PRVA OBMOČNA LIGA 2019 - 2020

RAZPORED TEKEM Z REZULTATI:

1. KROG: petek: 30. avgusta  2019 ob 18.00 uri

   KRAJ:          
TEKMOVALNI  PARI:      
REZULTAT
Šempeter ŠEMPETER            :  GORICA                       13 :   5
Renče  RENČE  :  HUBELJ       6 :  12 
 Vipava PODSKALA        :  KRAS    14 :   4
 Grgar SLATNA :  OREHOVLJE  12 :   6

PODSKALA : KRAS PRELOŽENO

IMENA IGRALCEV:
NAJ REZULTATI  -  TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 HITROSTNO:      ŠTAFETA:          KROG:       
 ŽVOKELJ 12 PERIC 24  KERŠEVAN-FURLANI 26   ŽVOKELJ 24
 BAGO 11 ŽVOKELJ 22  GREGORIČ-CARLI 25   BAGO 21
 HVALA 9 PETRIČ 19 LIKAR-ČERNIGOJ 22   MARUŠIČ M. 18

Lestvica po 1. krogu:

 

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

+/-

1. PODSKALA 1  1

2

14 : 4  +10 
2. ŠEMPETER 1  1 13 : 5       +8       
3. HUBELJ 1  1 0     2      12 : 6  +6 
4. SLATNA 1   1   0 12 : 6  +6 
5. OREHOVLJE  1  0   0  6 : 12  -6 
6. RENČE 1    0    0  6 : 12  -6 
7. GORICA           1  0  0    0       5 : 13   

-8 

8. KRAS 1  0 4 : 14  -10 

2. KROG: petek: 6. septembra 2019 ob 18.00 uri

   KRAJ:          
TEKMOVALNI  PARI:      
REZULTAT
Nova Gorica GORICA                :  OREHOVLJE                    6 :  12
Opatje selo KRAS :  SLATNA    13   :   5
Ajdovščina HUBELJ       :  PODSKALA   8 :  10
Šempeter ŠEMPETER :  RENČE  13 :   5
IMENA IGRALCEV:
NAJ REZULTATI  -  TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 HITROSTNO:         ŠTAFETA:             KROG:       
ČERNE 15  PETRIČ 19  FUČKO-MIŠEL 26  PERIC 24 
STUBELJ 12   PERIC-GREGORIČ 23  MARUŠIČ M. 20 
ŠKARABOT 12       

Lestvica po 2. krogu:

 

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

+/-

1. ŠEMPETER 2 2 4 26 : 10  +16
2. PODSKALA 2  2 24 : 12        +12     
3. HUBELJ 2  1 0     2      20 : 16  +4 
4. OREHOVLJE  2   1   0 18 : 18
5. KRAS 2  1   0  17 : 19    -2
6. SLATNA 2   1    0  17 : 19   -2 
7.  GORICA       2  0  0      0       11 : 25   

-14 

8.  RENČE 2  0 0 11 : 25  -14 

 

3. KROG: 13. september  2019 ob 18.00 uri

   KRAJ:          
TEKMOVALNI  PARI:      
REZULTAT
Renče RENČE                      :  GORICA                     11 :   7
Vipava PODSKALA :  ŠEMPETER    7 :  11  
Grgar SLATNA      :  HUBELJ   4 :  14 
Orehovlje OREHOVLJE :  KRAS  10 :   8

SLATNA:HUBELJ PRELOŽENO

IMENA IGRALCEV:
NAJ REZULTATI  -  TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 HITROSTNO:         ŠTAFETA:             KROG:       
ŽVOKELJ 31  ŽVOKELJ 27  PERIC-CARLI 25  ŽVOKELJ 25 
HVALA 10  FURLANI 24  FUČKO-JEŽ 20  FURLANI 20 
  PERIC 20    PERIC 20 

Lestvica po 3. krogu:

 

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T

1 T

0 T

 SKUPAJ 

TOČKE

PUNTI  

RAZLIKA 

+/-

1. ŠEMPETER

3

3

6

37 : 17 

+20

2.  HUBELJ

3

 2

34 : 20

       +14     

3. PODSKALA

3

 2

0

    4     

31 : 23 

+8 

4. OREHOVLJE 

3

  2 

 0

28 : 26

+2 

5. KRAS

3

 1

  0 

25 : 29  

 -4

6. RENČE

3

   1 

  0 

22 : 32 

 -10 

7. SLATNA

3

 1

 0 

    2     

 21 : 33   

-12 

8. GORICA 

3

 0

18 : 36 

-18 

4. krog: 20. september 2019 ob 18.00 uri

   KRAJ:          
TEKMOVALNI  PARI:      
REZULTAT
 Nova Gorica       GORICA                : KRAS                          13 :   5
 Ajdovščina HUBELJ : OREHOVLJE     12  :   6
 Šempeter ŠEMPETER        : SLATNA               14 :   4
 Renče RENČE  : PODSKALA   13 :   5

RENČE : PODSKALA PRELOŽENO

IMENA IGRALCEV:
NAJ REZULTATI  -  TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 HITROSTNO:         ŠTAFETA:             KROG:       
ČERNE 19  PERIC 28  ŠKARABOT-FERFOLJA 26  ŽVOKELJ 25 
ŽVOKELJ 16  ŽVOKELJ 28  PERIC-CARLI 25  ČEPERLI 22 
BAGO 11  FURLANI 22  BATIČ-LIKAR 21  PERIC 19 

Lestvica po 4. krogu:

 

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T

1 T

0 T

 SKUPAJ 

TOČKE

PUNTI  

RAZLIKA 

+/-

1. ŠEMPETER

4

4

8

51 : 21 

+30

2. HUBELJ

4

 3

46 : 26

       +20     

3. PODSKALA

4

 2

0

    4     

36 : 36 

4. RENČE

4

  2 

 0

35 : 37

-2 

5. OREHOVLJE

4

 2

  0 

34 : 38  

 -4

6. GORICA

4

   1 

  0 

31 : 41 

 -10 

7. KRAS

4

 1

 0 

    2     

 30 : 42   

-12 

8. SLATNA

4

 1

25 : 47 

-22 

5. krog : 27. septembra 2019 ob 18.00 uri

   KRAJ:          
TEKMOVALNI  PARI:      
REZULTAT
Vipava     PODSKALA               : GORICA                        14  :    4  
 Grgar  SLATNA : RENČE   10 :    8
 Orehovlje OREHOVLJE       : ŠEMPETER               3 :   15
Opatje selo KRAS : HUBELJ   4 :   14
IMENA IGRALCEV:
NAJ REZULTATI  -  TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 HITROSTNO:         ŠTAFETA:             KROG:       
STOPAR 13  PERIC 20  LIKAR-ŽVOKELJ 21  BAGO 20 
STUBELJ 12  LIKAR 19    HVALA 19 
ČEPERLI 11      PERIC 19 

Lestvica po 5. krogu:

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T

1 T

0 T

 SKUPAJ 

TOČKE

PUNTI  

RAZLIKA 

+/-

1. ŠEMPETER

5

5

10

66 : 24 

+42

2. HUBELJ

5

 4

60 : 30

       +30     

3. PODSKALA

5

 3

0

    6     

50 : 40 

 +10 

4. RENČE

5

  2 

 0

43 : 47

-4 

5. OREHOVLJE

5

 2

  0 

37 : 53  

 -16

6. GORICA

5

   1 

  0 

35 : 55 

 -20 

7. SLATNA

5

 2

 0 

    4     

 35 : 55   

-20 

8. KRAS

5

 1

      2

34 : 56 

-22 

6. krog: 4. oktobra  2019 ob 18.00 uri

   KRAJ:          
TEKMOVALNI  PARI:      
REZULTAT
Nova Gorica        GORICA                   : HUBELJ                      2 :  16
Šempeter  ŠEMPETER  : KRAS     16 :   2
Renče RENČE        : OREHOVLJE               14 :   4
Vipava  PODSKALA  : SLATNA   11 :   7

RENČE : OREHOVLJE PRELOŽENO

IMENA IGRALCEV:
NAJ REZULTATI  -  TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 HITROSTNO:         ŠTAFETA:             KROG:       
ČERNE 29  PERIC 24  FUČKO-JEŽ 22  ŽVOKELJ 29 
ŽVOKELJ 17  PETRIČ 23  KERŠEVAN-FURLANI 20  FURLANI 21 
KRPAN 14      PERIC 20 

Lestvica po 6. krogu:

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T

1 T

0 T

 SKUPAJ 

TOČKE

PUNTI  

RAZLIKA 

+/-

1. ŠEMPETER

6

6

12

82 : 26 

+56

2. HUBELJ

6

 5

10 

76 : 32

     +44    

3. PODSKALA

6

 4

0

    8    

61 : 47 

 +14 

4. RENČE

6

  3 

 0

6

57 : 51

+6 

5. OREHOVLJE

6

 2

  0 

41 : 67  

 -26

6. SLATNA

6

   2 

  0 

42 : 66 

 -24 

7. GORICA

6

 1

 0 

    2     

 37 : 71   

-34 

8. KRAS

6

 1

      2

36 : 72 

-36 

7. krog: 11. oktober 2019 ob 18.00 uri

   KRAJ:          
TEKMOVALNI  PARI:      
REZULTAT
Grgar       SLATNA                  : GORICA                    12 :   6
Orehovlje OREHOVLJE               : PODSKALA    2 :  16 
Opatje selo       KRAS      : RENČE                        6 :  12 
Ajdovščina HUBELJ : ŠEMPETER   12 :   6
IMENA IGRALCEV:
NAJ REZULTATI  -  TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 HITROSTNO:         ŠTAFETA:             KROG:       
ŽVOKELJ 18  ŽVOKELJ 33  GREGORIČ-PERIC 23  ŽVOKELJ 22 
ČEPERLI 11  PERIC 30  SIMČIČ-ŠIROK 19  PAHOR 20 
  FURLANI 19    HVALA 19 

Lestvica po 7. krogu:

 

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T

1 T

0 T

 SKUPAJ 

TOČKE

PUNTI  

RAZLIKA 

+/-

1. HUBELJ

7

6

12

88 : 38 

+50

2. ŠEMPETER

7

 6

12 

88 : 38

       +50    

3. PODSKALA

7

 5

0

    10    

77 : 49 

 +28 

4. RENČE

7

  4 

 0

8

69 : 57

+12 

5. SLATNA

7

 3

  0 

54 : 72  

 -18

6. OREHOVLJE

7

   2 

  0 

43 : 83 

 -40 

7. GORICA

7

 1

 0 

    2     

 43 : 83   

-40 

8. KRAS

7

 1

      2

42 : 84 

-42 

POMLADANSKI DEL TEKMOVANJA:

8. krog: 8. maja 2020 ob 18.00 uri

   KRAJ:          
TEKMOVALNI  PARI:      
REZULTAT
Nova Gorica      GORICA               : ŠEMPETER               :  
Ajdovščina HUBELJ            : RENČE    :   
Opatje selo       KRAS   : PODSKALA                       :   
Orehovlje OREHOVLJE : SLATNA   ... :   ...
IMENA IGRALCEV:
NAJ REZULTATI  -  TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 HITROSTNO:         ŠTAFETA:             KROG:       
       
       
       

 ......................

 ...................  ........................... ..................... 

Lestvica po 8. krogu:

9. krog: 15. maja 2020 ob 18.00 uri

   KRAJ:          
TEKMOVALNI  PARI:      
REZULTAT
Orehovlje        OREHOVLJE                 : GORICA                      :  
Grgar SLATNA           : KRAS    :   
Vipava      PODSKALA  : HUBELJ                      :   
Renče RENČE : ŠEMPETER   ... :   ...
IMENA IGRALCEV:
NAJ REZULTATI  -  TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 HITROSTNO:       ŠTAFETA:             KROG:       
       
       
       

 ......................

 ...................  ........................... ..................... 

Lestvica po 9. krogu:

10. krog: 22. maja 2020 ob 18.00 uri

   KRAJ:          
TEKMOVALNI  PARI:      
REZULTAT
Nova Gorica       GORICA                : RENČE                           :  
Šempeter ŠEMPETER          : PODSKALA    :   
Ajdovščina     HUBELJ : SLATNA                     :   
Opatje selo KRAS : OREHOVLJE   ... :   ...
IMENA IGRALCEV:
NAJ REZULTATI  -  TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 HITROSTNO:         ŠTAFETA:             KROG:       
       
       
       

 ......................

 ...................  ........................... ..................... 

Lestvica po 10. krogu:

11. krog: 29. maja 2020 ob 18.00 uri

   KRAJ:          
TEKMOVALNI  PARI:      
REZULTAT
Opatje selo      KRAS          : GORICA                   :  
Orehovlje  OREHOVLJE         : HUBELJ    :   
Grgar  SLATNA  : ŠEMPETER           :   
Vipava  PODSKALA : RENČE   :  
IMENA IGRALCEV:
NAJ REZULTATI  -  TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 HITROSTNO:         ŠTAFETA:             KROG:       
       
       
       

 ......................

 ...................  ........................... ..................... 

Lestvica po 11. krogu:

12. krog: 5. junija 2020 ob 18.00 uri

   KRAJ:          
TEKMOVALNI  PARI:      
REZULTAT
Nova Gorica      GORICA          : PODSKALA                    :  
Renče  RENČE              : SLATNA    :   
Šempeter  ŠEMPETER  : OREHOVLJE           :   
Ajdovščina  HUBELJ : KRAS   :  
IMENA IGRALCEV:
NAJ REZULTATI  -  TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 HITROSTNO:         ŠTAFETA:             KROG:       
       
       
       

 ......................

 ...................  ........................... ..................... 

Lestvica po 12. krogu:

13. krog: 12. junija 2020 ob 18.00 uri:

   KRAJ:          
TEKMOVALNI  PARI:      
REZULTAT
Ajdovščina      HUBELJ          : GORICA                      :  
Opatje selo  KRAS              : ŠEMPETR    :   
Orehovlje  OREHOVLJE   : RENČE            :   
Grgar  SLATNA : PODSKALA   :  
IMENA IGRALCEV:
NAJ REZULTATI  -  TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 HITROSTNO:         ŠTAFETA:             KROG:       
       
       
       

 ......................

 ...................  ........................... ..................... 

Lestvica po 13. krogu:

14. krog: 19. junija 2020 ob 18.00 uri:

   KRAJ:          
TEKMOVALNI  PARI:      
REZULTAT
Nova Gorica      GORICA          : SLATNA                      :  
Vipava  PODSKALA              : OREHOVLJE    :   
Renče  RENČE   : KRAS             :   
Šempeter  ŠEMPETER : HUBELJ   :  
IMENA IGRALCEV:
NAJ REZULTATI  -  TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 HITROSTNO:      ŠTAFETA:              KROG:   
                              
       
       

 ....................

 ...................  ........................... ...................... 

Lestvica po 14. krogu:

PLAY OFF: 22./ 23 POLFINALE 1:4 - 2:3 in FINALE 26/27 julij 2020

 

OBMOČNA BALINARSKA ZVEZA

NOVA GORICA

NOVICE

DRŽAVNA PRVENSTVA 2020 - ČLANI

PRIJAVA ZA KANDIDATURO

Balinarska zveza Slovenije (IO) objavlja termine za državna prvenstva vseh kategorij  tekmovalcev.

KLubi naše OBZ, ki ste morda  interesenti za izvedbo kateregakoli tekmovanja, se lahko prijavite do 11. 3. 2020 na naslov BZS v pisni obliki, in sicer:

simon.maljevac@balinarska-zveza.si  ali

balinarska.zveza@gmail.com

Vašo prijavo dajte v vednost tudi na našo OBZ, in sicer:

marjanferfolja@gmail.com

Termini  datumov državnih prvenstev so nalsednji:

-10.5. -ČLANI Enojke 1/2 Fin.

-10.5. U-18 ENOJKE -finale

- 31.5.      ČLANI, U-18, U-14

                 Natančno zbijanje

-7.6. ČLANI- ENOJKE- FINALE

-7.6. U-18 -KROG -FINALE 

-14.6. ST. ČLANI- POKALNO

-21.6. ČLANICE -zbij.Hit in nat

-5.7. ČLANICE-POKALNO

-30.8. ČLANI -KROG 1/2 finale

-6.9 . ČLANI -KROG - FINALE

-6.9. ČLANICE-KROG.FINALE

-13.9.ČLANI-DVOJICE 1/2 Fin.

-27.9. ČLANI-DVOJICE-Finale

-18.10.ČLANI,U-18,U-1-Hit.zb.

-24.10.ČLANICE- DVOJICE-Fin.

-7.11. ČLANICE-ENOJKE

 

 

 

 

OBMOČNE KVALIFIKACIJE - ČLANI POSAMEZNO  2020

Letošnje kvalifikacije za člane POSAMEZNO bodo v Novi Gorici takoj po končani zimski ligi.

Tekmovanja bodo med tednom v popoldanskem času od 18.00 ure dalje.

 Začetek po 20. februarju 2020

Prijavne obvezno v pisni obliki po e pošti ali po SMS na naslednje naslove:

Email: marjanferfolja@gmail.com

SMS : 041 258 198

Rok za prijave do vključno 15. FEBRUARJA 2020

 

 

 

 

 

Neposredni prenosi

Novice - tujina

Spletne povezave

       Oblikovanje in izdelava:  espeho_logo