DRUGA OBMOČNA LIGA 2020- 2021

RAZPORED TEKEM: 1. DEL

1. KROG: PETEK: 28. AVGUSTt 2020 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI PARI:    
REZULTAT
 Bovec ROMBON  : SOČA   2 :  14
Deskle DESKLE : KANAL  16 :   0
                                       CERKNO PROSTO
IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO

 ŠTAFETA:        KROG:            
     
     
     

 

Lestvica po 1. krogu:

 

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. DESKLE                
1  1 0 0 2 16-0
+16
2. SOČA    1  1 0 0 2 14-2 +12
3. ROMBON 1 0 0 1 0   2-14    -12
4. KANAL 1 0 0 1 0 0-16 -16
5. CERKNO 0  0 0 0 0 00-00   00
               

 

2. KROG: PETEK: 4. SEPTEMBER 2020 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
 Tolmin   SOČA                : DESKLE                         10 :  6
 Cerkno                CERKNO : ROMBON      16 :  0
  KANAL JE PROST             
IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 ŠTAFETA:               KROG:              
 20 Rejec M  21 Jerkič D- rejec M  17 Jakopič M         
 14 Podbršček S           16 Jakopič M- Schiffrer R           15 Lisjak D    

 

Lestvica po 2. krogu:

 

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. SOČA              
2  2 0 0 4 24-8
+16
2. DESKLE                   2  1 0 1 2 22-10 +12
3. CERKNO 1 1 0 0 2   16-0   +16
4. ROMBON 2 0 0 2 0 2-30 -28
5. KANAL 1  0 0 1 0 0-16 -16
               

 

3. KROG: PETEK: 11. SEPTEMBER 2020 ob18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
Deskle   DESKLE              : CERKNO                        14   :   2    
Kanal                KANAL       : SOČA              6 :  10
  ROMBON JE PROST              
IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO

 ŠTAFETA:        KROG:            
 9 Tomažič V                        19 Lesjak D-jerkič D.           21 Rejec M        
 8 Podbršček S.  18 Schiffrer R-jakopičM. 20 jakopič M
 5 Živec G.  10 MoravecJ.- Ferček 18 Jukić A.

 

Lestvica po 3. krogu:

 

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. SOČA              
3  3 0 0 6 34-14
+20
2. DESKLE                   3  2 0 1 4 36-12 +24
3. CERKNO 2 1 0 1 2   18-14 +4
4. KANAL 2 0 0 2 0 6-26 -20
5. ROMBON 2  0 0 2 0 2-30 -28
               

 

4. KROG: PETEK: 18. SEPTEMBER 2020 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
 Cerkno  CERKNO                 : KANAL                      4 :  12
 Bovec                 ROMBON           : DESKLE                7 :   9
  SOČA JE PROSTA             
IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO

 ŠTAFETA:        KROG:            
     
     
     

 

IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO

 ŠTAFETA:        KROG:            
     
     
     

 

LESTVICA PO 4. KROGU:

   

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. DESKLE           
4  3 0 1 6 45-19
+26
2. SOČA                 3  3 0 0 6 34-14 +20
3. CERKNO

3

1 0 2 2   22-26 -4
4. KANAL 3 1 0 2 2 18-30 -12
5. ROMBON 3  0 0 3 0 9-39 -30
               

 

5. KROG: PETEK: 25. SEPTEMBRA 2020 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
 Kanal KANAL                   : ROMBON                    10 :   6
 Tolmin               SOČA        : CERKNO                 16 :   0
  DESKLE SO PROSTE             
IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 ŠTAFETA:                           KROG:                          
 15 Rejec M  18 Rejec M - Jerkič D 16 Rejec M
 7 Tavčar E  10 Hadalin I.-trček M                    14 Berginc K    
6 Štrukelj S  10 Namar O-Brezavšček I 12 Jukić A

 

LESTVICA PO 5. KROGU:

   

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. SOČA         
4  4 0 0 8 50-14
+36
2. DESKLE                4  3 0 1 6 45-19 +26
3. KANAL

4

2 0 2 4  28-36 -8
4. CERKNO 4 1 0 3 2 22-42 -20
5. ROMBON 4  0 0 4 0 15-49 -34
               

 

POVRATNE TEKME: JESEN 2020

6. KROG: PETEK: 2. OKTOBER 2020 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
Tolmin  SOČA              :  ROMBON                        12 :   4
kanal                 KANAL      :  DESKLE              2 :  14
  CERKNO JE PROSTO           

LESTVICA PO 6. KROGU:

   

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. SOČA         
5  5 0 0 10 62-18
+44
2. DESKLE                5  4 0 1 8 59-21 +38
3. KANAL

5

2 0 3 4  30-50 -20
4. CERKNO 4 1 0 3 2 22-42 -20
5. ROMBON 5  0 0 5 0 19-61 -42
               

 

7. KROG: PETEK: 9. OKTOBER 2020 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
Deskle   DESKLE               : SOČA                       7 :  9
Bovec                 ROMBON              : CERKNO               10 :  6
  KANAL JE PROST            

   

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. SOČA         
6  6 0 0 12 71-25
+46
2. DESKLE                6  4 0 2 8 66-30 +36
3. KANAL

5

2 0 3 4  30-50 -20
4. CERKNO 5 1 0 4 2 28-52 -24
5. ROMBON 6  1 0 5 2 29-67 -38
               

 

POMLADANSKI DEL TEKMOVANJA:

8. KROG: PETEK: 7. MAJ 2021 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
 Cerkno CERKNO                 :  DESKLE                         :  
 Tolmin          SOČA       :  KANAL              :  
  ROMBON JE PROST            

9. KROG: PETEK: 14. MAJ 2021 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
 Kanal KANAL                :  CERKNO                             :  
 Deskle          DESKLE         :  ROMBON                  :  
  SOČA JE PROSTA            

10. KROG: PETEK: 21. MAJ 2021 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
 Bovec ROMBON             : KANAL                          :  
 Cerkno               CERKNO            : SOČA                  :  
  DESKLE SO PROSTE             

TRETJI KROG TEKMOVANJA:

11. KROG: PETEK: 28. MAJ 2021 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
 2:5                                 :                                     :  
 3:4                            :                     :  
  PRVI JE PROST              

12. KROG: PETEK: 4. JUNIJ 2021 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
 5:3                                 :                                     :  
 1:2                           :                     :  
  ČETRTI JE PROST              

13. KROG: PETEK: 11. JUNIJ 2021 ob 18.00 uri:

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
       3:1                                 :                                     :  
       4:5                      :                     :  
  DRUGI  JE PROST              

14.KROG: PETEK: 18. JUNIJ 2021 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
      1:4                                :                                     :  
      2:3                       :                     :  
  PETI JE PROST              

15. KROG: PETEK: 25. JUNIJ 2021 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
     4:2                                :                                     :  
     5:1                        :                     :  
  TRETJI  JE PROST              

LESTVICA PO KONČANEM JESENSKEM DELU 2019- 2020

 

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. ROMBON   
6 5    0  1 10 61:35   
+26  
2. DESKLE  5 4  0   9   59:21  +38 
3. SOČA 5 2 1 2 39:41  -2 
4. CERKNO  0   4 39:57 -18
5. KANAL 6 0 0 6 0 26:70  -44
               

 

 

OBMOČNA BALINARSKA ZVEZA

NOVA GORICA

NOVICE

IZIDI ŽREBA ZA OBZ LIGE 2020 - 2021

Na letni skupščini OBZ Nova Gorica je bil izveden žreb za območne lige 2020 - 2021, katerih začetek naj bi bil

28. avgusta , v kolikor  bodo razmere glede COVIDA 19 to dovoljevale.

Pari za 1. krog so naslednji:

- PRVA LIGA:

HUBELJ     : OREHOVLJE

RENČE      : GORICA

SLATNA    : KRAS

ŠEMPETER : PODSKALA

 

- DRUGA LIGA:

ROMBON  : SOČA

DESKLE    : KANAL

CERKNO PROSTO

 

Sistem tekmovanja bo isti kot v letu 2019 - 2020 s to razliko, da se bo v 1. ligi hitrostno zbijanje izvajalo samo na prve tri pozicije. Tak sistem bo tudi v vseh državnih ligah.

 

OBMOČNO PRVENSTVO DVOJIC ČLANI  2020

Neposredni prenosi

Novice - tujina

Spletne povezave

       Oblikovanje in izdelava:  espeho_logo