Aktivni sodniki v OBZ Nova Gorica

    IME IN PRIIMEK                      POŠTNI NASLOV                      TELEFON     
Marjan Ferfolja Cankarjeva ulica 9, 5000 Nova Gorica 041 258 198
Davorin Arčon Trg 59, 5292 Renče 040 381 365
Marjan Schilling Srebrničeva ulica 24, 5210 Deskle 041 281 283
Mirjan Pahor Opatje selo 26/a, 5291 Miren 041 535 139
Zoran Poberaj Prešernova ulica 12, 5000 Nova Gorica 041 281 820
Franjo Žvokelj Planina 30, 5270 Ajdovščina 031 247 023
Jožko Petrič Gradišče pri Vipavi 24, 5271 Vipava 051 306 703
Marjan Milost Grgar 111, 5251 Grgar 041 288 432
Rajko Peric Gradišče 83, 5292 Renče 041 687 217
Matjaž Marušič Opatje selo 25c, 5291 Miren 051 478 106
Franc Kranjc Cesta 18. aprila 18, 5271 Vipava 041 344 913
Željko Kenda Ozeljan 66/c, 5261 Šempas 041 275 096
Ivan Černe Gradišče 31, 5292 Renče  
Zvonko Furlani Merljaki 6, 5292 Renče 030 910 545
Jože Furlan Podbreg 4, 5272 Podnanos 031 683 174
Silvo Fabčič Kosovelova ulica 13, 5271 Vipava 040 875 472
Marjo Volk Bilje 146/a, 5293 Volčja Draga 041 668 078
Gabrijel Živec Most na Soči 60/a, 5216 Most na Soči 031 333 085
Srečko Skrt Partizanska ulica 1, 5213 Kanal 05 39 51 326
Kazimira Simčič Gradnikova ulica 24, 5213 Kanal 041 822 968
Marija Belingar Vetrišče 8, 5000 Nova Gorica 05 30 22 109
Darjo Špacal Kostanjevica 8, 5296 Kostanjevica 041 218 040
Iztok Čeperli Kidričeva ulica 30, 5000 Nova Gorica 041 810 358
Klavdij Berginc Trg Golobarskih žrtev 8, 5230 Bovec 041 772 729
Renato Leon Orehovlje 71, 5291 Miren 040 214 906
Aleš Klančič Orehovlje 41, 5291 Miren 031 828 574
Franci Kete Goriška cesta 23/a, 5270 Ajdovščina  
Jožef Čubej Grgar 69, 5251 Grgar 031 458 973
Iztok Širok Grgar 44, 5251 Grgar  
Marjan Fučka Cesta 22, 5270 Ajdovščina 031 281 175
Rok Vidic Cesta 79, 5270 Ajdovščina  
Igor Vidic Bevkova ulica 12, 5270 Ajdovščina 040 615 611
Jožko Suša Orehovica 25, 5271 Vipava 070 826 626 
Bogdan Trošt Poreče 6, 5272 Podnanos 031 205 489
Sonja Marca Ob Beli 3, 5271 Vipava 031 319 724
Katjuša Feltrin Gregorčičeva 1, 5210 Deskle  
Jožica Močnik Močila 2, 5210 Deskle  
Ana Tinta Bevkova 4, 5210 Deskle 031 895 552
Maruša Tinta Bevkova 4, 5210 Deskle 040 347 660
Nevenka Prinčič Vojkova 32, 5210 Deskle 051 632 464
Anže Petrič Gradišče pri Vipavi 24, 5271 Vipava 031 444 025

 

OBMOČNA BALINARSKA ZVEZA

NOVA GORICA

NOVICE

DRŽAVNA PRVENSTVA 2020 - ČLANI

PRIJAVA ZA KANDIDATURO

Balinarska zveza Slovenije (IO) objavlja termine za državna prvenstva vseh kategorij  tekmovalcev.

KLubi naše OBZ, ki ste morda  interesenti za izvedbo kateregakoli tekmovanja, se lahko prijavite do 11. 3. 2020 na naslov BZS v pisni obliki, in sicer:

simon.maljevac@balinarska-zveza.si  ali

balinarska.zveza@gmail.com

Vašo prijavo dajte v vednost tudi na našo OBZ, in sicer:

marjanferfolja@gmail.com

Termini  datumov državnih prvenstev so nalsednji:

-10.5. -ČLANI Enojke 1/2 Fin.

-10.5. U-18 ENOJKE -finale

- 31.5.      ČLANI, U-18, U-14

                 Natančno zbijanje

-7.6. ČLANI- ENOJKE- FINALE

-7.6. U-18 -KROG -FINALE 

-14.6. ST. ČLANI- POKALNO

-21.6. ČLANICE -zbij.Hit in nat

-5.7. ČLANICE-POKALNO

-30.8. ČLANI -KROG 1/2 finale

-6.9 . ČLANI -KROG - FINALE

-6.9. ČLANICE-KROG.FINALE

-13.9.ČLANI-DVOJICE 1/2 Fin.

-27.9. ČLANI-DVOJICE-Finale

-18.10.ČLANI,U-18,U-1-Hit.zb.

-24.10.ČLANICE- DVOJICE-Fin.

-7.11. ČLANICE-ENOJKE

 

 

 

 

OBMOČNE KVALIFIKACIJE - ČLANI POSAMEZNO  2020

Letošnje kvalifikacije za člane POSAMEZNO bodo v Novi Gorici takoj po končani zimski ligi.

Tekmovanja bodo med tednom v popoldanskem času od 18.00 ure dalje.

 Začetek po 20. februarju 2020

Prijavne obvezno v pisni obliki po e pošti ali po SMS na naslednje naslove:

Email: marjanferfolja@gmail.com

SMS : 041 258 198

Rok za prijave do vključno 15. FEBRUARJA 2020

 

 

 

 

 

Neposredni prenosi

Novice - tujina

Spletne povezave

       Oblikovanje in izdelava:  espeho_logo