DRUGA OBMOČNA LIGA 2019- 2020

RAZPORED TEKEM: 1. DEL

1. KROG: petek: 30. avgust 2019 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI PARI:    
REZULTAT
 Bovec ROMBON  : KANAL  14 :   2
Cerkno CERKNO : DESKLE   3 :  13
                                       SOČA  PROSTA

ROMBON : KANAL PRELOŽENO

IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 ŠTAFETA:                           KROG:                          
PODBRŠČEK 15   JAKOPIČ-SCHIFFER 11  BERGINC 22 
ZORČ 8                         JAKOPIČ 16       

 

Lestvica po 1. krogu:

 

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. ROMBON           
1  14:2  
 +12
2. DESKLE      1 13:3   +10
3.  SOČA 0       
4. CERKNO 1 3:13   -10
5. KANAL 1 0 0 1 0 2:14  -12
               

 

2. KROG: petek: 7. septembra  2018 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
Kanal    KANAL                    :  SOČA                        7 :  9
Bovec                 ROMBON           :  CERKNO                   14 :  2
  DESKLE SO PROSTE              

KANAL NI SPOROČIL REZULTATA

IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 ŠTAFETA:                             KROG:                        
REJEC 12   MUNIH-BLAGOJEVIČ 21  REJEC 19 
PODBRŠČEK 8  REJEC-LESJAK 20                       BERGINC 17       

 

Lestvica po 2. krogu:

 

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. ROMBON           
2  28:4  
 +24
2. DESKLE      1 13:3   +10
3.  SOČA 1  9:7     +2
4. KANAL 2 9:23   -14
5. CERKNO 2 0 0 2 0 5:27  -22
               

 

3. krog: 13. september 2019 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
Cerkno     CERKNO                :  KANAL                       16 :  0
Tolmin                  SOČA          :  DESKLE                8 :  8
  ROMBON JE PROST              

CERKNO:KANAL PRELOŽENO

IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 ŠTAFETA:                              KROG:                        
PODBRŠČEK 12  GABRIJELČIČ-SCHIFFER 15 REJEC 15 
 REJEC 9                               

 

Lestvica po 3. krogu:

 

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. ROMBON           
2  28:4  
 +24
2. DESKLE      2 21:11   +10
3.  SOČA 2  17:15     +2
4. CERKNO 3 21:27   -6
5. KANAL 3 0 0 3 0 9:39  -30
               

 

4. krog: 20. septembra 2019 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
 Kanal    KANAL                   : DESKLE                         4 :  12
 Bovec                ROMBON           :  SOČA                  10 :   6
  CERKNO JE PROSTO              

ROMBON : SOČA PRELOŽENO

IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 ŠTAFETA:                              KROG:                          
ŽIVEC 16   GABRIJELČIČ-SCHIFFER 24  LESJAK 23
 PODBRŠČEK 7                         BERGINC 21      
     JAKOPIČ 18
     

 

Lestvica po 4. krogu:

 

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. ROMBON           
3  38:10  
 +28
2. DESKLE      3 33:15   +18
3.  SOČA 3  23:25     -2
4. CERKNO 3 21:27   -6
5. KANAL 4 0 0 4 0 13:51  -38
               

 

5. krog: 27. septembra 2019 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
 Tolmin   SOČA                       : CERKNO                      7 :  9
 Deskle                 DESKLE          :  ROMBON                  13 :  3
  KANAL JE PROST              
IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 ŠTAFETA:                              KROG:                          
 HADALIN 9  REJEC-JERKIČ 23  JAKOPIČ 21 
PODBRŠČEK 9  NEDOH-ŠTRUKELJ 18                       BABIČ 17       
    MORAVEC 16 
     

 

Lestvica po 5. krogu:

 

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. DESKLE          
4 46:18  
 +28
2. ROMBON 4 41:23   +18
3. CERKNO 4 2 0 2 30:34  -4
4. SOČA 4  1   2  3 30:34  -4 
5. KANAL 4 0 0 4 0 13:51  -38
               

 

6. krog: 4. oktober 2019 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
Kanal    KANAL                :  ROMBON                         6 :  10
Deskle                   DESKLE         :  CERKNO                 13  :  3
  SOČA JE PROSTA             
IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 ŠTAFETA:                              KROG:                          
KODERMAC 18   MUNIH-BLAGOJEVIČ 22  BERGINC 21 
ZORČ 7                                
     
     

 

Lestvica po 6. krogu:

 

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. DESKLE          
5 59:21  
 +38
2. ROMBON 5 51:29   +22
3. CERKNO 5 2 0 3 33:47  -14
4. SOČA 4  1   2  3 30:34  -4 
5. KANAL 5 0 0 5 0 19:61  -42
               

 

7. krog: 11. oktobra 2019 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
Tolmin    SOČA                  : KANAL                         9 :   7
Cerkno                    CERKNO                :  ROMBON                  6 :  10
  DESKLE SO PROSTE             

CERKNO:ROMBON PRELOŽENO

IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 ŠTAFETA:                              KROG:                          
      
                                
     
     

 

 

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

  +/-

1. ROMBON   
6 5    0  1 10 61:35   
+26  
2. DESKLE  5 4  0   9   59:21  +38 
3. SOČA 5 2 1 2 39:41  -2 
4. CERKNO  0   4 39:57 -18
5. KANAL 6 0 0 6 0 26:70  -44
               

 

POMLADANSKI DEL TEKMOVANJA:

8. krog: 8. maja 2020 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
 Kanal  KANAL                     :  CERKNO                          :  
 Deskle             DESKLE          :  SOČA                  :  
  ROMBON JE PROST              
IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 ŠTAFETA:                              KROG:                          
      
                                
     
     

 

Lestvica po 8. krogu:

9. krog: 15. maja 2020 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
 Deskle  DESKLE                  :  KANAL                               :  
 Tolmin           SOČA          :  ROMBON                  :  
  CERKNO JE PROSTO             
IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 ŠTAFETA:                              KROG:                          
      
                                
     
     

 

Lestvica po 9. krogu:

10. krog: 22. maja 2020 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
 Cerkno  CERKNO              : SOČA                            :  
 Bovec                 ROMBON                : DESKLE                   :  
  KANAL JE PROST              
IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 ŠTAFETA:                              KROG:                          
      
                                
     
     

 

Lestvica po 10. krogu:

TRETJI KROG TEKMOVANJA:

11. krog: 29. maja 2020 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
 2:5                                 :                                     :  
 3:4                            :                     :  
  PRVI JE PROST              
IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 ŠTAFETA:                              KROG:                          
      
                                
     
     

 

Lestvica po 11. krogu:

12. krog: 5. junija 2020 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
 5:3                                 :                                     :  
 1:2                           :                     :  
  ČETRTI JE PROST              
IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 ŠTAFETA:                              KROG:                          
      
                                
     
     

 

Lestvica po 12. krogu:

13. krog: 12. junija 202 ob 18.00 uri:

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
       3:1                                 :                                     :  
       4:5                      :                     :  
  DRUGI  JE PROST              
IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:         

 ŠTAFETA:                              KROG:                          
      
                                
     
     

 

Lestvica po 13. krogu:

14. krog: 19. junoja 2020 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
      1:4                                :                                     :  
      2:3                       :                     :  
  PETI JE PROST              
IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:         

 ŠTAFETA:                              KROG:                          
      
                                
     
     

 

Lestvica po 14. krogu:

15. krog: 26. junija 2020 ob 18.00 uri

   KRAJ :  
TEKMOVALNI  PARI:          
REZULTAT
     4:2                                :                                     :  
     5:1                        :                     :  
  TRETJI  JE PROST              
IMENA IGRALCEV
NAJ REZULTATI - TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:         

 ŠTAFETA:                              KROG:                          
      
                                
     
     

 

Lestvica po 15. krogu:

 

OBMOČNA BALINARSKA ZVEZA

NOVA GORICA

NOVICE

IN MEMORIAM

CESTA

V 78. letu starosti je umrl  Albin BRATINA , oče Silvija Bratina, Cesta 66.

Žarni pogreb pokojnega bo v TOREK, 5. 11. 2019, ob 15.00 uri v Vipavskem Križu.

Na dan pogreba bo žara pokojnega od 13. ure dalje v župnijski cerkvi v Vipavskem Križu.

Svojci cvetje in sveče hvaležno odklanjajo v korist domače cerkve.

V imenu OBZ Nova Gorica izražam svojcem pokojnika iskreno sožalje.

 

             Marjan Ferfolja

          Tajnik OBZ Nova Gorica

 

 

 

RAZPIS ZA ZIMSKO LIGO 2019- 2020

POPRAVEK DISCIPLIN IGER

Balinarski klub GORICA objavlja razpis za  ZIMSKO LIGO 2019- 2020, katera se bo začela v sredo 20. novembra 2019.

Vse tekme bodo v balinarski dvorani v Novi Gorici.

V letošnjem letu delno spreminjamo sestav iger glede na lansko leto. Povdarek smo dali na bližanje tako, da imajo tudi ekipe z manj zbijalci večjo priložnost za zmago.

Sistem iger je naslednji:

1. krog:

  1 x TROJKA in 1x ENOJKA

2. krog:

2 x DVOJICE - KLASIČNO

3. krog:

1x TROJKA in 1X BLIŽANJE V KROG ( osem obratov igre)

 

Igralni čas za klasične igre je ena  ura

DRESI: obvezno vrhnji del enak.

 

Prijave do 10. 11. 2019

na tel:

041 810 358 IZTOK Čeperli

Kotizacija je enka kot v lanskem letu, katero se po prejemu računa poravna do konca novembra 2019 na TTR BK Gorica

 

                       za BK Gorica:

                      Iztok ČEPERLI

 

 

 

SODNIŠKI IZPITI

Sodniški zbor pri Balinarski Zvezi Slovenije razpisuje tečaj, oziroma izpite za sodnike začetnike in sodnike, ki si želijo napredovanja v višji rang.

Tečaj z izpiti traja en dan.

Prijave zbira predsednik sodniškega zbora OBZ N. Gorica Jožko Petrič  na e naslov:

jozko.petric@petrol.si, ali na telefonsko šrevilko:

051 306 703.

Rok za prijavo je do vključno 10. oktobra 2019

Stroške tečaja - potne stroške krije OBZ Nova Gorica

( za dogovorjen skupinski prevoz).

Tečaj, oziroma izpiti naj bi bili že v tem letu 2019.

Kraj dogodka ali Ljubljana ali Postojna, odvisno od števila prijavljenh kandidatov.

Naprošam predsednike klubov, da izmed svojih članov v klubu predlagajo primerne kandidate

( ki si to tudi želijo) za opravljanje te funkcijo. Kandidati naj bi bili srednjih let tako,da bi  kasneje lahko napredovali vse do sodnika prve kategorije, oziroma do ranga mednarodnega sodnika.

 

LICENCIRANJE 2019

Balinarska zveza Slovenije, oziroma STROKOVNI SVET v sodelovanju s SODNIŠKIM ZBOROM pri BZS organizirata vsakoletno LICENCIRANJE za vodje ekip in sodnike državnih lig.

Kraji in datumi licenciranja:

Torek 20. 8. 2019 ob 18.00 uri

        Količevo BK Budničar.

Četrtek 22.8.2019 ob18.00 uri

      Postojna (Nov gasliski dom)

Pon.26. 8. 2019 ob 18.00 uri

        Ljubljana (sejna soba BZS)

 

 

 

 

RAZPORED ZA  OBMOČNO LIGO 2019/2020

Na spletni strani OBZ je objavljen razpored za obe območni ligi za sezono 2019 - 2020

 

 

 

Neposredni prenosi

Novice - tujina

Spletne povezave

       Oblikovanje in izdelava:  espeho_logo