DRUGA OBMOČNA LIGA 2019- 2020

RAZPORED TEKEM: 1. DEL

1. KROG: petek: 30. avgust 2019 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI PARI:    
REZULTAT
 Bovec ROMBON  : KANAL  14 :   2
Cerkno CERKNO : DESKLE   3 :  13
                                       SOČA  PROSTA

ROMBON : KANAL PRELOŽENO

IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 ŠTAFETA:                           KROG:                          
PODBRŠČEK 15   JAKOPIČ-SCHIFFER 11  BERGINC 22 
ZORČ 8                         JAKOPIČ 16       

 

Lestvica po 1. krogu:

 

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. ROMBON           
1  14:2  
 +12
2. DESKLE      1 13:3   +10
3.  SOČA 0       
4. CERKNO 1 3:13   -10
5. KANAL 1 0 0 1 0 2:14  -12
               

 

2. KROG: petek: 7. septembra  2018 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
Kanal    KANAL                    :  SOČA                        7 :  9
Bovec                 ROMBON           :  CERKNO                   14 :  2
  DESKLE SO PROSTE              

KANAL NI SPOROČIL REZULTATA

IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 ŠTAFETA:                             KROG:                        
REJEC 12   MUNIH-BLAGOJEVIČ 21  REJEC 19 
PODBRŠČEK 8  REJEC-LESJAK 20                       BERGINC 17       

 

Lestvica po 2. krogu:

 

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. ROMBON           
2  28:4  
 +24
2. DESKLE      1 13:3   +10
3.  SOČA 1  9:7     +2
4. KANAL 2 9:23   -14
5. CERKNO 2 0 0 2 0 5:27  -22
               

 

3. krog: 13. september 2019 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
Cerkno     CERKNO                :  KANAL                       16 :  0
Tolmin                  SOČA          :  DESKLE                8 :  8
  ROMBON JE PROST              

CERKNO:KANAL PRELOŽENO

IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 ŠTAFETA:                              KROG:                        
PODBRŠČEK 12  GABRIJELČIČ-SCHIFFER 15 REJEC 15 
 REJEC 9                               

 

Lestvica po 3. krogu:

 

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. ROMBON           
2  28:4  
 +24
2. DESKLE      2 21:11   +10
3.  SOČA 2  17:15     +2
4. CERKNO 3 21:27   -6
5. KANAL 3 0 0 3 0 9:39  -30
               

 

4. krog: 20. septembra 2019 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
 Kanal    KANAL                   : DESKLE                         4 :  12
 Bovec                ROMBON           :  SOČA                  10 :   6
  CERKNO JE PROSTO              

ROMBON : SOČA PRELOŽENO

IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 ŠTAFETA:                              KROG:                          
ŽIVEC 16   GABRIJELČIČ-SCHIFFER 24  LESJAK 23
 PODBRŠČEK 7                         BERGINC 21      
     JAKOPIČ 18
     

 

Lestvica po 4. krogu:

 

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. ROMBON           
3  38:10  
 +28
2. DESKLE      3 33:15   +18
3.  SOČA 3  23:25     -2
4. CERKNO 3 21:27   -6
5. KANAL 4 0 0 4 0 13:51  -38
               

 

5. krog: 27. septembra 2019 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
 Tolmin   SOČA                       : CERKNO                      7 :  9
 Deskle                 DESKLE          :  ROMBON                  13 :  3
  KANAL JE PROST              
IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 ŠTAFETA:                              KROG:                          
 HADALIN 9  REJEC-JERKIČ 23  JAKOPIČ 21 
PODBRŠČEK 9  NEDOH-ŠTRUKELJ 18                       BABIČ 17       
    MORAVEC 16 
     

 

Lestvica po 5. krogu:

 

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. DESKLE          
4 46:18  
 +28
2. ROMBON 4 41:23   +18
3. CERKNO 4 2 0 2 30:34  -4
4. SOČA 4  1   2  3 30:34  -4 
5. KANAL 4 0 0 4 0 13:51  -38
               

 

6. krog: 4. oktober 2019 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
Kanal    KANAL                :  ROMBON                         6 :  10
Deskle                   DESKLE         :  CERKNO                 13  :  3
  SOČA JE PROSTA             
IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 ŠTAFETA:                              KROG:                          
KODERMAC 18   MUNIH-BLAGOJEVIČ 22  BERGINC 21 
ZORČ 7                                
     
     

 

Lestvica po 6. krogu:

 

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. DESKLE          
5 59:21  
 +38
2. ROMBON 5 51:29   +22
3. CERKNO 5 2 0 3 33:47  -14
4. SOČA 4  1   2  3 30:34  -4 
5. KANAL 5 0 0 5 0 19:61  -42
               

 

7. krog: 11. oktobra 2019 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
Tolmin    SOČA                  : KANAL                         9 :   7
Cerkno                    CERKNO                :  ROMBON                  6 :  10
  DESKLE SO PROSTE             

CERKNO:ROMBON PRELOŽENO

IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 ŠTAFETA:                              KROG:                          
      
                                
     
     

 

 

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. ROMBON   
6 5    0  1 10 61:35   
+26  
2. DESKLE  5 4  0   9   59:21  +38 
3. SOČA 5 2 1 2 39:41  -2 
4. CERKNO  0   4 39:57 -18
5. KANAL 6 0 0 6 0 26:70  -44
               

 

POMLADANSKI DEL TEKMOVANJA:

8. krog: 8. maja 2020 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
 Kanal  KANAL                     :  CERKNO                          :  
 Deskle             DESKLE          :  SOČA                  :  
  ROMBON JE PROST              
IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 ŠTAFETA:                              KROG:                          
      
                                
     
     

 

Lestvica po 8. krogu:

9. krog: 15. maja 2020 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
 Deskle  DESKLE                  :  KANAL                               :  
 Tolmin           SOČA          :  ROMBON                  :  
  CERKNO JE PROSTO             
IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 ŠTAFETA:                              KROG:                          
      
                                
     
     

 

Lestvica po 9. krogu:

10. krog: 22. maja 2020 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
 Cerkno  CERKNO              : SOČA                            :  
 Bovec                 ROMBON                : DESKLE                   :  
  KANAL JE PROST              
IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 ŠTAFETA:                              KROG:                          
      
                                
     
     

 

Lestvica po 10. krogu:

TRETJI KROG TEKMOVANJA:

11. krog: 29. maja 2020 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
 2:5                                 :                                     :  
 3:4                            :                     :  
  PRVI JE PROST              
IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 ŠTAFETA:                              KROG:                          
      
                                
     
     

 

Lestvica po 11. krogu:

12. krog: 5. junija 2020 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
 5:3                                 :                                     :  
 1:2                           :                     :  
  ČETRTI JE PROST              
IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 ŠTAFETA:                              KROG:                          
      
                                
     
     

 

Lestvica po 12. krogu:

13. krog: 12. junija 202 ob 18.00 uri:

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
       3:1                                 :                                     :  
       4:5                      :                     :  
  DRUGI  JE PROST              
IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:         

 ŠTAFETA:                              KROG:                          
      
                                
     
     

 

Lestvica po 13. krogu:

14. krog: 19. junoja 2020 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
      1:4                                :                                     :  
      2:3                       :                     :  
  PETI JE PROST              
IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:         

 ŠTAFETA:                              KROG:                          
      
                                
     
     

 

Lestvica po 14. krogu:

15. krog: 26. junija 2020 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
     4:2                                :                                     :  
     5:1                        :                     :  
  TRETJI  JE PROST              
IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:         

 ŠTAFETA:                              KROG:                          
      
                                
     
     

 

Lestvica po 15. krogu:

 

OBMOČNA BALINARSKA ZVEZA

NOVA GORICA

NOVICE

DRŽAVNA PRVENSTVA 2020 - ČLANI

PRIJAVA ZA KANDIDATURO

Balinarska zveza Slovenije (IO) objavlja termine za državna prvenstva vseh kategorij  tekmovalcev.

KLubi naše OBZ, ki ste morda  interesenti za izvedbo kateregakoli tekmovanja, se lahko prijavite do 11. 3. 2020 na naslov BZS v pisni obliki, in sicer:

simon.maljevac@balinarska-zveza.si  ali

balinarska.zveza@gmail.com

Vašo prijavo dajte v vednost tudi na našo OBZ, in sicer:

marjanferfolja@gmail.com

Termini  datumov državnih prvenstev so nalsednji:

-10.5. -ČLANI Enojke 1/2 Fin.

-10.5. U-18 ENOJKE -finale

- 31.5.      ČLANI, U-18, U-14

                 Natančno zbijanje

-7.6. ČLANI- ENOJKE- FINALE

-7.6. U-18 -KROG -FINALE 

-14.6. ST. ČLANI- POKALNO

-21.6. ČLANICE -zbij.Hit in nat

-5.7. ČLANICE-POKALNO

-30.8. ČLANI -KROG 1/2 finale

-6.9 . ČLANI -KROG - FINALE

-6.9. ČLANICE-KROG.FINALE

-13.9.ČLANI-DVOJICE 1/2 Fin.

-27.9. ČLANI-DVOJICE-Finale

-18.10.ČLANI,U-18,U-1-Hit.zb.

-24.10.ČLANICE- DVOJICE-Fin.

-7.11. ČLANICE-ENOJKE

 

 

 

 

OBMOČNE KVALIFIKACIJE - ČLANI POSAMEZNO  2020

Letošnje kvalifikacije za člane POSAMEZNO bodo v Novi Gorici takoj po končani zimski ligi.

Tekmovanja bodo med tednom v popoldanskem času od 18.00 ure dalje.

 Začetek po 20. februarju 2020

Prijavne obvezno v pisni obliki po e pošti ali po SMS na naslednje naslove:

Email: marjanferfolja@gmail.com

SMS : 041 258 198

Rok za prijave do vključno 15. FEBRUARJA 2020

 

 

 

 

 

Neposredni prenosi

Novice - tujina

Spletne povezave

       Oblikovanje in izdelava:  espeho_logo