PRVA OBMOČNA LIGA 2020 - 2021

RAZPORED TEKEM Z REZULTATI:

1. KROG: PETEK: 28. AVGUST  2020 ob 18.00 uri

   KRAJ:          
TEKMOVALNI  PARI:      
REZULTAT
Ajdovščina  HUBELJ                    : OREHOVLJE                17 :   1
Renče   RENČE : GORICA   12 :   6
Grgar  SLATNA       : KRAS   6 :  12
 Šempeter ŠEMPETER : PODSKALA  12 :   6
IMENA IGRALCEV:
NAJ REZULTATI  -  TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 HITROSTNO:           ŠTAFETA:             KROG:        
15 Žvokelj M 27 Peric R.  21 Peric -Gregorič.  22 Pahor M.
12 Stubelj S. 27 Pahor M.  18 Fučko, Jež  20 Furlani Z.
10 Simčič R. 21 Žvokelj M  16 Žvokelj, Batič 16 Kretič F.

Lestvica po 1. krogu:

 

 

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

+/-

1. HUBELJ           1 1 0 0

17-1

2 +16
2. RENČE 1  1 0 0 12-6 2      + 6      
2. KRAS 1  1 0 0    12-6    2 +6
2. ŠEMPETER 1  1 0 0 12-6 2 +6
5. GORICA 1  0 0 1 6-12 0  -6
5. SLATNA 1   0 0 1 6-12 0 -6
5. PODSKALA          1  0 0 1     6-12      0  

 -6

8. OREHOVLJE 1  0 0 1  1-17. 0 -16

2. KROG: PETEK: 4. SEPTEMBER ob 18.00 uri

   KRAJ:          
TEKMOVALNI  PARI:      
REZULTAT
Orehovlje  OREHOVLJE           :  PODSKALA                 8 :  10
Opatje selo            KRAS :  ŠEMPETER   6 :  12
Nova Gorica  GORICA     :  SLATNA  12 :   6
 Ajdovščina  HUBELJ :  RENČE  10 :   8
IMENA IGRALCEV:
NAJ REZULTATI  -  TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 HITROSTNO:       ŠTAFETA:             KROG:              
 24 Peric R.  31 Žvokelj M  25 Fučko, Jež M.  22 Žvokelj M.
 17 Žvokelj M  25 Petrič J..  16 Černigoj, Likar  19 Marušič M.
 15 Bago N  24 Peric R.  16 Furlani, Kerševan  17 Čibej J.

lestvica po 2. krogu:

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

+/-

1. HUBELJ    2 2 0 0

27-9

4 +18
2. ŠEMPETER          2  2 0 0 24-12 4    + 12     
3. RENČE 2  1 0 1    20-16    2 +4
4. GORICA 2  1 0 1 18-18 2 +-0
4. KRAS 2  1 0 1 18-18 2 +-0
6. PODSKALA 2   1 0 1 16-20 2 -4
7. SLATNA         2  0 0 2     12-24     0  

-12

8. OREHOVLJE 2  0 0 2  9-27 0.  -18

3. KROG: PETEK: 11. SEPTEMBER 2020 ob 18.00 uri

   KRAJ:          
TEKMOVALNI  PARI:      
REZULTAT
Renče RENČE                   :  OREHOVLJE             16 :   2
Grgar SLATNA :  HUBELJ   10 :   8
Šempeter           ŠEMPETER       :  GORICA  14   :   4   
Vipava PODSKALA :  KRAS   7 :  11
IMENA IGRALCEV:
NAJ REZULTATI  -  TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 HITROSTNO:       ŠTAFETA:             KROG:        
 23 Žvokelj M.  28 Pahor M  23 Furlani, Kerševan 22 Peric
  9 Abram F.  23 Žvokelj M  17 Simčič, Širok 21 Bago
  7 Klančič A.  18 Petrič J.  17 Fučko,Jež +Marušič,Pahor 20 Žvokelj

LESTVICA PO 3. KROGU:

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

+/-

1. ŠEMPETER  3 3 0 0

38-16

6 +22
2. RENČE        3  2 0 1 36-18 4    + 18   
3. HUBELJ 3  2 0 1    35-19  4 +16
4. KRAS 3  2 0 1 29-25 4 +4
4. PODSKALA            3  1 0 2 23-31 2 -8
6. GORICA 3   1 0 2 22-32 2 -10
6. SLATNA         3  1 0 2     22-32   2 

-10

8. OREHOVLJE 3  0 0 3  11-43 0.  -32

4. KROG: PETEK: 18. SEPTEMBER  2020  ob 18.00 uri

   KRAJ:          
TEKMOVALNI  PARI:      
REZULTAT
Orehovlje  OREHOVLJE            :  KRAS                     2 :  16
Nova Gorica         GORICA :  PODSKALA    6 :  12
Ajdovščina  HUBELJ      :  ŠEMPETER   6 :  12
Renče  RENČE :  SLATNA  18 :   0
IMENA IGRALCEV:
NAJ REZULTATI  -  TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 HITROSTNO:         ŠTAFETA:             KROG:        
 15 Marc A. 26 Furlani Z.  25 Peric R., Carli I.  21 Carli I.
 13 Bago N. 25 Peric R.  18 Fučko M., Jež M.  19 Pahor M
 11 Marinič A. 20 Petrič J.  15 Černigoj, Likar  18 Bago N.

LESTVICA  PO 4. KROGU:

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

+/-

1. ŠEMPETER  4 4 0 0

50-22

8 +28
2. RENČE        4  3 0 1 54-18 6    +36  
3. KRAS 4  3 0 1   45-27 6 +18
4. HUBELJ 4  2 0 2 41-31 4 +10
5. PODSKALA            4  2 0 2 35-37 4 -2
6. GORICA 4   1 0 3 28-44 2 -16
6. SLATNA         4  1 0 3     22-50  2 

-28

8. OREHOVLJE 4  0 0 4  13-59 0  -46

.5. KROG: PETEK: 25. SEPTEMBER 2020 ob 18.00 uri

   KRAJ:          
TEKMOVALNI  PARI:      
REZULTAT
Grgar  SLATNA        :  OREHOVLJE              14 :  4
Šempeter  ŠEMEPTER            :  RENČE   12 :  6
Vipava  PODSKALA      :  HUBELJ  10 :  8
Nova GORICA         GORICA :  KRAS   6 : 12
IMENA IGRALCEV:
NAJ REZULTATI  -  TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 HITROSTNO:           ŠTAFETA:             KROG:        
 18 bago N.  27 Peric R. 28 Peric R-Carli I 22 Peric R
 17 Marc A.  23 petrič J. 26 Jež M.-Fučko M 20 Kretič F.
 13 Bastjančič M  17 Likar B.  17 Furlani Z-Kersševan M 19 Bajc - Furlani

LESTVICA PO 5. KROGU:

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

+/-

1. ŠEMPETER             5  5  0 0

 62-28

10 +34
2. KRAS       5  4 0 1  57-33 8   +24 
3. RENČE 5  3 0 2   60-30 6  +30
4. PODSKALA            5  3 0 2   45-45 6 +-0
5. HUBELJ          5  2 0 3   49-41 4 +8
6. SLATNA 5  2 0 3  36-54 4 -18
7. GORICA       5  1 0 4   34-56  2 

-22

8. OREHOVLJE 5  0 0 5  17-73 0  -56

6. KROG: PETEK: 2. OKTOBER 2020 ob 18.00 uri

   KRAJ:          
TEKMOVALNI  PARI:      
REZULTAT
Orehovlje          OREHOVLJE             : GORICA               12 :  6
Ajdovščina            HUBELJ :  KRAS   14 :  4
Renče RENČE       :  PODSKALA               9 :  9
Grgar SLATNA :  ŠEMPETER   9 :  9 
IMENA IGRALCEV:
NAJ REZULTATI  -  TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 HITROSTNO:           ŠTAFETA:             KROG:        
       
       
       

LESTVICA PO 6. KROGU:

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

+/-

1. ŠEMPETER             6  5  1 0

 71-37

11 +34
2. KRAS       6  4 0 2  61-47 8   +14 
3. RENČE 6  3 1 2   69-39 7  +30
4. PODSKALA            6  3 1 2   54-54 7 +-0
5. HUBELJ          6  3 0 3   63-45 6 +18
6. SLATNA 6  2 1 3  45-63 5 -18
7. GORICA       6  1 0 5   40-68  2 

-28

8. OREHOVLJE 6  1 0 5  29-79 2  -50

7. KROG: PETEK: 9. OKTOBER 2020 ob 18.00 uri

   KRAJ:          
TEKMOVALNI  PARI:      
REZULTAT
Šempeter          ŠEMPETER            : OREHOVLJE                15 :   3
Vipava  PODSKALA : SLATNA    12 :   6
Opatje selo  KRAS      :  RENČE  10  :   8
 Nova Gorica  GORICA :  HUBELJ   4 :  14
IMENA IGRALCEV:
NAJ REZULTATI  -  TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 HITROSTNO:           ŠTAFETA:             KROG:        
       
       
       
KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

+/-

1. ŠEMPETER             7  6 1 0

 86-40

13 +46
2. KRAS       7  5 0 2  71-55 10  +16
3. PODSKALA 7  4 1 2   66-60 9  +6
4. HUBELJ           7  4 1 2   77-49 8 +28
5.RENČE       7  3 1 3   77-49 7 +28
6. SLATNA 7  2 1 4  51-75 5 -24
7. GORICA       7  1 0 6   44-82  2 

-38

8. OREHOVLJE 7  1 0 6  32-94 2  -62

POMLADANSKI DEL : POVRATNE TEKME:

8. KROG: PETEK : 7. MAJ 2021 ob 18.00 uri

   KRAJ:          
TEKMOVALNI  PARI:      
REZULTAT
Orehovlje           OREHOVLJE           :  HUBELJ                     :  
Nova Gorica  GORICA :  RENČE    :  
Opatje selo  KRAS      :  SLATNA   :  
Vipava  PODSKALA :  ŠEMPETER  ..... :   ....

9.KROG : PETEK: 14. MAJ 2021 ob 18.00 uri

   KRAJ:          
TEKMOVALNI  PARI:      
REZULTAT
Vipava              PODSKALA           :  OREHOVLJE                 :  
Šempeter  ŠEMPETER :  KRAS    :  
Grgar  SLATNA      :  GORICA   :  
Renče  RENČE :  HUBELJ  ..... :   ....

10. KROG: PETEK: 21. MAJ 2012 ob 18.00 uri

   KRAJ:          
TEKMOVALNI  PARI:      
REZULTAT
Orehovlje  OREHOVLJE          :  RENČE                        :  
Ajdovščina        HUBELJ :  SLATNA    :  
Nova Gorica  GORICA      :  ŠEMPETER   :  
Opatje selo  KRAS :  PODSKALA  ..... :   ....

11. KROG: PETEK: 28. MAJ 2012 ob 18.00 uri

   KRAJ:          
TEKMOVALNI  PARI:      
REZULTAT
Opatje selo KRAS                     :  OREHOVLJE                 :  
Vipava PODSKALA :  GORICA    :  
Šempeter ŠEMPETER       :  HUBELJ   :  
Grgar SLATNA :  RENČE  ..... :   ....

12. KROG: PETEK: 4. JUNIJ 2012 ob 18.00 uri

   KRAJ:          
TEKMOVALNI  PARI:      
REZULTAT
Orehovlje  OREHOVLJE            :  SLATNA                     :  
Renče  RENČE :  ŠEMPETER    :  
Ajdovščina  HUBELJ      :  PODSKALA   :  
Opatje selo  KRAS :  GORICA  ..... :   ....

13. KROG: PETEK: 11. JUNIJ 2021 ob 18.00 uri

   KRAJ:          
TEKMOVALNI  PARI:      
REZULTAT
Nova Gorica  GORICA                 :  OREHOVLJE                :  
Opatje selo  KRAS :  HUBELJ    :  
Vipava  PODSKALA      :  RENČE   :  
 Šempeter  ŠEMPETER :  SLATNA  ..... :   ....

14. KROG: PETEK: 18. JUNIJ 2021 ob 18.00 uri

   KRAJ:          
TEKMOVALNI  PARI:      
REZULTAT
Orehovlje  OREHOVLJE            :  ŠEMPETER                 :  
Grgar  SLATNA :  PODSKALA    :  
Renče  RENČE      :  KRAS   :  
Ajdovščina  HUBELJ :  GORICA  ..... :   ....

PLAY OFF: 26. JUNIJA. in 27. JUNIJA 2021

   KRAJ:          
TEKMOVALNI  PARI:      
REZULTAT
1 : 4  ...................         :  ...............                   :  
2 : 3   :       :  
IMENA IGRALCEV:
NAJ REZULTATI  -  TEHNIČNE DISCIPLINE:

NATANČNO:

 HITROSTNO:      ŠTAFETA:          KROG:       
       
       
 .................... .................... ..............................  .......................

Lestvica po 1. krogu:

 

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T 1 T 0 T

 SKUPAJ 

TOČKE
PUNTI  

RAZLIKA 

+/-

1. PODSKALA 1  1

2

14 : 4  +10 
2. ŠEMPETER 1  1 13 : 5       +8       
3. HUBELJ 1  1 0     2      12 : 6  +6 
4. SLATNA 1   1   0 12 : 6  +6 
5. OREHOVLJE  1  0   0  6 : 12  -6 
6. RENČE 1    0    0  6 : 12  -6 
7. GORICA           1  0  0    0       5 : 13   

-8 

8. KRAS 1  0 4 : 14  -10 

Lestvica po 7. krogu:

 

KLUB 

ŠTEVILO

TEKEM

2 T

1 T

0 T

 SKUPAJ 

TOČKE

PUNTI  

RAZLIKA 

+/-

1. HUBELJ

7

6

12

88 : 38 

+50

2. ŠEMPETER

7

 6

12 

88 : 38

       +50    

3. PODSKALA

7

 5

0

    10    

77 : 49 

 +28 

4. RENČE

7

  4 

 0

8

69 : 57

+12 

5. SLATNA

7

 3

  0 

54 : 72  

 -18

6. OREHOVLJE

7

   2 

  0 

43 : 83 

 -40 

7. GORICA

7

 1

 0 

    2     

 43 : 83   

-40 

8. KRAS

7

 1

      2

42 : 84 

-42 

PLAY OFF: 22./ 23 POLFINALE 1:4 - 2:3 in FINALE 26/27 julij 2020

 

OBMOČNA BALINARSKA ZVEZA

NOVA GORICA

NOVICE

IZIDI ŽREBA ZA OBZ LIGE 2020 - 2021

Na letni skupščini OBZ Nova Gorica je bil izveden žreb za območne lige 2020 - 2021, katerih začetek naj bi bil

28. avgusta , v kolikor  bodo razmere glede COVIDA 19 to dovoljevale.

Pari za 1. krog so naslednji:

- PRVA LIGA:

HUBELJ     : OREHOVLJE

RENČE      : GORICA

SLATNA    : KRAS

ŠEMPETER : PODSKALA

 

- DRUGA LIGA:

ROMBON  : SOČA

DESKLE    : KANAL

CERKNO PROSTO

 

Sistem tekmovanja bo isti kot v letu 2019 - 2020 s to razliko, da se bo v 1. ligi hitrostno zbijanje izvajalo samo na prve tri pozicije. Tak sistem bo tudi v vseh državnih ligah.

 

OBMOČNO PRVENSTVO DVOJIC ČLANI  2020

Neposredni prenosi

Novice - tujina

Spletne povezave

       Oblikovanje in izdelava:  espeho_logo