIČ SERGEJ      :  JURCA MLADEN
 10  : 5
         1 R.
JURCA MLADEN
  :  TURK JOŽE
  1  :  10 
 Poz. 9A
BOŽIČ SERGEJ - NANOS                                          
 Poz. 10A
TURK JOŽE -TABOR

DATUM IGRANJA: PONEDELJEK 24. FEBRUARJA 2020 OB 18.00 URI

                            7. SKUPINA
  Igrajo
                                IGRIŠČE REZULTAT:
         1-2
 Bastjančič M.-Slatna
  :
TRAMPUŽ ROK-Kanal
 6  : 5
         3-4
 FAGANEL B.-Tabor
  :
 VIDMAR B.- Gorica   
 5  : 9
         3 P

 TRAMPUŽ ROK

  :  FAGANEL BOŠTJAN        
10  : 12 
         4 Z
BASTJANČIČ M.      :  VIDMAR BRUNO
10  : 3
         1 R.
 FAGANEL BOŠTJAN
  :  VIDMAR BRUNO
 5  :  11
 Poz. 13A
 BASTJANČIČ MILENKO - SLATNA                                         
 Poz. 14A
 VIDMAR BRUNO - GORICA

DATUM IGRANJA: PONEDELJEK 24. FEBRUARJA 2020 OB 19.00 URI

                                 8. SKUPINA
  Igrajo
                                 IGRIŠČE REZULTAT:
         1-2
                   X
  :
SIMČIČ R.-Slatna  
 0  : 6
         3-4
FUČKO M.-Podskala
  :
PULEC R. -G. Brda         
 0  : 6
         3 P

 

  :                   
   :   
         4 Z
 SIMČIČ RIHARD     : PULEC RATKO 
 2  : 13
         1 R.
 
  :  
   :   
 Poz. 15A
PULEC RATKO - GORIŠKA BRDA                                          
 Poz. 16A
SIMČIČ RIHARD - SLATNA

DRUGI KROG TEKMOVANJA: SREDA : 26. februarja ob 18.00 uri

                                  1. SKUPINA
  Igrajo
                                     IGRIŠČE REZULTAT:
   1A-6A
 KOCINA LUČANO
 
PRINČIČ ZVEZDAN     
 6  : 0
  9A-14A
 BOŽIČ SERGEJ  
 VIDMAR BRUNO   
 0  : 6
  POR

 

 
                  
   :   
  ZM.
 KOCINA LUČANO  
 VIDMAR BRUNO
 13  : 0
   R.
.................................... 
 
..............................
   :   
 Poz. 1B
 KOCINA LUČANO - G. BRDA                                         
 Poz. 2B
 VIDMAR BRUNO - GORICA

SREDA: 26. februarja ob 18.00 uri

                                   2. SKUPINA
  Igrajo
                                 IGRIŠČE REZULTAT:
 2A-5A
 BATIČ ALEŠ
 3
ČEPERLI IZTOK          
 13  : 6
10A-13A
 TURK JOŽE
 4
 BASTJANČIČ M.  
  4  : 6
 POR

  ČEPERLI IZTOK

 1  TURK JOŽE               
  4  :  8 
  ZM
 BATIČ ALEŠ    2  BASTJANČIČ M.
  10  : 5
   R.
TURK JOŽE
 3 BASTJANČIČ M.
   2  :   13
 Poz. 3B
 BATIČ ALEŠ - TABOR                                         
 Poz. 4B
 BASTJANČIČ MILENKO - SLATNA

PETEK: 28. februarja ob 18.00 uri

                                 3. SKUPINA
  Igrajo
                                  IGRIŠČE REZULTAT:
 3A-8A
JAKOPIČ MARKO
 1
 KETE FRANC              
 7  : 9
11A-16A
 PETRIČ J.
 2
SIMČIČ RIHARD    
 7  : 3
     POR

JAKOPIČ MARKO 

 3  SIMČIČ RIHARD        
13  : 4
      ZM
 KETE FRANC    4  PETRIČ JOŽKO
 5  : 7
       R.
JAKOPIČ MARKO
 1 KETE FRANC
11  :   6
 Poz. 5B
 PETRIČ JOŽKO - PODSKALA                                         
 Poz. 6B
JAKOPIČ MARKO- DESKLE

PETEK: 28. februarja ob 18.00 uri

                                   4. SKUPINA
  Igrajo
                                  IGRIŠČE REZULTAT:
4A-7A
 HVALA MILOŠ
 3
 PISK BRANKO           
  5  : 8
12A-15A
 LIPUŽIČ VOJKO
 4
 PULEC RATKO   
 10  : 6
   POR

HVALA MILOŠ 

 1  PULEC RATKO          
  9  :
   ZM
PISK BRANKO     2 LIPUŽIČ VOJKO 
 11  : 7
     R.
LIPUŽIČ VOJKO
 3 HVALA MILOŠ
 10  :   9
 Poz. 7B
 PISK BRANKO - SLATNA                                         
 Poz. 8B
LIPUŽIČ  VOJKO - GORICA

TRETJI KROG TEKMOVANJA: ponedeljek 2. marca ob 18.00 uri

                            1. SKUPINA
  Igrajo 
                                IGRIŠČE REZULTAT:
   1B-4L
 KOCINA LUČANO-G. Brda
 1
 SUŠA J.-Nanos         10  : 4
   8B-5L
 LIPUŽIČ VOJKO-Gorica
 2
 TROŠT B.-Nanos    
 13  : 10
   POR

SUŠA JOŽKO 

 3  TROŠT BOGDAN         
  6  :  7
  ZM
 KOCINA LUČANO    4   LIPUŽIČ VOJKO
  9  : 7
    REP
LIPUŽIČ VOJKO
 1  TROŠT BOGDAN
  6  :  13
 Poz. 1C
 KOCINA LUČANO - G. BRDA                                         
 Poz. 2C
 TROŠT BOGDAN - NANOS

PONEDELJEK : 2. marca ob 18.00 URI

                                  2. SKUPINA
  Igrajo
                                   IGRIŠČE REZULTAT:
   2B-7L
 VIDMAR BRUNO-Gorica
  3
 FURLAN N.-Nanos      9  : 4
   7B-2L
 PISK BRANKO -Slatna
  4
 FURLAN B.-Nanos    
 8  : 7
   POR

 FURLAN NEJC

  1  FURLAN BOJAN        
 8  :  9 
  ZM
 VIDMAR BRUNO     2  PISK BRANKO
13  : 3
    R.
PISK BRANKO
  3  FURLAN BOJAN
10  :   8
 Poz. 3C
 VIDMAR BRUNO - GORICA                                         
 Poz. 4C
 PISK BRANKO - SLATNA

PETEK: 6. marca ob 18.00 uri

                            3. SKUPINA
  Igrajo 
                      IGRIŠČE REZULTAT:
   3B-6L
BATIČ ALEŠ-Tabor   1
 Nusdorfer  J. Planina  4  : 10
   6B-3L
JAKOPIČ Marko-Deskle-
  2
NABERGOJ S.-Nanos  5  : 12
    POR

  BATIČ ALEŠ

  3 JAKOPIČ MARKO         
 13  :  5
    ZM
 NUSDORFER JURE     4  NABERGOJ SIMON
  8  : 13
    R.
BATIČ ALEŠ
  1  NUSDORFER JURE
  9  :   8
 Poz. 5C
 NABERGOJ SIMON - NANOS                                         
 Poz. 6C
BATIČ ALEŠ - TABOR

PETEK: 6. marca ob 18.00 uir

                                4. SKUPINA
  Igrajo 
                                  IGRIŠČE REZULTAT:
  4B-8L
 BASTJANČIČ M.-Slatna
 3
 MRAK D.-Tabor         2  : 8
  5B-1L
 PETRIČ JOŽKO-Podskala
 4
 ŽVOKELJ M.-Hubelj   2  : 13
  POR

 BASTJANČIČ MILENKO

 1  PETRIČ JOŽKO          
 5  : 10 
  ZM
 MRAK DAVORIN    2   ŽVOKELJ MATEJ
 10  : 11
   R.
PETRIČ JOŽKO
 3  MRAK DAVORIN
  9  :   5
 Poz. 7C
 ŽVOKELJ MATEJ - HUBELJ                                         
 Poz. 8C
 PETRIČ JOŽKO - PODSKALA

ČETRTI KROG TEKMOVANJA- IZLOČILNI SISTEM                                 PONEDELJEK: 9. marec  ob 18.00 uri

  Igrajo
                           IGRIŠČE REZULTAT:
  1C-8C
 KOCINA LUČANO
  3
  PETRIČ JOŽKO              
 9  : 4
  2C-7C
 TROŠT BOGDAN
  4
  ŽVOKELJ MATEJ  
 6  : 7
  3C-6C

 VIDMAR BRUNO

  1
  BATIČ ALEŠ               
 9  :  8
  4C-5C
 PISK BRANKO    2
  NABERGOJ SIMON
11  :  10

POLFINALE - ŽREB - 1:4 in 2:3 -  PONEDELJEK 9. MAREC 2020

  Igrajo
                            IGRIŠČE REZULTAT:
    1-4
 PISK BRANKO
 
  KOCINA LUČANO              
 3  : 11
    2-3
VIDMAR BRUNO             
ŽVOKELJ MATEJ
 4  : 10

MALI FINALE  :PONEDELJEK 9. MAREC 2020

  Igrajo
                          IGRIŠČE REZULTAT:
  POR.POLF.
VIDMAR BRUNO  
PISK BRANKO
 11  : 3

FINALE -   PONEDELJEK 9. MAREC 2020

  Igrajo
                          IGRIŠČE REZULTAT:
  ZM.POLF.
ŽVOKELJ MATEJ  
KOCINA LUČANO
 8  : 6

 

 Nova Gorica: 16.februar 2020                              Tekmovalna komisija:

                                                                      predsednik: Mirjan Pahor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Planina: SREDA 13. marca 2019 ob 18.00 uri - čas igranja 1 ura

                            1. SKUPINA
  Igrišče
  REZULTAT:
         1
 KETE F. Podskala
  :
                  X  6  : 0
         2
 RENAR E. -Planina
  :
VIDIC B. -Cesta     
 9  : 3
         3 P

 VIDIC B.

  :                    X
 6  :   0 
         4 Z
 RENAR E.      :  KETE F.   11  : 6
         1 R.
 VIDIC B.   : KETE F.  9   :    7
 Poz. 1
 RENAR E. - PLANINA                                           
 Poz. 2
 VIDIC B. - CESTA
                            2. SKUPINA
  Igrišče
  REZULTAT:
         3
 RENAR S. - Planina
  :
ŽVOKELJ M. - Hubelj  9  : 8
         4
 JAKOPIČ M.- Deskle
  :
 ŠTOR S.- Cesta
 6  : 9
         1 P

ŽVOKELJ M. 

  :  JAKOPIČ M.
13  :  0 
         2 Z
 RENAR S.      :  ŠTOR S.    1  : 12
         3 R.
 ŽVOKELJ M.   :  RENAR S.  7    :   6
 Poz. 3
 ŠTOR S. - CESTA                                           
 Poz. 4
 ŽVOKELJ M.- HUBELJ

PLANINA: PETEK 15.marca 2018 ob 18.00 uri (čas igranja 1 ura)

                            3. SKUPINA
  Igrišče
  REZULTAT:
         1
 MARC A. - Šempeter
  :
KOBAL M.-Nanos 13  : 4
         2
 BUKOVIČ J. Podskala
  :
DIETZ B. -Planina      
 6  : 13
         3 P

 KOBAL

  : BUKOVIČ  8  : 13
         4 Z
MARC       : DIETZ    13  : 2
         1 R.
DIETZ   : BUKOVIČ  8    : 12
 Poz. 5
MARC A.- ŠEMPETER                                            
 Poz. 6
BUKOVIČ J. - PODSKALA
                            4. SKUPINA
  Igrišče
  REZULTAT:
         3
FUČKO M.- Podskala
  :
MARKOČIČ P.-Železnikar  8  : 13
         4
URŠIČ U.-Planina
  :
FURLAN B. -Nanos
 4  : 9
         1 P

FUČKO M. 

  :  URŠIČ U.
 9  :   8  
         2 Z
MARKOČIČ P.       :  FURLAN B.    9  : 10
         3 R.
FUČKO M.   :  MARKOČIČ P.  9   :  13 
 Poz. 7
 FURLAN B.- NANOS                                           
 Poz. 8
 MARKOČIČ P. - ŽELEZNIKAR

PLANINA:PONEDELJ. 18. marca 2018 ob 18.00 uri (čas igranja 1 ura)

                            5. SKUPINA
  Igrišče
  REZULTAT:
         1
KOŠUTA B. -Tabor
  :
MIKUŽ S.- Planina  13  : 2
         2
SUŠA J.-Nanos
  :
BRATINA S.- Cesta        
 10  : 2
         3 P

MIKUŽ 

  :  BRATINA   2    :    13   
         4 Z
KOŠUTA       :  SUŠA     4  : 10
         1 R.
KOŠUTA   :  BRATINA   2    :    13 
 Poz. 9
 SUŠA J.- NANOS                                           
 Poz. 10
 BRATINA S.- CESTA
                            6. SKUPINA
  Igrišče
  REZULTAT:
         3
ŠTOR A.- Cesta
  :
BAJC Š.- Planina  0  : 0
         4
NUSDORFER J.-Planina
  :
BOŽIČ S. -Nanos     
 9  : 10
         1 P

NUSDORFER J.  

  :  BOIŽIČ S.
13  :   2 
         2 Z
..............................       :  ............................      :  
         3 R.
...............................
  : .............................       :      
 Poz. 11
NUSDORFER J.- Planina                                            
 Poz. 12
BOŽIČ S. - Nanos

DRUGI KROG TEKMOVANJA:

PLANINA: PETEK 22.marca 2018 ob 18.00 uri (čas igranja 1 ura)

                            1. SKUPINA
  Igrišče
  REZULTAT:
1  (1-4)
 RENAR E. - Planina
  :
 ŽVOKELJ M. - Hubelj  7  : 10
 2 (5-L1 )
 MARC A. Šempeter
  :
 TROŠT B.-Nanos    
10  : 9
    3 POR
 RENAR E.  :  TROŠT B.  1   13
    4 ZM
 MARC A.  :  ŽVOKELJ M.  5   9
    1 REP
 TROŠT B.                       :  MARC A.  12   3
 Poz. 1
 ŽVOKELJ M.- HUBELJ                                           
 Poz. 2
 TROŠT B. -NANOS
                            2. SKUPINA
  Igrišče
  REZULTAT:
 3 (2-3)  
 VIDIC B.- Cesta
  :
 ŠTOR S.- -Cesta
 4  : 13
4 (6-L2)

BUKOVIČ J.- Podskala

  :
FURLAN N. -Nanos   
 9  : 10
    1 POR
 VIDIC B.  : BUKOVIČ J.  8    7
    2 ZM
 ŠTOR S.  : FURLAN N.  9   4
    3 REP
 VIDIC B.                            : FURLAN N. 10    8
 Poz. 3
 ŠTOR S.- CESTA                                           
 Poz. 4
 VIDIC B. -CESTA

PLANINA: PONEDELJEK 25. marca ob 18.00 uei

                            3. SKUPINA
  Igrišče
  REZULTAT:
1 (7-10)
FURLAN B. - Nanos
 :
BRATINA S.- Cesta
 13  : 7
2 (11-L3) 
NUSDORFER J.-Planina  :
MRAK D. -Tabor      
 12  : 5
      3 POR
MRAK D.  : BRATINA S.   5   10
      4 ZM
FURLAN B.  : NUSDORFER J.  11   7
      1 REP
BRATINA S.                 : NUSDORFER J.  10   9
 Poz. 5
FURLAN B. -NANOS                                            
 Poz. 6
BRATINA S.- CESTA
                              4. SKUPINA
    Igrišče
  REZULTAT:
   3(8-9)
MARKOČIČ P.- Želez.
  :
 SUŠA J.- -Nanos
 8  : 7
   4 (12-L4) 
BOŽIČ S.- Nanos
  :
NABERGOJ S.-Nanos
 7  : 10
     1-POR
SUŠA J.  : BOŽIČ S. 13   2
     2- ZM
MARKOČIČ P.  : NABERGOJ J.  4   9
     3- REP
MARKOČIČ P.              : SUŠA J.  5   8
   Poz. 7
 NABERGOJ S.- NANOS                                           
   Poz. 8
SUŠA J. - NANOS

TRETJI KROG TEKMOVANJA : 1/4 FINALE

SREDA 27. marca ob 18.00 uri- igralni čas 1 ura 15 min

    PARI:                             IGRIŠČE: REZULTAT:
 1 - 8
 ŽVOKELJ M.-Hubelj
3 SUŠA J.- Nanos
 7   : 5
 2 - 7
 TROŠT B.- Nanos
4 NABERGOJ S.-Nanos
 6   : 13
 3 - 6
 ŠTOR S.--Cesta
1

BRATINA S. -Cesta

 8   : 13
 4 - 5
 VIDIC B. -  Cesta
2 FURLAN B.-Nanos   
10    : 11

OPOMBA:

NA DRŽAVNO POLFINALE, KI BO 6. aprila NA PLANINI IN PIVKI SE UVRSTIJO PRVI TRIJE.

 

 

POLFINALE in FINALE : PETEK 29. marca ob 18.00 uri

POFINALE - ŽREB PAROV (igrajo:1:4 in 2:3) čas igranja  1 ura 15 min.

  PARI:                                 IGRIŠČE:                   
REZULTAT:
   1 : 4
 ŽVOKELJ M.  2
BRATINA S.  8   :

   2 : 3

 NABERGOJ S.

 4
 FURLAN B.

 8 

  :
13

Finale za 3. - 4. mesto

   PARI  
                               IGRIŠČE:   REZULTAT:
PO : PO
 BRATINA S.
1

 NABERGOJ S.            

 9    :
13   

FINALE: za 1. - 2. mesto

  PARI    
                               IGRIŠČE:   REZULTAT:
 ZM : ZM
 ŽVOKELJ M. 3
FURLAN B. 12       :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kvalifikacije 2018 - četrtfinalisti

                                    KLEMEN SOSIČ ČLAN AGROCHEMA

                          0BMOČNI PRVAK OBZ NOVA GORICA ZA LETO 2018

 

 

 

UDELEŽENCI DRŽAVNEGA PRVENSTVA ČLANI POSAMEZNO 2018.

Vrstni red:

1. KLEMEN SOSIČ       - AGROCHEM

2. ŽAN KOCINA          - AGROCHEM

3. IGOR BREZAVŠČEK  - KANAL

4. BOGDAN TROŠT      - NANOS

 

NASLEDNJI UVRŠČENI:

5. DAVORIN MRAK        - TABOR

6. SIMON NABERGOJ     - NANOS

7. SAŠO RENER            - PLANINA

8. NEJC FURLAN           - NANOS

Z LEVE PROTI DESNI SO: Bogdan TROŠT, Klemen SOSIČ, Žan KOCINA, Igor BREZAVŠČEK

ZMAGOVALCI V LETU 2017

1.  MATEJ ŽVOKELJ - Planina                                                                                                     2. IVAN BLAGOJEVIČ - Kanal                                                                                                     3. KLEMEN SOSIČ - Agrochem                                                                                                   4. NEJC FURLAN - Nanos

 

OBMOČNA BALINARSKA ZVEZA

NOVA GORICA

NOVICE

DRŽAVNA PRVENSTVA 2020 - ČLANI

PRIJAVA ZA KANDIDATURO

Balinarska zveza Slovenije (IO) objavlja termine za državna prvenstva vseh kategorij  tekmovalcev.

KLubi naše OBZ, ki ste morda  interesenti za izvedbo kateregakoli tekmovanja, se lahko prijavite do 11. 3. 2020 na naslov BZS v pisni obliki, in sicer:

simon.maljevac@balinarska-zveza.si  ali

balinarska.zveza@gmail.com

Vašo prijavo dajte v vednost tudi na našo OBZ, in sicer:

marjanferfolja@gmail.com

Termini  datumov državnih prvenstev so nalsednji:

-10.5. -ČLANI Enojke 1/2 Fin.

-10.5. U-18 ENOJKE -finale

- 31.5.      ČLANI, U-18, U-14

                 Natančno zbijanje

-7.6. ČLANI- ENOJKE- FINALE

-7.6. U-18 -KROG -FINALE 

-14.6. ST. ČLANI- POKALNO

-21.6. ČLANICE -zbij.Hit in nat

-5.7. ČLANICE-POKALNO

-30.8. ČLANI -KROG 1/2 finale

-6.9 . ČLANI -KROG - FINALE

-6.9. ČLANICE-KROG.FINALE

-13.9.ČLANI-DVOJICE 1/2 Fin.

-27.9. ČLANI-DVOJICE-Finale

-18.10.ČLANI,U-18,U-1-Hit.zb.

-24.10.ČLANICE- DVOJICE-Fin.

-7.11. ČLANICE-ENOJKE

 

 

 

 

OBMOČNE KVALIFIKACIJE - ČLANI POSAMEZNO  2020

Letošnje kvalifikacije za člane POSAMEZNO bodo v Novi Gorici takoj po končani zimski ligi.

Tekmovanja bodo med tednom v popoldanskem času od 18.00 ure dalje.

 Začetek po 20. februarju 2020

Prijavne obvezno v pisni obliki po e pošti ali po SMS na naslednje naslove:

Email: marjanferfolja@gmail.com

SMS : 041 258 198

Rok za prijave do vključno 15. FEBRUARJA 2020

 

 

 

 

 

Neposredni prenosi

Novice - tujina

Spletne povezave

       Oblikovanje in izdelava:  espeho_logo