Klubi OBZ Nova Gorica 2018 - 2019

IME KLUBA NASLOV TELEFON
PLANINA 

Ivo Petrič, Planina 42, 5270 Ajdovščina,

ivopetric0@gmail.com

051 370 319
GORIŠKA BRDA

Zvezdan Prinčič, Kozana 98, 5212 Dobrovo,

zvezdan.princic@siol.net

041 754 669
HUBELJ

Černigoj Branko ul.IV.Prekomorske brigade 38

5270 Ajdovščina

batic.peter@gmail.com

041 693 075    

Batič Peter

KANAL

BK Kanal, p.p. 32, 5213 Kanal

alan.jukic@siol.net

Alan Jukič

040 219 592

NANOS

 Bogdan Franetič, Podgrič 1/a, 5272 Podnanos

kovinarstvo.bogdan@siol.net

vida.mislej@gmail.com

 
PODSKALA

Jožko Petrič, Goriška cesta 15, 5271 Vipava,

jozko.petric@petrol.si

051 306 703
ŠAMPIONKA

Davorin Arčon, Trg 59, 5292 Renče,

andraz.sulic@siol.net

040 381 365
TABOR

Branko Košuta, Ozeljan 29, 5261 Šempas,

branko.kosuta@siol.net

041 641 288
DU Šempeter

Fausto Čučat, Vrtojbenska 32, 5290 Šempeter

du.sempeter@gmail.com

040 979 431
CESTA

Denis Faganel. Cesta 94. 5270 Ajdovščina

borutdietz@gmail.com

Borut Dietz

041 647 838

DESKLE

Marjan Schilling, Srebrničeva ulica 18, p.p.11, 5210 Deskle,

marjan.schilling@siol.net

041 281 283
GORICA

Iztok Čeperli, Kidričeva ulica 30,

5000 N. Gorica,

zoran.poberaj@t-2.net 

041 810 358
KRAS

Matjaž Marušič, Opatje selo 25c, 5291 Miren

mat.marusic@gmail.com

041 478 106
OREHOVLJE

Aleš Klančič, orehovlje 41, 5291 Miren

brankatribuson@gmail.com

031 828 574
ROMBON

Klavdij Berginc, Brdo 42, 5230 Bovec

bkrombon@gmail.com

051 664 949
SLATNA

Jožef Čubej, Grgar 69, 5251 Grgar,

jozef.cubej@gmail.com

031 458 973
SOČA Gabrijel Živec, Most na Soči 60/a, 5216 Most/Soči

iwm@siol.net

031 333 085
ŽELEZNIKAR

Slovenko Stubelj, Trg 58, 5292 Renče,

miro.kersevan@gmail.com

rok.peric@gmail.com

031 759 765
ŽBS DESKLE

Marjan Schilling, Srebrničeva ulica 18, 5210 Deskle

041 281 283
OBZ Nova Gorica

Marjan Ferfolja, Cankarjeva 9, 5000Nova Gorica

marjanjaferfolja@gmail.com

041 258 198
     
 

 

 
     
     

 

OBMOČNA BALINARSKA ZVEZA

NOVA GORICA

NOVICE

DRŽAVNA PRVENSTVA 2020 - ČLANI

PRIJAVA ZA KANDIDATURO

Balinarska zveza Slovenije (IO) objavlja termine za državna prvenstva vseh kategorij  tekmovalcev.

KLubi naše OBZ, ki ste morda  interesenti za izvedbo kateregakoli tekmovanja, se lahko prijavite do 11. 3. 2020 na naslov BZS v pisni obliki, in sicer:

simon.maljevac@balinarska-zveza.si  ali

balinarska.zveza@gmail.com

Vašo prijavo dajte v vednost tudi na našo OBZ, in sicer:

marjanferfolja@gmail.com

Termini  datumov državnih prvenstev so nalsednji:

-10.5. -ČLANI Enojke 1/2 Fin.

-10.5. U-18 ENOJKE -finale

- 31.5.      ČLANI, U-18, U-14

                 Natančno zbijanje

-7.6. ČLANI- ENOJKE- FINALE

-7.6. U-18 -KROG -FINALE 

-14.6. ST. ČLANI- POKALNO

-21.6. ČLANICE -zbij.Hit in nat

-5.7. ČLANICE-POKALNO

-30.8. ČLANI -KROG 1/2 finale

-6.9 . ČLANI -KROG - FINALE

-6.9. ČLANICE-KROG.FINALE

-13.9.ČLANI-DVOJICE 1/2 Fin.

-27.9. ČLANI-DVOJICE-Finale

-18.10.ČLANI,U-18,U-1-Hit.zb.

-24.10.ČLANICE- DVOJICE-Fin.

-7.11. ČLANICE-ENOJKE

 

 

 

 

OBMOČNE KVALIFIKACIJE - ČLANI POSAMEZNO  2020

Letošnje kvalifikacije za člane POSAMEZNO bodo v Novi Gorici takoj po končani zimski ligi.

Tekmovanja bodo med tednom v popoldanskem času od 18.00 ure dalje.

 Začetek po 20. februarju 2020

Prijavne obvezno v pisni obliki po e pošti ali po SMS na naslednje naslove:

Email: marjanferfolja@gmail.com

SMS : 041 258 198

Rok za prijave do vključno 15. FEBRUARJA 2020

 

 

 

 

 

Neposredni prenosi

Novice - tujina

Spletne povezave

       Oblikovanje in izdelava:  espeho_logo